[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Vella »

Zdjęcie jest na forum, w wątku "wasze klatki"
a dokładniej o tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?t=7250 ... &start=400 (piąty post na tej stronie).
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
agagrzes
Posty: 20
Rejestracja: ndz gru 17, 2006 11:15 pm

Wlasny duzy "domek"

Post autor: agagrzes »

Witam . Tak jak pisalam w podaj lape poszukalam klatki dla ogonkow oto ona http://www.allegro.pl/show_item.php?item=152394050 mam nadzieje ze sie nadaje chociaz fotki nie sa najlepszej jakosci (albo ta zostawie ta fretki a po fretce oddam szczurkom jest troche krotsza , ale wyzsza) . Musze tylko pomyslec o jakiejs poleczce i tunelu. Hamak i cala reszte juz mam . Mam nadzieje , że sie spodoba moim ogonkom nowy duzy domek ! :)

[ Komentarz dodany przez: limba81: Pią Gru 29, 2006 9:47 pm ]
Scalone z tematem istniejacym.
limba81 mod
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Ratata »

Jeżeli chcesz, żeby ktoś Ci poradził w sprawie wyboru klatki, napisz we właściwym temacie:
>>klik<< ;)
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: limba »

agagrzes, klatka, fajna i duza ale na bank ma duze odstepy miedzy pretami. Dorosle szczury raczej nie wyjda , ale nawet podrostki potrafia ladnie sie przeciskac sie przez prety. Oczywiscie taka klatke mozna oblozyc siatka.
Co do wyposazenia to polecam ten dzial i spis tresci. Mysle ze znajdziesz sporo pomyslow na urzadzenie klaty.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lady Ant »

pomocy

chcę połączyć moje pannice z dwiema nowymi szczurkami
do wspólnego mieszkania będa potrzebowały odpowiedniej klatki
we dwie się mieszczą w tej co mam ale jak już ich będą cztery...

na razie mieszkają w dwóch klatkach, ale jakoś nie widze łączenia tych klate w pionie, więc...

... znalazłam coś takiego na allegro:
http://www.allegro.pl/item153244456_kla ... s_7mm.html

co o tym sądzicie ?
jakoś nic bardziej odpowiedniego dla 4 szczurków nie znalazłam, a jednak to dość spory wydatek i nie chcę kupować na łapu capu :|
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: limba »

Lady Ant, ja mam taka klate i kilka osob z forum tez ja posiada. Jest co prawda niska (co dla mnie bylo tylko atutem), ale naprawde duza. Ja ja polecam, tym bardziej jesli szczurasy wychodza codziennie. Troche powspinac sie w niej moga, a przestrzen do zycia w poziomie ;) spora :D . U mnie mieszka w niej dwoch chlopakow i mysle ze sa zadowoleni.
Ostatnio zmieniony ndz gru 31, 2006 1:37 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lady Ant »

u mnie to plan na 4 panny

a ja tez wolę niską bo Cleo ze swoimi naroślami nie może się za bardzo wspinac a nie chcę jej utrudniać życia poza tym z wysokiej to by mi łobuzie na parapet wskakiwały a nie mogą ! kwiatki też mają prawi życ , prawda ? :drap: :jezor2:
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: sue »

Ja mam tą klatkę, połączoną z mniejszą, myślę, ze jeszcze jak dołączysz do niej [np na góre] tą dotychczasową klatkę będzie wystarczająco dużo miejsca na 4 dziołchy ;)
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

Klatka

Post autor: szczurzynka »

Mam pytanie czy klatka po koszatniczce lub chomiczku (Śp. Olek i Mimi ) (duża trzypiętrówka) będzie dobra dla młodego ciura ???



Scalone z tematem już istniejącym.
Przed założeniem nowego wątku zapoznaj się z forum.
mod. Vella
Ostatnio zmieniony ndz sty 07, 2007 1:27 am przez szczurzynka, łącznie zmieniany 1 raz.
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
_fox_
Posty: 121
Rejestracja: wt lis 07, 2006 11:32 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: _fox_ »

Po pierwsze tu masz kalkulator klatkowy co byś sprawdziła sobie wymiary klatki: http://www.fancy-rats.co....lator/index.php
Po drugi wystarczy trochę poszukać na forum na przykład w spisie treści, są tam takie tematy, np.: http://szczury.org/viewtopic.php?t=7010


PS: Ludzie przeglądajcie, co jest na tym forum, zanim coś napiszecie. Czy to naprawdę takie trudne?
Nothing is sacred to the rats.
Everything is simply another meal.
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: maua_czarna »

Poza tym pamietaj,ze aby szczur czul sie dobrze,musi miec towarzysza/szke.
Oprocz wielkosci,ktora sprawdzisz w podanym przez _fox_ kalkulatotrze, zwroc uwage,aby rozstaw pretow nie byl za duzy.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: L. »

ten temat juz był i jest.
Powinnas tam zadac pytanie.
:ot:
Hodowla Szczurów Rodowodowych Emerald Moon
http://www.emerald-moon.pl
ze mną: 7 szczurzych dam i 1 kot.
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lady Ant »

boże ta klatka zajmuje mi poł dużego pokoju !!!
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: sue »

Do strasznie duży musi byc ^^ Ja mam pokój 3x3 i jest.. no między meblami także wrażenie optyczne sprawia, że nie zabiera dużo miejsca ;)
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lady Ant »

jakis 3 i troche na 4 i troche cos nie wiecej niz 15 m2 na pewno
ale sprawia wrazenie przegromnej i przez nia fotel trafil na srodek pokoju... a jeszcze zadnego stolu nie kupilam... :|
zobaczymy jak sie w koncu wstawi szafe i przemewbluje pożadnie

ale na razie przeraża
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”