Suszone rybki

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Suszone rybki

Post autor: Matylda »

Hej! Ostatnio bylam w sklepie zoologicznym i widzialam tam takie suszone male rybki w calosci, pisalo na nich 'szuszona smycka, przysmak dla kotow oraz zolwi wodnych", zastanawiam sie czy mozna by cos takiego kupic moim dziewczyna?
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Mielonka
Posty: 64
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 8:00 pm

Suszone rybki

Post autor: Mielonka »

jasne:) raz byl nawet przepis na wlasna mieszanke z rybkami suszonymi... :

[quote="krwiopijka"]ze slonecznikiem i dynia radzilabym z umiarem, zeby zwierzakow nie zapasc... :)

obawiam sie tez, ze gotowe mieszanki dla gryzoni wcale nie sa odpowiednio zbliansowane i producent pakuje do pudelka wszystko, byle w miare dobrze wygladalo... nie mam pojecia, czy istnieja gotowe karmy dla gryzoni rownie dobrze dobrane do ich potrzeb, jak to jest w przypadku porzadnych karm dla psow... jesli takie znacie, prosze o informacje... sama moge jedynie podac sklad domowej mieszanki dla szczurow, ktora polecil mi profesor bobowiec z akademii rolniczej, miejscowy spec od zwierzakow laboratoryjnych... obawiam sie jednak, ze moja arystokracja by tego nie ruszyla... :roll:

mix bobowca
- 0,5kg soi
- 0,5kg grochu
- 2kg pszenicy
- 1 lyzeczka soli kuchennej
- 12dkg ryb suszonych (nie pytajcie, skad sie takie bierze...)
- 1 lyska stolowa mleka w proszku
- 3kg kukurydzy[/quote]

A nikt nie wiedzial jak je zdobyc... poza Rosja i ukraina... Ty szelmo :P

zdradz gdzie kupilas :)
_ the world is mine _
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Suszone rybki

Post autor: Matylda »

To super, w poniedzialek pojde kupic i podam wam nazwe firmy ktora to produkuje!
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

Suszone rybki

Post autor: Chesti »

Ja dzisiaj kupiłam takie rybki moim chłopakom. Tyle, że nazywają się suszona stynka a nie smycka. Produkuje je firma Katrinex z Sosnowca.

No i muszę przyznać, że szczególnie moim miśkom nie podeszły :roll: Bakuś owszem, zjadł jedną, ale bez jakiegoś entuzjazmu. Toffik tylko pomacał, spróbował, pooglądał i zostawił. Obrzydliwie te rybki wyglądają
A pani w sklepie zoologicznym zrobiła kpiącą minę kiedy powiedziałam, że to dla szczurów... ehhh głupia baba :|
ania234
Posty: 219
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 6:24 pm

Suszone rybki

Post autor: ania234 »

smycka
czy to była smycka czy stynka bo stynke dostaje mój żółw to szczurek też może?? :drap:
Ze mną Wiki i Sensi
W serduszku Dżeki i Lili :*
Awatar użytkownika
kinga1991
Posty: 146
Rejestracja: pt gru 15, 2006 8:13 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska

RE: Suszone rybki

Post autor: kinga1991 »

Fuj . Ta są szproty dla zółwi . Ble obrzydliwie wyglądaja . Tez kupiłam Milanowi na spróbowanie to wzioł i wywalał przez pręty bo mu rybskami w domku zajeżdżało :D Kosztowały one 3.50 i było tam kolo 20 szprotków . Potem nie wiedziałam co z tym zrobić :D to wziełam i łabędzie karmilam :D
Kinga1991 
http://kinga1991.fotosik.pl/albumy/147307.html
Moi chłopcy :*

http://www.kinga1991.fotosik.pl 
>>looknij czasem<<
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

RE: Suszone rybki

Post autor: czukukkcza »

ja się zastanawiam czy szczurasom by podpasował GAMMARUS-taki dla żółwi...bo np.świeże świerszcze szamią aż miło,no ale jeden świerszcz raz na jakiś czas to właściwie nie wydatek,ale tego gammarusa to się boję,całe pudełko jakieś 3-4zł...a co jeśli im nie podpasuje;|?co ja zrobię;|?
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”