[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: maua_czarna »

ale na razie przeraża
to moze foteczke wrzuc?:)tez sie lubie bac :bije:
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lady Ant »

ok
jutrto jak p[przyjdzie kolezanka z aparatem robic małym sesje zdjęciową ;)
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lady Ant »

słowo się rzekło a aparat nie przyjechał... więc prosze nie narzekac na jakość

http://img441.imageshack.us/img441/3057 ... 050wd4.jpg
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: yss »

witajcie :)
zglosilam sie do adopcji dwoch szczurkow, i teraz rozgladam sie za klatka. znalazlam klatke dla ptakow dzielona, ale podzialke mozna wyjac. czy cos takiego sie nadaje...?

http://www.allegro.pl/item154578388__lo ... lona_.html

jest też taka, nie wiem, czy nie za mała. instalowanie tej kratki spodniej nie wchodzi w grę :)

http://www.allegro.pl/item155199582_kla ... elka_.html

ta by była najlepsza, ale ma 1,8 cm odstępu między prętami... chyba, żeby zainstalować maluszki na pcozątek w czyms małym, a potem przenieść do takiego czegoś:

http://www.allegro.pl/item155992139_wie ... _80cm.html

będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi i z góry przepraszam, jeśli powtórzyłam jakiś link.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: maua_czarna »

[quote="Lady Ant"]słowo się rzekło a aparat nie przyjechał... więc prosze nie narzekac na jakość

http://img441.imageshack....81cie050wd4.jpg[/quote]

łosz,ogromna!! widzialam Cie na aukcji;) mialam ja brac,ale zdecydowalam sie na inna, rowniez cieszaca sie popularnascia na forum jak sadze:) dzis wplacilam, posle tez foteczki jak dojdzie- jest wielka jak dla mnie:D

yss, poszukaj na all. wiecej takich klatek, jak ta druga- sa takie,ale z poleczkami. ja wlasnie taka biore, zrobie zdjecia okolo weekendu:)
maja dobry odstep miedzy pretami, trzeba tylko zaimpregnowac poleczki. zwroc uwage,ze w pozostalych musialabys robic poleczki sama.

dla Ciebie bedzie tez dobra taka klatka, jaka ma Lady Ant, bo masz miec samczyki,wiec nie musi byc b. wysoka (podobno to lenie;),ale przestronna,aby nie klocily sie o terytorium.
jesli masz watppliwosci, wpisz w "szukaj" -kalkulator, znajdziesz strone z kalkulatorem klatek,ktory pomoze Ci obliczyc, czy klatka sie nadaje.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Hair
Posty: 41
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 8:46 am

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Hair »

:shock: ta pierwsza klatka świetna
Ostatnio zmieniony pn sty 08, 2007 7:16 pm przez Hair, łącznie zmieniany 1 raz.
Kitty [']
Albin [']
Weteran & Cywil [']
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: yss »

jak to samczyki? f znaczy samczyk? myslalam, ze to samiczki sa...

poleczkami sie nie martwie, bo mam meza konstruktora :> podobaja mi sie te dla ptakow, bo duzo miejsca jest w srodku, a wiem, ze poleczki damy rade zrobic :) chetnie jednak zobacze rozne linki - te, ktore podawaliscie w tym temacie, juz sa nieaktualne i nawet nie moge zobaczyc rodzaju klatek...
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: maua_czarna »

[quote="yss"]f znaczy samczyk? myslalam, ze to samiczki sa... [/quote]

f to samiczka(female) nie wiem,czemu myslalam,ze bierzesz samcolki od ani :oops:
no to wyzsza klatka lepsza jest:)
na 2 szczurki wystarczy taka,jak ja kupuje-posle foty jakmowilam.
ale jak masz srodki na wieksza...;)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: yss »

a moze pomylka plci wynikla z mojego sformulowania 'dla dwoch szczurkow'; ubiegam sie o adopcje u pawla69 i wybralam 2 samiczki... i sie przestraszylam, ze f znaczy samczyk :D

