Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

Z chemią i informatyką. Mogę ryć,mogę kuć i nic. :-( Jutro będę pytana z chemii i pusto w łepetynie, tzn teorii się pięknie nauczyłam, ale ja nie jestem w stanie jakiejkolwiek reakcji rozpisać, więc tylko nauczycielkę w swoim zagrożeniu utwierdzę.
Z fizyką i historią, z których też mam zagrozenia jakoś sobie poradzę.

Reakcji ojca się boję :-(
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Fea »

Aaa, aaa, rozjaśniam włosyyy :/ wpisuję się tutaj, bo nie mogłam znaleźć topiku o fryzurach. Mam na głowie jakąś morderczą paćkę i boję się o efekt, Wcześniej były czarne, jakieś trzy tygodnie temu udało mi się rozjaśnić do kasztanowego, teraz zachciało mi się rudych. Cholera :/
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Mam_już_dość_świąt. :? Grrrr...
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Filip11
Posty: 166
Rejestracja: czw sie 31, 2006 9:28 pm
Lokalizacja: Złocieniec

Marudnik vol. 2

Post autor: Filip11 »

Grrr Mlody szczur siedzi w klatce wielkosci transportera, i brakuje mi kasy na kupienie duzej klatki. ale niedlugo mam urodziny wiec dostane fundusze, wiec nie mam o czym marudzic :/ ale pech :lol:

Agata o co chodzi?
Kathleen
Posty: 44
Rejestracja: pn gru 25, 2006 11:31 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kathleen »

Czemuż przekonywanie rodziców tyle trwa? :cry:
Ale musze być cierpliwa, zmusiłam mame do pójścia i obejrzenia wszystkiego :3 Już się jutra doczekać nie moge xD
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Agata o co chodzi?
Nie, nic, nic. Po prostu nie_lubię_rodzinnych_pomp_i_popijaw. Ot, jakos mnie to przeraża. Za głośno i za dużo machania rękom. Tyle. :roll:
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

Już mam nerwówkę,ze względu na szkołę. Trzęsę się jak galareta i mam wrażenie,że serducho mi zaraz przez gardło wyskoczy.
Na dodatek moja toksyczna "przyjaźń" przeżyła wielkie The End toteż od jutra mogę się spodziewać wyzwisk,zaczepek od dziewczęcia która drugą stroną w tej "przyjaźni" była... a może nawet oberwę od jej chłopaka? Cóż,zapewne dowiem się w najbliższym czasie.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Lady Ant »

niechby to szlag jasny trafił

ładnie mi się ten rok zaczyna :/ :evil: :zlosc: wszystko mi z rąk leci, nawet wode z pralki potrafiłam wylać :ops:

:evil:
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Jutro powrót na uczelnie, po dłuuugiej przerwie i na dzien dobry kolos z włoskiego.
Nieeeechceeeee miiiii siiiiiiiiiieeeeee :sad2:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Marudnik vol. 2

Post autor: maua_czarna »

1. mam zapalenie zatok od X czasu
2. za tydzien egzamin z prawa autorskiego
3. w bliskiej perspektywie sesja
4. zrobienie wlasnoreczne klatki okazalo sie zbyt drogie - kto widzial siatke 70 zl za 10m? lakiery akrylowe za 30? :zlosc: :zlosc: akwarium z pleksi za 170? :sad2: :sad2: :bije: :bije:
5. kupienie klatki na allegro jest niemozliwe, bo....NIE MAM TAK DUZYCH MEBLI :haha: :zlosc: :zlosc: :sciana2: brakuje mi 10 cm,zeby postawic tam jakakolwiek rozsadna klatke
6.byloby rozwiazanie-lawa od rodzicow,ale stolarz nie zrobil im nowego stolu-czekaja od 4 lat wiec... :sad2: czas zmienic stolarza :zlosc:

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUHHHHHHHHHH :sad2:
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: Lulu »

Nie chce juz studiowac... nie_chce_nie_chce_nie_chce... :przykro:

A poza tym...

aj, zakochalam sie... ale bez szans na jakiekolwiek rowiniecie...
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

To ja sobie pomarudzę ;) Jutro zaliczenie fizyki (3 kolosy, 3 sprawozdania i 3 obrony) a ja nic a nic nie umiem. Jak tylko widzę kartkę z rozkładem Gaussa, złączami p-n czy obwodami RLC, to mi sie jakoś nie dobrze robi :P Czuję, że w moim wykonaniu to będzie radosna twórczość. Boję się okropnie tego co będzie. Chciałabym to w końcu zaliczyć i mieć z głowy, ale naprawdę marnie to widzę :? No cóż, zawsze pozostaje sesja poprawkowa, ewentualnie warunek. No i po co ja się na informatykę pchałam :shock:
Ostatnio zmieniony ndz sty 21, 2007 11:19 pm przez Karen, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Livonia »

a ja mam pojutrze zaliczenie i tez mi się nie chce;( a za tydzien 1 egzamin eh..... i mój związek zrobił się nudny jak flaki z olejem- między jednym miłym baraszkowaniem a drugim czuję się jak jego siostra ;( moj facet przestał sie o mnie starac;(((((((
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

no i znowu marudzę ;) Nie udało się dzisiaj z fizyką. Na szczęście mam jeszcze jeden termin i dokładnie podane pytania :D Jedno sprawozdanie zrobiłam (w końcu), za to do kolejnego nie mam wyników pomiarów :? No nic, jakoś się zrobi. 31go egzamin z wykładów na których spałam lub czytałam książkę, a widząc zadania jakie będą mało nie padłam :P
Poza tym chcę już niedzielę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Fea »

Nażarłam się, nażarłam i obżarłam, zeżarłam cała ogromną pizzę i brutalnie mówiąc, rzygać mi się chce, a ważę chyba z tonę.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”