Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
illu
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 05, 2006 3:38 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: illu »

Ja mam odwieczny problem z jedzeniem z nudów :P
Wczoraj co prawda usłyszałam , ze wyglądam jak kościotrup ale ja tam wiem swoje!
Prostowanie sobie zębów to samookaleczanie :) . Ja nie miałam cierpliwosci tak więc mam krzywe i nie zamierzam z tego powodu marudzić!
A na nogach... mam cętki . Cętki lamparcie są modne. Tak , są bardzo modne ...:?
One big illusion.
A. S. Puszkin II Wielki , Lilak aka Czarny Bezz . = sweet destruction :]
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Korlis »

głowa boli :(
cały dzień poza domem
:P
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

heh...pryszcz mi wyszedł.....w moim wieku.....skandal....wszyscy mają mnie dość....jestem spłukana....nikt mnie nie kocha.....ech.....
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Dzis jakos tak... kazdy mi pisal (ni z tego ni z owego):
"ide spac, paapap" po czym bylo takie nic.
Poczulam sie tak, nieludzko o.O

Czy bol po prawej stronie pod zebrami na wysokosci pasa moze oznaczac bol nerki?
Oby nie... prawda?
Oby to tylko nadwyrężony miesień.
Ostatnio zmieniony śr lut 07, 2007 11:53 pm przez Maugosia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

maugos ee moze to wątroba? chociaż wątroba jest chyba po lewej...? ph, ja i tak nie odróżniam prawej od lewej.....
dziś spadł śnieg, ale nie ma słońca i d... wyjdzie ze zdjęć.
ciągle nie dostałam paczki z produktami hp.
spuchło mi dziąsło.
mam ciągle zimne stopy.
zbliżają się moje urodziny, wiecie? ćwiartka pęknie. nie lubię urodzin, bo każdy o nich zapomina... tylko mój mąż pamięta, a to tylko podkreśla obojętność reszty. w zeszłym roku moja mama [!] zadzwoniła do mnie z życzeniami na 4 dni [!] przed! bo zapomniała kiedy mam! no tak. :>
i szczury rozmazują mi się na zdjęciach! i wieszają się na aparacie i bawią się zatyczką od obiektywu, i zjadają pasek od aparatu i wdrapują się na aparat i siedzą tam dumnie... i wsadzają nos w obiektyw i tyle było sesji zdjęciowej :/
i.... i w ogóle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

o.O
Chyba "babieję" ...hehe... byłam pewna ze nie mam problemu z odróznianiem stron (lewej od prawej)... boli mnie oczywiscie po lewej stronie (czy ja bylam wczoraj na jakims haju o.O?)

yss, tzn. wątroba jest po prawej, a po lewo zaladek, a mnie tak od strony pleców kłuje po lewo... ale dzis juz mniej tak jakos.
co do zimnych stop... moze cos z krazeniem nie tak, zjedz jakis magnez (w tabletkach)

A dlaczego to ja tu tez zawedrowalam... heh, bo ja mam takie szczescie, ze jestem zawsze na zajeciach, ale tylko raz mnie nie bylo - juz mialam dosc wtedy na jeden dzien - ale oczywiscie AKURAT z tych zajec jest najwiecej pytan na kolosie.
I nie ma dziewczyny, ktora chciala mi przeslac notatki mailem T.T

/me jest baka
Obrazek
Obrazek
zoil
Posty: 100
Rejestracja: czw sty 25, 2007 4:37 pm
Lokalizacja: czestochowa

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: zoil »

* mam poprawke z ltt ;( po cholere tyle czasu tracilam na nauke? moglam sie nie uczyc-efekt by byl ten sam.. i f*ckin' hate ltt!! [gwoli wyjasnienia: learning and teaching theories]

*jutro mam exam praktyczny.. a dokladniej 'jozefa' [use of english].. podwyzszyli nam limit punktow, ktore trzeba uzyskac, zeby przejsc do nastepnych czesci praktycznego [speaking, writing, listening, reading].. kutfa.. a przeciez jozef na trzecim roku jest na poziomie profficiency;( abuuuu;(

*jestesmy ostatnim rokiem na filolo.ang. prowadzonym wedle starego rozkladu jazdy, wiec nawet jakbym miala powtarzac ten rok, to i tak nie ma sensu, bo to sa zupelnie inne przedmioty.. wiec cos czuje, ze jest to moja ostatnia sesja na tym uniwerku;(

*ładowarka;((( abuuuuu;(((( [opisane w temacie 'szczur niszczyciel]

