RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
illu
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 05, 2006 3:38 pm

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: illu »

To maleństwo jest przepiękne...
Ja chce CZARNEGO szczura!! :)
One big illusion.
A. S. Puszkin II Wielki , Lilak aka Czarny Bezz . = sweet destruction :]
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: Czerwonaona »

Jejku biedactwo maleńkie...Trzeba wierzyć,że wszystko bedzie dobrze:)
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: odmienna »

same zastrzyki, raczej nie są bolesne- myślę, że większy problem to stres.Ostatnio z Cholerkiem(taki czarny jak Dżumisko- wygląda jak jego starszy brat ;)) walczyliśmy z ropniem, który niestety wrócił i czeka nas drugi etap ale miesiąc temu, kiedy chodziliśmy codziennie na zastrzyki odniosłam wrażenie, że potworkowi się wręcz spodobało:) Może dla tego, że cały czas od wyjścia z domu do powrotu go tuliłam, mówiłam do niego i w ogóle miał mnie do wyłącznej dyspozycji a i wet był w miarę możliwości delikatny(cokolwiek mu robił- pozwalał mi trzymać go na kolanach). Co do strupków- od dwóch dni smaruję je aloesem i jest poprawa. Szczurzysko obraża się, bo aloes jest gorzki ale wiem, że nawet jak zliże to nic mu nie będzie. Zobaczysz- będzie dobrze :D a maluszek jak wszystkie dzieci świata szybko zapomni o przykrościach.
Obrazek
oster
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 29, 2007 7:22 pm

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: oster »

Dżuma nareszcie zdrowa, aczkolwiek ranki na plecach jeszcze są. Maluch już urósł (zdjęcia inebawem :) ), panika związana z lękiem przed "spacerkiem do weta" już niemal całkiem przeszła, więc wszystko ok. Tylko tak sobie myślę, wet (wszytskich 3) do końca mi mówił, że to samczyk będzie.... a tu prawie 2 miesiące zwierzak ma i nic jej pod tym ogonem "nie wyrasta", więc ja już zgłupiałam absolutnie! Ale jakoś się tym nie martwię, stwierdziłam, że jeśli za 2 tyg nic się nie zmieni będę mówić do niej w rodzaju żeńskim :D
PS a oprócz tego, to jakiś dziwny i nie szczurowaty jest, bo całą noc grzecznie śpi, budzi się codziennie punkt 8.00 i biega jak szalony dopóki nie dam mu marchewki lub czegoś innego i nie śpi do południa, potem usypia, budzi się około 17stej, biega, skacze, grysie wszystko ( zero szacunku dla mojej własności :] ) i zasypia mi na ramieniu lub gdzieś na łóżku i nie ma go do rana... i każdego dnia to samo! normalnie nie potrzebny mi zegarek, wystarczy sprawdzić co robi Dżuma :]
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: limba »

Uff... swietnie ze Dzum(a) ;) zdrowa.
Hmm moze to jednak panienka jest, a mozesz zrobic zdjecie podwozia ;) ?
Hehe... on(a) moze dostosowuje sie do Twojego trybu zycia :D U mnie gnojstwo spi, dopoki sie na horyzoncie nie pojawie ;)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: odmienna »

no i widzieli Państo Dżumdżuma?! - żeby tak w niepewności trzymać w sprawie tak zasadniczej- no, no, no....
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: limba »

No i jak tam z okresleniem plci?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: Hope »

[quote="oster"]
mam nadzieję, że tym razem zdjęcie wejdzie :)
[/quote]


oooooo :shock: on wyglada IDENTYCZNIE jak mój Newton!!!

dla porównania :

http://i19.photobucket.com/albums/b181/ ... ewton4.jpg

http://i19.photobucket.com/albums/b181/ ... ewton3.jpg
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: merch »

Jak przez 2 miechy mu nic nie wyrosło to dziewucha jak nic, troche szkoda ,że była leczona enrobiofloksacyną ( sądząc po tych strupach ) bo nie jest to antybiotyk dla rosnacych zwierząt , ale może wszystko będzie dobrze.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
oster
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 29, 2007 7:22 pm

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: oster »

Dżuma (nic nie wyrosło, więc jednak ONA) jest cała i zdrowa, strupków już niemal brak (zdjęcia są sprzed tygodnia). Samopoczucie jak najlepsze, jadłaby najchętniej więcej niż sama waży, gryzie wszystko bez litośc ( obczaiła skubana, że między palcami jest miękka skóra i wgryza się w dłonie nieubłaganie, kiedy chce powalczyć). Oprócz tego wreszcie pojeła, że hamak, to nie trampolina i teraz śpi w nim non stop, nawet nie raczy głowy podnieść, kiedy ktoś przechodiz obok :] A najdziwniejsze jest to, że wygląda jakby siwiała.... w każdym razie z czarnego szczura robi się szaro-płowo-obrzydliwa... kocham ją jeszcze bardziej :D

ps faktycznie, wykapany Newton :D nawet skarpetki te same
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: merch »

"czarnego szczura robi się szaro-płowo-obrzydliwa.."



E ...........jest piękna :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
oster
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 29, 2007 7:22 pm

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: oster »

na tych zdjeciach jeszcze tak, ale robi się z niej taki "kanałowiec" koloru nieokreślonego czyli... mam to o czym zawsze marzyłam :]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: odmienna »

[quote="oster"]
robi się z niej taki "kanałowiec" koloru nieokreślonego [/quote]- widać element tajemniczoności  -jest składnikiem jej natury(już z tego powinniśmy się domyślić, że to kobitka :D) - jest śliczna !
Obrazek
oster
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 29, 2007 7:22 pm

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: oster »

Załapałam dzisiaj o co chodzi z tą "siwizną" :] jak dobrze pamiętam, rodzeństwo mojego potwora było husky, więc pewnie jeden z rodziców był tej maści, a drugi czarny, no i teraz mam co mam :) Bo Dżuma robi się jaśniejsza tylko na bokach, a na grzbiecie pozostaje jej piękny, czarny pasek :D ciekawa jestem tylko co jej się z łebkiem zrobi, bo na razie czarniutki :] a te boczki wyglądają tak, jakby, powiedzmy co 10 włosek, zdecydował się zmienić kolor na biały... to się nazywa szczur pełen niespodzianek! ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: limba »

oster... czarne szczurasy czasem maja siwe wlosy, mniej lub wiecej :)
Moj Fryt jak do mnie trafil mial od groma takich wloskow. Z wiekiem o dziwo wiekszosc zniknela.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”