9 małych do oddania

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

wicki
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:32 pm

9 ma?ych do oddania

Post autor: wicki »

:zlosc: kupiłam sobie peknego szcurka po pewnym czasie okazal se szcurzyca teraz mam 9 mlodych ktore maja juz tydzien blagam pomozcje moze ktos by chcial oddam w dobre rece :ops:

[ Komentarz dodany przez: ESTI: Sro Lis 22, 2006 10:20 pm ]
Temat przeniesiony do Narodzin.
Ostatnio zmieniony śr lis 22, 2006 10:20 pm przez wicki, łącznie zmieniany 1 raz.
kasia
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

9 małych do oddania

Post autor: limba »

wicki, i tak to jeszcze kilka tygodni zanim maluchy beda mogly byc odlaczone od mamy.
Ale dobrze ze zalozylas temat.
Opisz mamusie. Powstawiaj zdjecia maluchow, zdawaj relacje jak sie miewaja. Opisz je jesli widac jakiego kolorku beda.
Dobry marketing to podstawa. I od razu przestrzegam przed terrarystami wyludzajacym gryzonie na karme.

A i jeszcze dobrze by bylo jakbys poszla i glowe zmyla ludziom w zoologu z ktorego ja wzielas.
I dobrze by bylo zebys mamusi zostawila jedna coreczke do towarzystwa. Szcurki to zwierzeta stadne i nie powinny byc trzymane samotnie.

Dbaj o mamusie i jej pociechy. Powodzenia.
Zapraszam do lektury forum. :D
Ostatnio zmieniony śr lis 22, 2006 10:02 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Lazanka
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 02, 2006 11:27 am

9 małych do oddania

Post autor: Lazanka »

wicki: nie odzielaj maluchow od matki zbyt wczesnie (chlopcy powinni byc odzieleni miedzy 4 a 5 tygodniem zycia - zaleznie od tego kiedy "zejda" jaderka, dziewczynki powinny byc z mama nie krocej niz 5 tygodni).
A tutaj >> KLIK << masz temat o tym czym zywic karmiaca szczurzyce.
-=Lazanka=-
wicki
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:32 pm

ja mam 9

Post autor: wicki »

tak slodkie sa nie powiem juz im siersc rosnie w sobote skoncza dwa tyg :) niestety ja jestem w lodzi na studiach a gromada opiekuje sie moj chlopak wkaliszu wiec jak wroce jutro to robie i zdjecia i wzucam tu zeby moc sie pochwalic no i znalesc im dom narazie powiem tyle ze matka ma szarne oczka jest szara od pyska do ogona tylko boczki ma biale tak troche do krzyza i taka slodka bialo leske od pyszczka do uszu male sa bardzo podobne tylko ze pyski maja cale szare albo czarne jeszcze niewiem bo trudno ten kolor okreslic :zakochany:

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Czw Lis 23, 2006 6:27 pm ]
Tematy polaczone.
/ mod. LuLu
kasia
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

9 małych do oddania

Post autor: Anita »

To pewnie niebieski kapturek :)
Ciekawe jakie dzieciaczki wyszły :hihi:
Dr_LooLoo
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 27, 2006 6:11 am

9 małych do oddania

Post autor: Dr_LooLoo »

Jeżeli to są niebieskie maluchy, na dodatek w Kaliszu, tak blisko Łodzi, a moja Milka jest póki co sama to ja chyba już nie mogę czytać tego tematu :sciana2: :jezor2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”