Tess...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Kasia-Jola
Posty: 31
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 11:34 am

Tess...

Post autor: Kasia-Jola »

bardzo mi przykro.... dla Tess [*] [*]
dlaczego nasi mali przyjaciele tak szybko odchodzą?..... :cry:
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

Tess...

Post autor: moniaaa »

eh.. dziekuje...

ale to jest straszne, ze szczury sa takie, jakie sa, wszyscy je tak mocno kochaja, a one tak szybko zyja i szybko odchodza.. niesprawiedliwe..
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Tess...

Post autor: marchewa »

[']['][']...
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Tess...

Post autor: 'Asia »

Moniuś, już pisałam w innym temacie... Bardzo mi przykro... [*] :-(
Czytałam wszystkie informacje co pisałaś o swojej szczurci i naprawdę wierzyłam że Tess da radę... :-( Trzymałam za nią mocno kciuki...

Teska jest Ci teraz wdzięczna za opiekę i biega wesoło po drugiej stronie tęczy z innymi naszymi szkrabami :przytul: Trzymaj się...
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Grzanka
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 24, 2006 4:52 pm
Lokalizacja: Łódź

Tess...

Post autor: Grzanka »

Nie bede tutaj oryginalna. Bardzo mi przykro.. te slowa tak mało wyrazaja, a ja chcialabym tak wiele przekazac. :przytul: trzymaj sie
['] dla Tess
Awatar użytkownika
DeLGA
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 14, 2006 2:36 pm

Tess...

Post autor: DeLGA »

Przykro mi potrojnie.... Po pierwsze dlatego ze kocham wszytkie ciurki... Po drugie dlatego ze to byl lekarz polecany na forum... I po trzecie dlatego ze czuje wiez z Toba bo jestes z kalisza z tego co widze... :cry: 3maj sie [']['][']
Zapomnieć Jest Łatwo To Co W Życiu Najważniejsze
Gdy Biegniesz Na Oślep Po Drodze Gubiąc Szczęście
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Tess...

Post autor: Livonia »

a mi smutno bo ogonek umarl;( trzymja sie monia badz dzielna ['][']
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Tess...

Post autor: Ayumi »

[']
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”