<:3 ŁubuDubu )~~, czyli ponowne zaszczurzenie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: limba »

Lulus duzo pozytywnych mysli dla malej... :przytul: Oby tylko lepiej juz bylo...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Mimysia »

:przytul: :przytul: :przytul:

I jak się ma Ciu?
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lulu »

szczerze mowiac to ciezko mi stwierzdzic jednoznacznie co z nia...
D. mowi, ze wyraznie ma mniejsze problemy z rownowaga...
mi sie wydaje, ze czasami jest odrobinke gorzej a czasami odrobinke lepiej - czyli bez wiekszych zmian, ani w jedna ani w druga strone :przykro:

wczoraj znowu dostala steryd... w poniedzialek do dr B., mam nadzieje, ze do tego czasu poprawi jej sie wyraznie...

moje male niebieskie kochanie....
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: sauatka »

trzymam kciuki! musi byc dobrze! :przytul:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: krwiopij »

Wpadłam tylko na chwilę, ale muszę małej Ciu coś powiedzieć - małe niebieskie, walcz i nie poddawaj się! Masz być zdrowa i silna! Pokonaj to wstrętne choróbsko i ciesz się życiem! LuLu, koniecznie jej przekaż. Trzymajcie się dzielnie. Mam nadzieję, że szybko uporacie się z tymi problemami i wszystko będzie OK. :przytul:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lulu »

Przekazane... zreszta sama do niej mowie caly czas, ze ma byc silna...

i chyba podzialalo... dzis dr B. stwierdzil, ze wyraznie jej sie poprawilo :flex:
to znaczy, ze mozliwosc guza w mozgu wykluczamy...

no i leczemy dalej tak jak teraz czyli antybiotyk+steryd... i oby juz tylko lepiej bylo...

oczywiscie zupelnie dobrze byc nie moze, bo malej jeszcze dodatkowo zrobil sie ropien na pupce... oby tylko ropien. mamy robic oklady.

Obrazek Obrazek
zebraa
Posty: 34
Rejestracja: wt gru 05, 2006 2:05 pm

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: zebraa »

Duuuuuużo zdrowia! :flex: :flex: :flex: Biedactwo :przytul:
Ostatnio zmieniony pn gru 11, 2006 6:41 pm przez zebraa, łącznie zmieniany 1 raz.
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...
Now it's party time! Samba Salsa Azucar!
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lulu »

po zapaleniu obecnie nie ma sladu...

guzek, ktory nie chcial zniknac okazal sie ziarnica... nie wiem jak to rozumiec :-( i jak to tego podejsc... ale nie poddamy sie latwo.
Olaszek
Posty: 19
Rejestracja: ndz gru 10, 2006 4:42 pm

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Olaszek »

nie ma szczurka i nie wiem co może oznaczać taka choroba,ale trzymam kciuki baaaardzo mooooooocno za twoją Ciu :przytul: :przytul: :przytul:

będzie dobrze :przytul: :przytul: :przytul:
I'm believe in yesterday...
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Oleczka »

ciesze sie ze sie poprawilo, cały czas trzymam kciuki za malenka :przytul:
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Lazanka
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 02, 2006 11:27 am

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lazanka »

[quote="LuLu"]guzek, ktory nie chcial zniknac okazal sie ziarnica... nie wiem jak to rozumiec :-( i jak to tego podejsc... ale nie poddamy sie latwo.[/quote]

Trzymajcie sie :przytul: ziarnica rozwija sie powoli i zwykle sporo trwa (przynajmniej u ludzi) nim da przerzuty poza uklad limfatyczny - ja trzymam kciuki by u Ciu jak najdluzej ich nei bylo!

A tak juz ze zwyklej checi poszerzenia wiedzy (mam andzieje ze nigdy mi sie nei przyda) - czy wet powiedzial czy i jak zamierza to leczyc? bo u lidzi to chemia albo naswietlania ... u szczurkow chyba awykonalne?
-=Lazanka=-
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: limba »

Nic wiecej poza :przytul: i cieplymi myslami nie moge zrobic...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Lulu »

[quote="Lazanka"]A tak juz ze zwyklej checi poszerzenia wiedzy (mam andzieje ze nigdy mi sie nei przyda) - czy wet powiedzial czy i jak zamierza to leczyc? bo u lidzi to chemia albo naswietlania ... u szczurkow chyba awykonalne?[/quote]

na razie uslyszalam, ze to trudne do leczenia... na chwile obecna konczymy leczenie zapalenia (juz dzis nie dostanie sterydu i niedlugo konczymy antybiotyk). idziemy jakos miedzy swietami i sylwestrem na wizyte... mam nadzieje, ze cos sie da zrobic :-(
bo mala tak bardzo chce zyc... ten szczur to uosobienie nieskonczonej energii i checi zycia... zawsze byla malym zywym sreberkiem. teraz jest troche slabsza, ale zostalo w niej cos takiego figlarnego i energetycznego... nie chce my nasza niebieska iskierka zgasla...
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: Ewqa »

Cały czas trzymam kciuki za Ciu. Ona jest taka podobna do swojej mamusi Lileczki.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

nasze stado - Bejbinowe urodzinki!

Post autor: krwiopij »

Ja też trzymam kciuki. Mocno trzymam. Ciu trzy dni temu półtora roku skończyła. Jeszcze jest za młoda, żeby się za tęczę wybierać...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”