zależy na jak najszybszej odpowiedzi

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Marcysia.
Posty: 229
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

zale?y na jak najszybszej odpowiedzi

Post autor: Marcysia. »

bo nie mam neta w domu, i można szybko zamknąć ;) to tak: moje ciury jak biegają to podskakują i młodszy dominuje starszego, i strasznie przy tym skrzeczą i "piszczą" :cry: . ja mam coś wtedy robić? :drap:
-
-
przepraszam, bo już pewnie jest taki temat, tylko nie mam czasu znaleźć bo jak napisałam na początku ni mam neta w domu
Oddane :( Binia (*), Igła, Hikari, Łazanka, Ithuriel, Atos, Portos, Aramis
Za Tęczowym Mostkiem:
Mrówka i Abba
(*)
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

zależy na jak najszybszej odpowiedzi

Post autor: Maugosia »

Marcysia., jeśli nie leje sie krew, to nic nie rób... moja młodsza Bibuła równiez dominowała starszą szczurzyce. Były piski, wrzaski - bez rozlewu krwi, az w koncu ustaliły hierarchie i jest spokój : )

/edit
Aha i jesli młodsza szczurzyca jest np u Ciebie pierwszy dzien, to moze lepiej nie zostawiaj ich samych w klatce zwłaszcza, gdy ich nie mozesz cały czas obserwowac - tak dla zachowania ostrożności, lepiej je oddzielać pod naszą nieobecność. Nigdy nie wiadomo jak bardzo mlodszy szczurek może zajść za skóre starszej szczurzycy.

/edit
Gdy po jakims czasie sytuacja sie unormuje, to zamykaj je razem w jednej klatce, bo o ile sie domyslam, to starsza szczurzyca na tę chwilę moze sie denerwowac, ze jej młodziutka przegrzebuje klatke ; )
Ostatnio zmieniony pn lis 27, 2006 4:45 pm przez Maugosia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
myszka145
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 17, 2006 12:53 pm

zależy na jak najszybszej odpowiedzi

Post autor: myszka145 »

Myślę,że dopóki nie leje się krew to nie powinniśmy się wtrącać,one między soba ustalą swoje sprawy i po kłopocie
Mysza
Awatar użytkownika
Marcysia.
Posty: 229
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

zależy na jak najszybszej odpowiedzi

Post autor: Marcysia. »

[quote="Maugos`"]jesli młodsza szczurzyca jest np u Ciebie pierwszy dzien, [/quote] nie, już mieiąc są razem i nie było takiego częstego dominowania. krew się nie leje :D na szczęście. dzisiaj im klatkę kupuję nową, większa, to one MAM NADZIEJĘ się nie pozagryzają o miejsce, znaczy o to mi chdzi, że nie powinno dojś do kłótni, o miejsce do spania czy o co kolwiek (jeszcze się nie znam na ciurach) :khihi:

bardzo dziękuję za odpowiedzi :D myślę(takie moje skromne zdanie) że już można zamknąć :thumbleft: pozdrawiam :clock:
Ostatnio zmieniony pn lis 27, 2006 5:07 pm przez Marcysia., łącznie zmieniany 1 raz.
Oddane :( Binia (*), Igła, Hikari, Łazanka, Ithuriel, Atos, Portos, Aramis
Za Tęczowym Mostkiem:
Mrówka i Abba
(*)
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

zależy na jak najszybszej odpowiedzi

Post autor: Maugosia »

Marcysia., pewnie młodsza poczuła w sobie wewnętrzną siłę, władzę i zdecydowała sie zmienić swój status : D - w myśl zasady im młodsze tym sprytniejsze. Jeśli dotychczas nic się nie działo, to myślę, ze przy dominowaniu nie powinno nic strasznego sie dziać, ot tylko więcej pisków i wrzasków.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcysia.
Posty: 229
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

zależy na jak najszybszej odpowiedzi

Post autor: Marcysia. »

dzięki, już się ie bede martwić :lol:
Oddane :( Binia (*), Igła, Hikari, Łazanka, Ithuriel, Atos, Portos, Aramis
Za Tęczowym Mostkiem:
Mrówka i Abba
(*)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”