*w poniedzialek wracam do gimbusolandii znowu uczyc te przebrzydle bachory.. ja tam juz nie chceeee;(((

*kawa mi sie skonczyla;((((((((((((((
LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

on the dark side of the moon: baba['], zdzislaw[']

500208988
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

zoil: przebiłaś wszystkich. bachorami. zaraz mi się rozjaśniło w duszy od porównania. nauczanie bachorów z gimnazjum to jak chleb krasnoludów. "Nikt nigdy nie był głodny, jeśli miał choć odrobinę chleba krasnoludów do uniknięcia. Nagle przychodziło do głowy mnóstwo innych rzeczy, które można zjeść. Góry, dla przykładu. Owce na surowo. Swoje stopy."
Pratchett, cytat niedokładny, bo z pamięci :D
ten się nie myli, kto nic nie robi
Mortycja
Posty: 39
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 10:46 am

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Mortycja »

Nigdy tego nie robie, ale dzis juz musze pomarudzic:
Jestem totalnie rozwalona psychicznie choroba i smiercia Cycka, ciezkim zapaleniem pluc Szprotki i nasilajacym sie kichaniem pozostalych.
Mam jutro 3 examy, do ktoryc wlasnie zaczynam sie uczyc (eviva studia zaoczne), a w pracy szykuja sie zwolnienia i nawet nie moglam wziac urlopu...
Uwalone examy=placenie za poprawki;
Chorujace szczury=stres+wyprawy na drugi koniec Krakowa + placenie za leczenie+ za taryfe (jak nie uda sie znalezc transportu);
Dwa powyzsze w aspekcie finansowym =za tydzien nie bede juz miala czego jesc (a moze to nawet i lepiej, bo schudne)
I nawet klawiatura musiala mi sie z***bac!
Ech....
Zu, LiLo, Ro - ze mną <:3 )~~ ['] Zołza, Bu, Cycek,Szprotka
Kora
Posty: 139
Rejestracja: pt lis 17, 2006 3:40 am

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Kora »

[quote="Mortycja"]
Nigdy tego nie robie, ale dzis juz musze pomarudzic:
Jestem totalnie rozwalona psychicznie choroba i smiercia Cycka, ciezkim zapaleniem pluc Szprotki i nasilajacym sie kichaniem pozostalych.
Mam jutro 3 examy, do ktoryc wlasnie zaczynam sie uczyc (eviva studia zaoczne), a w pracy szykuja sie zwolnienia i nawet nie moglam wziac urlopu...
Uwalone examy=placenie za poprawki;
Chorujace szczury=stres+wyprawy na drugi koniec Krakowa + placenie za leczenie+ za taryfe (jak nie uda sie znalezc transportu);
Dwa powyzsze w aspekcie finansowym =za tydzien nie bede juz miala czego jesc (a moze to nawet i lepiej, bo schudne)
I nawet klawiatura musiala mi sie z***bac!
Ech....
[/quote]
Dzisiaj źle ale jutro przynosi nowe możliwości więc sie nie dołuj puśc sobie Bob Sinclar "New generation" i bedzie lepiej :D
"Pomyśl czasami o cierpieniu, którego wolisz nie widzieć"
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: gryzaj »

kurde mam 27 szczurow do adopcji i nie ma chetnych

ostatnio tylko moda na rasowce :/

zeby nie powiedziec kur*** mać
Obrazek Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: ESTI »

/me nawet nie zwraca uwagi na przeklenstwa :>
Ostatnio zmieniony sob lut 10, 2007 12:54 am przez ESTI, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: gryzaj »

to nie moja wina - powinna byc autocenzura (!) :P
Obrazek Obrazek
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Fea »

[quote="gryzaj"]
ostatnio tylko moda na rasowce :/
zeby nie powiedziec kur*** mać
[/quote]

Ja też, ja też! K*wa mać! Zadna pieprzona różnica, czy uszaty czy rex czy standard, powiadam, ŻADNA! Sama mam i do diabła, milszych zwierząt ze świecą szukać. W czym są do uja gorsze?

Przepraszam, wk*wionam.
Ostatnio zmieniony sob lut 10, 2007 1:06 am przez Fea, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: limba »

Tja idea kiedys piekna byla..ale jak to sie dzieje z ideami... poszla s...obie gdzies...
Tak jak piszesz Fea... zgadzam sie w 100% ... przykro sie patrzy jak maluchy wciaz domku szukaja, tylko dlatego ze sa "kundelkami" w zwyklym umaszczeniu i siersci....
Przykro...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”