Jedno oko większe, niewidzące, ogólne duże osłabienie

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Jedno oko większe, niewidzące, ogólne duże osłabienie

Post autor: Ewqa »

[quote="irok"]oko moze ropiec od trocin[/quote]

To według mnie jest możliwe.

Ja się uparłam że Norkę muszę próbowac wyleczyć i dzisiaj pojechałam do innego weta. Oczywiście tego mojego nie było, był jakiś inny wet na zastepstwo. Diagnoza mnie powaliła. Najpierw zapytał sie mnie czy Norka nie biegała po dworzu czy nie łyknłęła jakiejś trutki na szczury. :shock:
Potem obejrzał Norke i stwierdził że to jakies zatrucie, a ponieważ opcja z trutką na szczury odpadła to wet uparł się że musi to być silna niewydolnośc wątroby i od tego zatrucie organizmu.
Dostała kolejny steryd + Baytril, jest słabiutka, ledwo co chodzi, mało je, prawie w ogóle nie chce pić. Zawsze była strasznym przytulakiem, ale teraz to cały czas chcena kolana i tylko tutaj odpręża się i spokojnie zasypia.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
ewwe
Posty: 7
Rejestracja: śr lis 29, 2006 10:18 pm

Jedno oko większe, niewidzące, ogólne duże osłabienie

Post autor: ewwe »

tak sobie czytam i wydaje mi sie ze...moj równiez nie jada nic prócz serka homo i zauwazylam ze nie pije...pije wode ze strzykawki(podana prosto do ust) - bo pojnika raczej nie widzi..chyba sobie wmowilam polepszenie jego stanu;( ale tak czy owak po sterydzie jest lepiej. utrzymuje równowage- ale wlasnie....wtedy gdy nie stoi na tylnich lapkach...ogolnie chodzi w porzadku...reaguje na moje cmokania i sie przytula jak nigdy wczesbiej...brrrrrrrr.....strach mnie znow oblecial;(
ewwe
Posty: 7
Rejestracja: śr lis 29, 2006 10:18 pm

;(

Post autor: ewwe »

Moj szczurek niestety nie zareagowal na 3 dawke sterydu,bylo z nim tragicznie.Bylam dzis u weterynarza.Przypuszczalam ze nie da rady juz nic zrobic i moje przypuszczenia sie sprawdzily;( Futerka juz nie ma;(((((((Bede teraz musiala pomyslec o koledze dla drugiego - bo pewnie bedzie mu smutno samemu....
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Jedno oko większe, niewidzące, ogólne duże osłabienie

Post autor: Ewqa »

ewwe, to dokładnie tak jak u Norki. Kolejny steryd nie zadziałał, zero poprawy, musiałam patrzeć jak moje Norka gaśnie z każdym dniem. Już odeszła.
3maj się, wiem jak to przykro.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”