klatka ladyant jest fajna, ale ja juz mam jednego grata w moim malym mieszkaniu [100x50 pow., zawiera swinki] i chcialam szczurki postawic w drugim kacie, a tam jest troche mniej miejsca [obok nie uzywany nigdy kaloryfer] i wole cos raczej wysokiego. coby przestrzen byla. a na kalkulator zaraz zajrze :)

maua czarna: mysle ze trzeba kupowac najwieksza, na jaka czlowieka stac i jaka sie zmiesci :) a ze mam to szczescie, ze ja rzadze moja chata :> wybieram maksymalny komfort dla zwierzaczkow - swinkowie tez niby maja wieksza klate niz tzw norma :) plus bieganie po domu.

zreszta - kto powiedzial, ze na dwoch sie skonczy, tylko cicho bo maz sie dowie. :D

aaaa i powiedz mi proszę, co myslisz o tej trzeciej, nie licząc braku półeczek? ta tez mi się podoba, a jest ciut większa [dla szynszyli ma 70x40 pow. i 80 wys., a ta ma 80x47 pow i 100 wys.]. jak mówiłam, największą jej wadą są pręciki w odstępach 1,8 cm, czyli dla maluchów niewskazana...

chociaż chyba jednak zdecyduję się na szynszylową, jak tylko dostanę zgodę na adopcję :)

maua czarna: okazało się, że szynszylowa pomieści 3 szczurki przy 2 kubikfitach na szczura. :) a przy 1,5 aż 5 :)
chyba to będzie to czego szukam :) a bałam się, że za mała... dzięki :)

Posty scalone. Przez 60 minut od wyslania posta mozesz go edytowac - korzystaj z tego kiedy chcesz cos dopisac.
/ mod. LuLu
Ostatnio zmieniony pn sty 08, 2007 11:28 pm przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: yss »

vella: dzięki tobie zobaczyłam, jak może wyglądać klateczka, którą właśnie kupiłam :) [ten sam format]. u ciebie tam jeden maluszek tylko kwitnie? :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: maua_czarna »

[quote="yss"]maua czarna: okazało się, że szynszylowa pomieści 3 szczurki przy 2 kubikfitach na szczura. :) a przy 1,5 aż 5 :)
chyba to będzie to czego szukam :) a bałam się, że za mała... dzięki :) [/quote]

super, bardzo sie ciesze:):) beda mialy komfort,ze hoho:):)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Posty: 76
Rejestracja: pn sty 30, 2006 8:13 pm
Lokalizacja: Piła

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Nietoperzyca »

http://www.allegro.pl/item160194265_kla ... anio_.html

Myślałam o tej klatce, odpowiada mi ona jak i cena za nią proponowana, tyle że chciałabym by służyła jako dom dla 3 niewielkich samiczek, a szczurzy kalkulator pokazuje, że jest odpowiednia tylko dla dwóch szczurów. Jak myślicie - kupować, czy nie kupować? Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziekuję.

Edit: Postanowiłam ją jednak kupić. I tak jest lepsza od mojej obecnej. Howgh.
Ostatnio zmieniony ndz lut 04, 2007 5:02 pm przez Nietoperzyca, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: yss »

nietoperzyca: ale ona jest za mała na trzy... naprawdę... dałam z kalkulatorze 1,5 qf i dołożyłam 5 cm i nic nie pomaga :D klatka jest na 2 szczury i koniec.
mogłaś dołożyć 35 zł [to nie jest dużo więcej] i kupić taką wielką 70x40x80. może sprzedawca da się namówić na zmianę? powinien, w końcu zmiana będzie na coś droższego. naprawdę warto, dla dobra szczurków... a te 70-tki są naprawdę fajne, kupiłam taką dla 2 szczurzyczek, ale mam 4 - i wymieniam na większą...
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Nazumi
Posty: 140
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 7:46 pm
Lokalizacja: Ełk

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Nazumi »

Chiba & Chichiro Emerald Moon :D
Obrazek
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: sue »

Ale zależy na ile szczurków. Myślę że dla dwóch ok
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”