Szczurcie Ulci:-)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: ula_cz »

[quote="Elbereth"]To jak w końcu się nazywają :drap:[/quote] no miały być Hosia i Besia ale tak pod dłuższym namyśle doszłam do wniosku że jednak nie pasują mi te imiona do nich:-) więc ostatecznie jest Pysia i Rysia. Wiem że śliczne i słodkie w sumie wszystkie szczurki są śliczne:-)
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: Chyna »

Tlitności.... :D
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: ula_cz »

a oto kolejne zdjęcia moich pociech:-)
na ramieniu

nie ma jak u mamy:-)
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: Chyna »

[quote="ula_cz"]a oto kolejne zdjęcia moich pociech:-)
na ramieniu

nie ma jak u mamy:-)[/quote]

Ojej... :baby:
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

Szczurcie Ulci:-)

Post autor: ula_cz »

Z powodu braku czasu dawno nie pisałam o swoich szczurciach. Szczurki są u mnie już od 4 miesięcy i są normalnie kofane, 2 słodziutkie śpiochy (aktualnie śpią między maskotkami na łóżku:-) )i są już troszkę duże:-).
Oto zdjęcia:
Pysia w klatce

trochę rozmazane na kanapie:-)

Rysia

Rysia między maskotkami:-)

Pysia między maskotkami:-)

obie pannice:-)
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”