Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

Nie ma jeszcze wyników poprawki. Nawet jak nie zaliczyłam to się nie dowiem, bo wykładowca nie raczy wstawić odpowiedniej informacji do extranetu :? Teraz się mogę jedynie domyślać czy ocena którą mam jest stara, czy może nie było po co jej zmieniać :? Mam dość studiów (po pierwszym semestrze), głowa boli, kręgosłup też i przede wszystkim oczy. Nie wyspana jestem, chociaż mogłam cały dzień spać. Nic tylko marudzić, narzekać i zrzędzić :?
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: limba »

To czas na mnie.... chociaz do tego marudnik nie wystarczy.

Jestem glupia, stara a glupia. Zeby sie takim gnojem przejmowac i wkurzac. Ale nie znosze jak ktos chrzani o przyjazni, lojalnosci a potem zachowuje sie zupelnie odwrotnie. (brakuje mi wkurzonych ikonek) Nienawidze jak ktos chrzani cuda wianki i wata cukrowa, a potem mnie zbywa.
Mowie dosc. Poziom mojego, tzn mojej wscieklosci przekroczyl stan krytyczny...wrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

limba eh. nie słuchaj, co ktoś mówi. patrz, co ktoś robi :) ludzie na ogół mówią o tym, co by chcieli w sobie widzieć, a nie jacy są....:P
ten się nie myli, kto nic nie robi
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

limba, yss ma rację...słowa to tylko słowa, ważne są czyny. Piekne słowa łatwiej z siebie wydobyć niż piękne czyny. Ludzi poznajemy nie po tym jak o sobie mówią, ale po tym co robią i jak;)

Livonia, a najlepsza dieta to brak diety:D Po prostu zrezygnowałam ze słodyczy, jasnego pieczywa, tłustych posiłków (kiedyś, jak załapałam dołka to mogłam usiąść przed tv i całą kulę casata zjeść;)) i obżarstwa (chociaż jak mam PMSka to najchętniej dostawiłabym krzesło do lodówki) Nie jezdże tramwajami (no chyba, że mi się bardzo spieszy, albo leje;)) wszędzie chodzę na własnych nóżkach. 200 brzuszków dziennie, i efekt jest jaki jest:)) 56kg, 169 cm wzrostu;) a najlepsze jest to, że trzymam tę wagę:D nawet jak czasem skuszę się na sorbecik;) Dlatego też słowa mojej koleżanki tak mnie zirytowały (z chamskim uśmieszkiem stwierdziła, że przytyłam, wrrrr, nic tylko udusić>:/)
Ostatnio zmieniony czw lut 22, 2007 5:08 pm przez magda18, łącznie zmieniany 1 raz.
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: limba »

dzieki dziewczyny... ja wiem ze to czyny sie licza. Ale wlasnie najbardziej wkurza jak ktos jest tak zaklamany :/ ...wrrr

Ale co tam... takich ludzi usuwam ze swojego zycia...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Aga i Kacper pojechali do domu... A buuu... :| W domu cicho jak cholera - nie wiedziałam, że małe dzieci wnoszą tyle radości.
Mój klasyczny problem, czyli mam lenia, a na wtorek muszę zrobić projekt o Thanksgiving Day, po za tym dochodze do wniosku, że chyba niektórzy mają mnie w @#$%...
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

A co do zakłamanych ludzi:
l*cho(kto czytał "Straż,Straż";)) miałam sobie kiedyś dwie koleżanki w klasie. W sumie to tej jednej ani lubiłam, ani nie lubiłam, ale miałam z kim siedzieć i od kogo ściągi sępić. Nie narzekałam. Dopiero niedawno weszłam na pewne forum, gdzie jak się okazało byłam zjechana, w połowie października, od idiotek, kretynów i debili, przez jedną z owych koleżanek. W sumie nie zdziwiło mnie to szczególnie, bo dziewczyna ma ogromne problemy sama ze sobą, jest małym, pokracznym stworkiem, bluzgającym jadem na kogo i co się da(teraz przebija przeze mnie złość), bez podstaw. No bo gdybym jej coś zrobiła, ale nie! Nic... W ramach zachowania twarzy pojechałam jej po odciskach. I ten Zgredek krzywonogi zrobił z siebie ofiarę. I dopiero to mnie wkurzyło.
A druga znajoma? No cusz...nie stanęła na wysokości zadania.

Na szczęście to różni znajomych od rodziny, że tych pierwszych można często i bez konsekwencji wymieniać:D

A-G-A-T-K-A, małe dzieci wnoszą wiele radości;) i jeszcze wiecej bałaganu:)
Ostatnio zmieniony wt mar 06, 2007 3:33 pm przez magda18, łącznie zmieniany 1 raz.
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Ja nieeeeee chcęęęę do szkołyyyyyyy... Ja chcę jeszcze ferie. :/
Zdecydowanie.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
illu
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 05, 2006 3:38 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: illu »

Brak sensu w życiu (mam nadzieję ,że tylko chwilowy) wypełniam używkami.
Jest 20 a ja wypiłm już 6 kaw. Mam ochotę na siódmą.
Hektolitry kawy i kilkanaście papierosów dziennie to wszystko dla czego żyję w chwili obecnej.
Nienawidzę niedziel.
Nienawidzę dni, tygodni, miesięcy kiedy nie ma nic co przyśpieszałoby bicie serca... Kiedy nie ma  o czym myśleć zasypiając. Kiedy nie ma punktu zaczepienia i patrzy się w sufit z nadzieją na cud. Na coś nowego , świeżego co dałoby siłę żeby się starać .
Tyle że ... nic nowego nie ma szansy zaistnieć kiedy człowiek tak jak ja zamyka się pokoju na całe dnie , a jedynym towarzyszem w tych chwilach  jest Raskolnikow i rzecz jasna -szczur.
uhm. cóż za porywający monolog ;)
One big illusion.
A. S. Puszkin II Wielki , Lilak aka Czarny Bezz . = sweet destruction :]
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: szpaczek »

to ja tez pomarudze:szczurcia sika poza klatke,od wtorku do piatku mam same sprawdziany,skończyły sie ferie
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Livonia »

illu, czasem czlowiek nawet jak wyjdzie do ludzi to to sie nei zmienia... glupie nudne zycie:P wiem o czym piszesz eh....
szpaczek -do sikania to ty sie przywyczajaj:D do sprawdzianow tez - jesli wybierasz sie na studia na jakims sensownym poziomie... to tak to bedze standardem,a feri to niekotrzy nie maja - np ja od dwoch lat. bo w tym czasie jest sesja:) tyle na pocieszenie
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: szpaczek »

ojej jakie pocieszenie:lol:
i mam pytanko odnośnie historii ,ale potrzaebuje wytłumaczenia takiego prostszego a nie z googli..
wyjaśnienie pojecia:
targowiczanie,kodeks cywilny,blokada kontynentalna,konfederracja i monarchia absolutna..
przyda sie wyjasnienie jakiekolwiek słówka..
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Livonia »

przykro mi ale ja stuiuje bilologie i nie jestem w stanie kompetentnie ci na to odpowiedziec:
) buzki:)
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: szpaczek »

kurcze powoli mnie ten szczur wkur....denerwuje...
chce wstawić palca do klatki żeby mnie polizała xD a patrze po kratach wodospad spływa....brrrr
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: limba »

A dlaczego ma lizac twojego palca?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”