Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

hipoteka
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 29, 2005 3:21 pm
Kontakt:

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: hipoteka »

No tak... Mały Ekler również robi kupkę gdzie popadni ... ostatnio nawet na mojej mamy ramieniu :drap: :jezor2: :thumbleft:

Mały Ekler chyba urósł... w sumie... to sama nie wiem ;] nie widze tego.
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

[quote="kasia...123"]bo Shiro może troszeczkę tylko urosła ale ja tego w sumie nie zauważam tylko moja przyjaciółka, która ją widziała wczoraj powiedziała że urosła od dnia kiedy pojechałyśmy po odbiór od Hipoteki :)[/quote]
No to tak samo jak u mnie :D . Tylko, że nie od hipoteki i nie Shiro tylko Nedi :jezor2:
Ja będe musiała uprać hamak bo Nedi wyłącznie sie w nim załatwia.
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

Co tam u waszych szczurów ?? ok wszystko?? U mnie dobrze dziwczyny sie już zakuplowały ;)
więcej fotek Nedi tu ==> http://szczury.org/viewtopic.php?t=13801
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

hehe Zuzka już sie zaczyna stawiać Misi, zwłaszcza jak sa obie w hamaku (która ma spać na ktorej :jezor2: ) Jakie z nich sa rorabiary, a juz w szczególności jak zgasze światło, zaczyna sie wariatkowo :lol: Skaczą po pietrach, biegaja odszczypują się, wywracają miski.... na szczęście sie przyzwyczilam.
Ps. Mojego tate obudzily w nocy, chociaż spał w drugim pokoju :jezor2: Wszedł do mnie, zeby zobaczyć co się dzieja. Zapalił światlo a tu.... nic! Tylko nisza.... ale po kiloku sekundach wszystko wrociło do normy :jezor2:
A ja sobie słodzidko spałam jak gdyby nigdy nic :drap:
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

Co tam u szczurków? :)
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: kasia...123 »

Shiro ma się dobrze...ale w klatce są cały czas małe wojenki bo Shiro to mała psotnica która Bazyli nie daje wypoczywać i jeść w spokoju. Dewi ma więcej cierpliwości do młodszej koleżanki :) No ale nie mogę narzekać...szczurki się przytulają, iskają a Shiro wygląda na szczęśliwą. Ostatnio musiały moje dziewczynki ładnie wojować bo mała ma zadrapane uszko...ale wszystko ładnie się goi.
Po za tym to z Shiro się zrobił ładny klopsik :D hehe...urosła i już nie ma takiego dziecinnego pyszczka. Jak uda mi się to zrobie jej zdjęcie ale ona strasznie jest narwana i niecierpliwa...biega, szaleje i trudno ją utrzymać w miejscu nieruchomo :D hehe...ale postaram się.
Ostatnio zmieniony pt gru 01, 2006 8:25 am przez kasia...123, łącznie zmieniany 1 raz.
klik <--- galeria moich uszatych
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Gryska »

spróbuj jak śpi :jezor2:
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: kasia...123 »

Gryska ciężko jej zrobić nawet jak śpi bo jak podchodzę do klatki to zawsze któraś z 3 panienek się poderwie i tym samym budzi reszte...ale popróbuje :D
klik <--- galeria moich uszatych
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: kasia...123 »

Kurcze nie mogę edytować poprzedniego postu więc dodam w nowym zdjęcia które są jeszcze cieplutkie :D
musiałam zmusić szczurki jedzeniem :P mała nie chciała jeść jak jej dawałam po za klatką wiec niestety zdjęcia są robione zza kratek, ale widać ją i to najważniejsze :)
sama Shiro
wszystkie razem
białasek
cała i jaka piękna
Ostatnio zmieniony pt gru 01, 2006 3:22 pm przez kasia...123, łącznie zmieniany 1 raz.
klik <--- galeria moich uszatych
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

No Nedi też urosła. Może zrobie zdjatka niedługo. U mnie wojen już w sumie nie ma, choć czasem, Lola musi pokazać, że ona tu rządzi jak Nedi sie za bardzo naprzyksza ( a robi to dość często) A i zauważyłam, że Nedi zamiast w hamakach ( a ma dwa do wyboru) uwielbia spać na twardych drewnanych półkach...Och.. :lol:
kasia...123, Shiro piękna :zakochany: i dwie szczurzyce też ;) ucałuj ode mnie :D
Ciekawe co u Eklera?? :drap:
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

