Dwie samiczki czy 2 samczyki?

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ania234
Posty: 219
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 6:24 pm

Dwie samiczki czy 2 samczyki?

Post autor: ania234 »

a jak będe miala 2 szczurki to one będą do mnie tak samo przywiązane jak jeden czy nie?
i jeszce czy np 2 samiczki beda sie kluciły tak jak u Olimpi i beda ustalały hierarchie (jak to będą siostry) ? bo ja nie lubie jak sie zwierzaczki biją :zakochany: ;)
Ostatnio zmieniony sob gru 30, 2006 6:28 pm przez ania234, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną Wiki i Sensi
W serduszku Dżeki i Lili :*
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

Dwie samiczki czy 2 samczyki?

Post autor: Olimpia »

Kontakt z wlascicielem jest zupelnie inny jak z drugim osobnikiem tego samego gatunku. Na pewno bedzie chcial wiecej czasu spedzac z osobnikiem z ktorym moze sie dogadac. :jezor2: Jednak samotny szczurek bedzie nieszczesliwy i nigdy mimo najwiekszych staran nie zastapisz mu towarzystwa drugiego szczura.

Co do hierarchii to w kazdej normalnej grupie spolecznej (ludzie sa tu wyjatkiem) panuje pewien porzadek ktory trzyma wszystko w calosci. Ktos musi rzadzic. :D Nie masz sie czym przejmowac jezeli beda jakies piski czy nawet "szarpanina" byle by nie bylo rozlewu krwi. To taka klotnia szczurza jest,a potem jak sie widzi jak te dwa smrodki przed chwila piszczace i przewracajace jeden drugiego na plecki spia razem wtulone w siebie to po prostu az sie mozna rozplynac... :zakochany:

To co pisze o swoich szczurach jednak nie jest regula (chodzi mi o charaktery) bo kazdy szczur jest indywidualista i to w pelnym tego slowa znaczeniu. Moge tylko polecic DWA SZCZURY :thumbleft: , apozniej to juz dopadnie Cie GMR. :roll:
Ostatnio zmieniony ndz gru 31, 2006 1:25 am przez Olimpia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Dwie samiczki czy 2 samczyki?

Post autor: limba »

[quote="ania234"] jak będe miala 2 szczurki to one będą do mnie tak samo przywiązane jak jeden czy nie? [/quote]

Beda albo i nie. Tak jak pisze Olimpia, wszystko zalezy od szczurasow. Jesli zalezy Ci na dobru zwierzakow, to bierz dwa. [quote="ania234"]i jeszce czy np 2 samiczki beda sie kluciły tak jak u Olimpi i beda ustalały hierarchie (jak to będą siostry) ? bo ja nie lubie jak sie zwierzaczki biją[/quote]

Na to nic nie poradzisz. Szczurasy nawet jak sie bawia to wyglada to jakby sie bily. U mnie najmlodsze czasem sie tak leja ze tylko sciolka fruwa po pokoju (oczywiscie bezkrwawo). A za sekunde sie kochaja ponad wszystko. [quote="Olimpia"]Ktos musi rzadzic[/quote] dokladnie. Musza ustalic kto rzadzi, i ustalac co jakis czas.

Jeden szczuras to szczuras, w wiekszosci przypadkow, nieszczesliwy. Zreszta jak bedziesz juz miala ogoniaste to zobaczysz jaka to radosc patrzec nawet na mini stadko. :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Malka
Posty: 24
Rejestracja: czw sty 04, 2007 10:30 am
Kontakt:

Dwie samiczki czy 2 samczyki?

Post autor: Malka »

Jak wzięłam Toffee ciągle gryzła.Dokupiłam Malkę i jej to zostało.Słuchaj-jedno ci powiem-mi zależało tylko i wyłącznie na tym,żeby Toffee była szczęśliwa,żeby nie gryzła itd.Ale nic się u niej nie poprawiło-wręcz przeciwnie-podszczypywała Malę.Oddałam Toffee i jakos teraz się a Malką dogadujemy.Mój Miluś['] też lepiej się zachowywał,był taki przytulaśny :przytul: i naprawdę przyjacielski.Ale to też zależy od tego,żebyś kochała obydwie tak samo,a nie jedną bardziej a drugą mniej.Takie jest moje zdanie.

__________________________
Ze mną zawsze jest,był i będzie
Miluś[']
ania234
Posty: 219
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 6:24 pm

Dwie samiczki czy 2 samczyki?

Post autor: ania234 »

ale roczny szczurek z miesiecznym są do połaczenia? :drap: boje sie że sobie coś nawzajem zrobią
Ze mną Wiki i Sensi
W serduszku Dżeki i Lili :*
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Dwie samiczki czy 2 samczyki?

Post autor: Ratata »

W tym dziale jest już temat o łączeniu starszych z młodszymi :P
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”