Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: sue »

Rzeczywiście podobne ;)
U mnie jest np tak , że jak któraś z dziewczyn coś odkryje to druga leci do niej i z zaciekawieniem bada odkryte coś ;>

Fajna pościel _^_
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: kasia...123 »

Hipoteka one faktycznie są podobne do siebie i strasznie słodkie jak na ciasteczka przystało :) no a mały Eklerek juz nie taki mały :D hehe...klusek się zrobił :) ucałuj je mocno

Przy okazji także zdam relacje co u moich.
Pochwalić trzeba się tym że w końcu (od jakiegoś tygodnia) Bazyla dogaduje się z Shiro w zupełności. Już nie ma gonitw po klatce takich jakie były wcześniej. Teraz jak już sie gonią to tylko w sprawie jedzenia, a oczywiście jak jest jedzenie to Shiro musi zagarnąć wszystko dla siebie najlepiej.


walka w rękawie może nie widać ale Shiro powaliła Dewi i pierwszy raz słyszałam zeby Dewi aż tak piszczała
walki ciąg dlaszy tu już sie pozbierała Dewi :D i chwile później to ona "dokopała" młodej
dobre zakończenie walki obie samiczki wyszły z rękawa po zabawie całe i szczęśliwe :D
Shiro jedno z kilku zdjęć, na których wyszła nie rozmazana bo przez chwile się nie ruszała :P
klik <--- galeria moich uszatych
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: sue »

Na tych pierwszych zdjęciach nie mogę się połapac ;) Bojowe dziewczyny ;>
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
hipoteka
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 29, 2005 3:21 pm
Kontakt:

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: hipoteka »

[quote="kasia...123"]U mnie jest np tak , że jak któraś z dziewczyn coś odkryje to druga leci do niej i z zaciekawieniem bada odkryte coś ;> [/quote]

... a potem zabiera na swą własność i tak zaczyna się gonitwa po całej klatce :jezor2:

[quote="kasia...123"]ucałuj je mocno [/quote]
Ty swoje również :)


A tak apropo, Shiro jest wprost identyczna jak jej brat :) takie śliczne, puszyste, białe kluseczki :)
Rosną rosną :)
kasia...123
Posty: 294
Rejestracja: pt mar 03, 2006 12:03 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: kasia...123 »

ucałuje na 100% :D

a wczoraj poszłam do manhattanu po jedzenie dla klusek i przy okazji zerknęłam czy są szczurki. Było 6 samców...3 albinoski i 3 czarne berkshire. Tak sobie pogapiłam się na nie i aż ciężko uwierzyć że jeszcze nie dawno moja Shiro była taka malutka jak te kluski w zoologicznym. Wiedziałam że Shiro dużo urosła ale z porównaniem jeszcze bardziej jest to widoczne.
klik <--- galeria moich uszatych
hipoteka
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 29, 2005 3:21 pm
Kontakt:

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: hipoteka »

o tak. dokładnie. teraz są to takie kluski:]
Aż nie do wiady, jak patrze teraz na te fotki jak świeżo przywiozam do domu Małego Eklera.
Ahh :)
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Doma »

No ja też jak patrze na stare fotki to az trudno mi uwierzyć, że Nedi aż tak urosła.... :zakochany: I zdominowała zupełanie Lole choć jest od niej o 2 miesiące młodsza.........
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Basia_el
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 07, 2006 11:38 pm

RE: Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: Basia_el »

Czesc dawno mnie nie bylo, ale teraz sa ferie wiec postaram sie nadrobić. wiec tak...
szczurki czują się dobrze. zuza jest juz wieksza od Misi i caly czas albo je albo rozrabia. :)
Slodkie wandale z nich, już zrobily mala szkode. Wciągnęły firanke do klatki i ją troche .... tworczo zrobily nowy wzore. Tak to jest współpraca dobra rzecz, mama wciąga ( Misia ma łapki jak chwytacze), a córeczka rozrywa. Pózniej postaram sie zdjęcia dołaczyć. :D

Caluski dla paszczurków! :*
hipoteka
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 29, 2005 3:21 pm
Kontakt:

RE: Kupiłam jednego, a będę miała.... ;)

Post autor: hipoteka »

Jak dobrze słyszeć, że u Was wszystko okej ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”