Jest gorzej zwymiotował antybiotyk

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Piter
Posty: 328
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 8:05 am
Lokalizacja: Olsztyn\Bytów

Jest gorzej zwymiotował antybiotyk

Post autor: Piter »

Ogryzek, a do czego można by ten zapach porównać?
Ogryzek
Posty: 27
Rejestracja: sob gru 23, 2006 4:43 pm

Jest gorzej zwymiotował antybiotyk

Post autor: Ogryzek »

Wiesz nie wiem ale cuchło okropnie jak zawiało od klatki. I to się zaczęło po zakończeniu podawania antybiotyku. teraz już nie ma ale biorę pod uwage że to albo z paszczy albo z siusiaka
Jestem przyjacielem szczurasa mego, którego kocham jak siebie samego :-)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Jest gorzej zwymiotował antybiotyk

Post autor: Ania »

Prawdopodobnie organizm oczyszczł się z substancji nagromadzonych przy okazji odrwodnienia i brania leków - możliwe też,że w ich usunięciu pomogło nawodnienie organizmu. Musisz go myć - obróć na plecki i wylgotnym wacikiem z (koniecznie) rzegotowaną wdą przemyj okolice siuśki i pupy. Ok 2-3 razy dziennie.
Gdy mój Bąbel był chory to włśnie z okolic siuśki wydobywała się bardzo śmierdząca wydzielina.
Spróbuj uciskać delikatnie w okolicach siuśki - może się zdarzyć, że ta wydzielina będzie wtedy sama wychodzić na zewnątrz. Możliwe, że nie może się sam oczyścić.

Powinien mieć stały dostęp do jedzenia - niech ma w klatce coś, co będzie mógł w każdj chwili zjeść

I zrób, jak napisałą Limba - kup w aptece NUTRI DRINK o smaku czekoladowym bądź waniliowym - zamroź go w woreczkach na lód. Podawaj dziennie tyle, ile będzie w stanie wypić - odmrażając kostki. To pełnowartościowy pokarm w płynie.
Ostatnio zmieniony pn sty 08, 2007 1:27 pm przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Ogryzek
Posty: 27
Rejestracja: sob gru 23, 2006 4:43 pm

Jest gorzej zwymiotował antybiotyk

Post autor: Ogryzek »

Kochani jje normalnie ba pochłania gerberki bananki, a po wizycie u pani doktór i umyciu go następnrgo dnia jeszcze troche tego zapachu było teraz już wogóle szaleje po pokoju. Ale to może być jeszcze pod wpływem sterydu. Sam dba o siebie bardzo troskliwie. Po kurczaku najbardziej lubi jażynową z któlikiem i ryżem. Sika na potęge. Więc super wczoraj dostał lek na wątrobe i na serce, ale cwaniak coś mu masełko już nie pasuje wiec mu mieszam z jedzeniem. Tyle u nas za 14 dni kontrola. Zobaczymy.

Tak myślę że ten osad to z suchości. Jeszcze raz bardzo Wam dziekuję za troskliwość i rady. :D
Jestem przyjacielem szczurasa mego, którego kocham jak siebie samego :-)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Jest gorzej zwymiotował antybiotyk

Post autor: odmienna »

:klask: to świetnie, że ma apetyt a Ty pewnie z przyjemnością znosisz jego szaleństwa :) (mój Cholerek ostatnio po sterydzie nie dał mi spać przez dwie noce- co chwilę przybiegał i kazał się drapać, głaskać i tulić :))
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”