pomocy jak odebrać porud??

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

kasia_www_
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 18, 2006 12:31 pm

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: kasia_www_ »

witam moja mała blue zaczyna rodzić co mam robić??
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: limba »

kasia_www_, czekac spokojnie, nie przeszkadzac ale obserwowac czy nic sie nie dzieje.
Ostatnio zmieniony pn gru 04, 2006 10:32 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
szczu*milka
Posty: 142
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Podgrodzie/Szczecin

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: szczu*milka »

jejku to wspaniale :klask:
nie byłam nigdy w takiej sytuacji ale wydaje mi się że przede wszystkim zachowaj spokój :przytul: ona sama powinna sobie poradzić. instynkt podpowie jej co ma robić . Mam nadzieje
powodzenia trzymam kciuki za rodzącą mamę i opanowaną włąścicielkę :thumbleft:
Ze mną: Albi ^_^
Po drugiej stronie mostu:
Kami :* [+]23.08.2008[+]
Wacek[']26.06.2004[']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: ESTI »

I jak tam mloda mamusia?
Obrazek
kasia_www_
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 18, 2006 12:31 pm

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: kasia_www_ »

jeszcze nie urodziła chyba ma jakieś problemy- od dwuch dni cała klatka we krwi
Lazanka
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 02, 2006 11:27 am

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: Lazanka »

jeszcze nie urodziła chyba ma jakieś problemy- od dwuch/ ort dni cała klatka we krwi
to na co Ty czekasz? czemu nie zabralas malej do weta???? Komplikacje porodowe to niebezpieczna rzecz!!!!
-=Lazanka=-
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: Gryska »

jesteś niepoważna kobieto!!!
Twoja szczurka krwawi od dwóch dni a Ty NIC nie robisz???
Ona może umrzeć!!!!
i to będzie ewidentnie TWOJA WINA!!!!!!!!!! :zlosc:
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
aleksandra_w
Posty: 161
Rejestracja: czw sie 31, 2006 9:56 am

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: aleksandra_w »

[quote="Gryska"]jesteś niepoważna kobieto!!!
Twoja szczurka krwawi od dwóch dni a Ty NIC nie robisz???
Ona może umrzeć!!!!
i to będzie ewidentnie TWOJA WINA!!!!!!!!!! :zlosc:[/quote]

Gryska.. spokojnie..

kasia_www_, najbezpieczniej by było poprosić weta o wizyte domową, sprawdz czy kluski są całe, nie zagryzione..

Trzymam mocno kciuki...
Ostatnio zmieniony wt gru 05, 2006 4:07 pm przez aleksandra_w, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje grubasy
za TM:Zocha (18.09.2004-28.10.2006)
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: Guślarka »

I co, byłaś u weta? Co ze szczurzą mamusią? Przesyłam pozytywne mysli, mam nadzieję, że bedzie dobrze :przytul:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: Olimpia »

Dziewczyny - troche wdepnijcie na hamulec!!! :bije:
Po pierwsze kasia zauwazyla ze jest krew.
Po drugie moze to wcale nie jest krew matki tylko maluchow (mogly zostac zjedzone przez mame).
Po trzecie nie kazdy jest taki "zajefajny" jak wy i od razu wszystko wie itp.

Takie posty od was nikogo nie mobilizuja,a tylko strasza i zniechecaja do forum... :|

Kasiu napisz co z mama i czy bylas u weta? Jezeli nie to idz jak najszybciej, bardzo Cie prosze!!! Im szybciej pojdziesz, tym szybciej bedzie wiadomo co i jak. Trzymamy kciuki i czekamy na wiesci. :tak:
Ostatnio zmieniony wt gru 05, 2006 9:48 pm przez Olimpia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Niuniak
Posty: 154
Rejestracja: pt kwie 14, 2006 10:51 pm
Lokalizacja: Wrocław

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: Niuniak »

jakby jej krew ciekła przez chwilę to biegłaby do lekarza bo coś nie tak :/ co to za tłumaczenie, że nie wie czy to zabite młode czy matka? :/ ale jak już zaczęła to niech skończy. może się wyratuje trochę
Bo szczuraki tak jak i dzieci dzielą się na : czyste i ...... szczęśliwe ;)
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: Olimpia »

To nie mialo byc tlumaczenie,tylko przypuszczenie. Kasia wcale nie pisala ze to ze szczurci ta krew leci (wiem,czepiam sie szczegulow ale czasem to jest najistotniejsze). Osobiscie tez mi sie to niezbyt podoba,ale wlasciwie nic jasnego nie wiemy. Nie wieszajmy na niej psow dopoki nie bedziemy wiedzieli co i jak. Najwazniejsze zeby sie teraz odezwala co ze szczurka.
Lazanka
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 02, 2006 11:27 am

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: Lazanka »

[quote="Niuniak"]nie chcę być niegrzeczna, ale ona była wczoraj na forum i jakoś nic nie napisała...albo szczurek nie żyje, albo bez celowo ten temat istnieje :?[/quote]

chcesz czy nie chcesz- liczy sie efekt - nie oceniaj pochopnie! Moze kasia_www_ poszla wczoraj z mala do weta (mam nadzieje, ze tak wlasnie bylo)? A nie napisala tu nic bo albo nie miala ochoty po tym co tu przeczytala albo zwyczajnie nie miala czasu bo zajmuje sie szczurcia. To ze byla zalogowana na forum nie musi zaraz znaczyc ze je czytala - moze ma automatyczne logowanie w przegladarce wlaczone? Roznie moze byc...

Ja napisalam swoj post wczoraj by zdopingowac dziewczyne do dzialania i moze troche postraszyc bo w glowie mi sie nie miescilo, ze mozna zignorowac fakt, ze "cala klatka jest we krwi". Jednak za bezcelowe i niesympatyczne uwazam wpisywanie kolejnych postow ktore nic nowego nie wnosza a maja na celu jedynie zjechanie takiej osoby. W zasadzie nie istotne jest co sie mysli o postepowaniu kasi - wazne jest by poszla ze szczurcia do weta - by jej pomogla. A objezdzanie kasi i osadzanie jej tu moze zaowocowac tym, ze dziewczyna sie obrazi a zwierzak dalej bedzie cierpial. Ludzie wyluzujcie troche...
-=Lazanka=-
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: ESTI »

Kasia i jak tam?
Napisz cos wiecej o szczurce, moze mozemy Ci jakos pomoc, doradzic?
Obrazek
kasia_www_
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 18, 2006 12:31 pm

pomocy jak odebrać porud??

Post autor: kasia_www_ »

ze szczurciom wszystko ok byłam u weta już dawno urodziło się 9 małych :D niewiedziałam co robić bo niewiedziałam co się dzieje. ps. to szczurcia majej koleżanki spałam u niej przez tydzień.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”