Cześć dziewczyny co tam u Was i Ogonków. Ja mam teraz 3 szczurki , siotra przywiozła swoją szczurzynkę, więc połączyłyśmy dwie klatki i ogonki mają teraz apartament 50x100. Pięknie się wszystkie dogadują Szczurcia , Misia i Zuza :lol: Wiecie że Misia jest teraz najmniejsza Zuza już ją przerosła. :jezor2: Napiszcie co tam u Was.
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

U mnie wszystko dobrze. :D Dziewczyny sie bardzo dobrze dogaduja. Obie są wielkimi śpiochami i obie uwielbiają jesc. Nedi już jest prawie taka jak Lola. Czasami je myle. Nedi poznaje dzięki czarnemu ogonkowi z różową końcówką :zakochany: który wszystkim sie podoba. Od niedawna odkryłam, że Nedi uwielbia spać na półeczkach i oczywiście na nie sikać ( na hamak oczywiście też :zlosc: ) . Nową rzecz zawsze musi zjesc np. ostanio zjadła troche pisaku oraz granulatu. A i zdominiowała juz biedną Lole, która sie jej podporządkowała.
To chyba wszytsko..
ps Basia_el, ucałuj swoje ogony ;)
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: kasia...123 »

U nas tez bardzo dobrze...szczurki są szczęśliwe a Shiro rośnie jak na drożdżach. Na razie rośnie w długosci a nie na boczki :) trzeba przyznać ze jest długaśnym szczurkiem.
Shiro także jest śpioszkiem małym...bardzo lubi biegać ale jak nic się nie dzieje koło niej to zaraz idzie spać. Jak otworze im klatkę to Shiro biegnie się schować za klatkę i tam siedzi...aż w końcu zasypia. Obgryzła też za klatką tapetę...ohh kochany urwis, pierwsza szkoda jaką przyniosła :D hehe
A tutaj pare zdjęć :)

klik
klik
klik
klik
klik
klik
Ostatnio zmieniony pn gru 18, 2006 10:21 am przez kasia...123, łącznie zmieniany 1 raz.
klik <--- galeria moich uszatych
Awatar użytkownika
Marcysia.
Posty: 229
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Marcysia. »

[quote="ESTI"]Niezly ochrzan nalezy sie sklepowi, ktory sprzedal Ci zaciazona szczurcie, wiec na Twoim miejscu nie zostawilabym tak tego.[/quote] póżno dosyć odpowiadam, ale Unia Europejska zagwarantowała to, że jeżeli kupisz szczurkę w ciąży, nie uzgadniając tego ze sprzedawcą, to jest on zobowiązany do znalezienia im nowych domów, LUB sprzedanie ich w swoim sklepie. jeżeli nie będzie tak chciał zrobić, to możesz to zgłosić na policję, do TOZu, gdziekolwiek, to będą mieli kontroli kilka i mogą im zamknąć sklep :twisted:
Oddane :( Binia (*), Igła, Hikari, Łazanka, Ithuriel, Atos, Portos, Aramis
Za Tęczowym Mostkiem:
Mrówka i Abba
(*)
hipoteka
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 29, 2005 3:21 pm
Kontakt:

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: hipoteka »

Hej hej:) Dosyć długo mnie nie było...
Więc, u szczurków wszystko okey :) Mały Ekler już wcale nie jest taki mały, i czasami trudno z daleka odróżnić który to Ptyś a który Ekler, bo mały prawie dorównuje starszemu;)
Po za tym, chłopaki już w ogóle się nie kłócą, wręcz przeciwnie, bawią się razem, czasami ganiają dla zabawy po klatce ;]
Ekler jest baaardzo ciekawy świata, i wszędzie lata za Ptysiem kiedy ten wyjdzie z klatki ;)

Oto kilka fotek:
http://i73.photobucket.com/albums/i208/ ... tki079.jpg
http://i73.photobucket.com/albums/i208/ ... tki088.jpg
http://i73.photobucket.com/albums/i208/ ... tki089.jpg
http://i73.photobucket.com/albums/i208/ ... tki094.jpg


Pozdrówcie swoje 'maleństwa' :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”