RE: czy to prawda?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

MaLaGa
Posty: 184
Rejestracja: wt mar 28, 2006 10:27 pm

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: MaLaGa »

qrcze, zawsze sprawdzam, ale akurat teraz tego nie zrobilam, bo sledze forum i nie zauwazylam tego tematu..przepraszam i obiecuje poprawe;)

co do szxczurkow...to 100 procentowi chlopcy:D :P ale mysle, ze wybacza Ci jakos ta fatalna pomylke:PPP :D
Ostatnio zmieniony wt mar 06, 2007 9:26 pm przez MaLaGa, łącznie zmieniany 1 raz.
MaLaGa
Posty: 184
Rejestracja: wt mar 28, 2006 10:27 pm

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: MaLaGa »

jeszcze jedno:) jak bede uczyc je reagowania na imie, to myslicie, ze naucza sie, ktory jakie ma?:P chyba latwiej przyzwyczaic do imienia jednego szczurka, niz dwa na raz? jak bede mowic do jednego, drugi przeciez tez bedzie to slyszal..chyba,ze sa naprawde tak madre, ze jakos zorientuja sie, do ktorego z nich mowie;)
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: Landrynka »

Moja koleżanka miała 2 myszoskoczki(wiem, że to nie to samo) i były zainteresowane tylko sobą. Nie pozwalały brać się na ręce, gryzły, a kiedy kot siedział koło klatki(była to chyba jedyna istota, która dostrzegały) specjalnie wyłaziły na pięterko i go denerwowały.
Czy ze szczurkami nie będzi tak samo?
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
MaLaGa
Posty: 184
Rejestracja: wt mar 28, 2006 10:27 pm

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: MaLaGa »

nie, moje dwa mimo,ze sa razem, to uwielbiaja na mnie wchodzic, ciagle by chcialy zebym sie z nimi bawila;)
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: Paweł69 »

Coś mi się wydaje, że koleżanka mało czasu poświęciła na oswajanie. Może wsadziła myszoskoczki do klatki i na tym się zakończyło?
Jeśli poświęcisz szczurkom trochę swojego czasu i chęci to nie będzie tak samo.:) Oswoiłam 24 małe szczurki i jeszcze żadna z osób, która adoptowała maluchy się nie skarżyła, że coś ugryzło.:)
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: Telimenka »

24??!! o mamuniu. pogratulowac:D hehe ale to chyba nie jedna samiczka urodzila co?;) (sorry za off top):p
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: Paweł69 »

Oczywiście, że nie 1. To były 2 mioty.
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
MaLaGa
Posty: 184
Rejestracja: wt mar 28, 2006 10:27 pm

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: MaLaGa »

qrcze i tak duzo..moja poprzednia szczurka urodzial tylko(!) dwa maluchy...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: Telimenka »

no faktycznie duzo...uhuhu to miałes niezle roboty :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
MaLaGa
Posty: 184
Rejestracja: wt mar 28, 2006 10:27 pm

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: MaLaGa »

hehe, nom:PPP ale cale szczescie, bo mieszkalam wtedy z rodzicami, w malym miescie..nie mialabym co zrobic z tyloma maluchami!:)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: Telimenka »

MaLaGa z tego co widze to w poprzednim miocie miałaś dwa szczurki?:p to czemu z "tyloma" bys nie miala co zrobic :p? czegos nie czakje głupia ja ;).
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
MaLaGa
Posty: 184
Rejestracja: wt mar 28, 2006 10:27 pm

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: MaLaGa »

mowir,ze cale szczescie,ze dwa a nie 12...czytaj dokladnie:)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: yss »

telimenka: malaga myślała, że do niej mówisz, a nie do pawła :D

oswajanie naraz dwóch lub więcej szczurków idzie łatwiej, bo maluchy są mniej zestrachane, a jak jeden odważy się np wejść człowiekowi na rękę, to i reszta powinna pójść za jego przykładem... u mnie jak jeden wskoczy na spodnie i zacznie wspinaczkę, nagle zlatuje się całe stado i robi to samo :D jak jeden postoi dłużej niż 10 sekund fufając w jakimś kącie, zaraz złażą się jeszcze np dwa i fufa cała trójka, chociaż nic tam nie ma. :) uczą się od siebie nawzajem poprzez takie naśladownictwo. właściwie jeden odważny oswojony = wszystkie oswojone :D
ten się nie myli, kto nic nie robi
MaLaGa
Posty: 184
Rejestracja: wt mar 28, 2006 10:27 pm

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: MaLaGa »

hmm..no faktycznie:P a z tym oswajaniem wiecej niz jednego w jednym czasie to prawda...nasladuja sie ciagle:) slodziuchy:D
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: oswajania 2 szczurkow na raz

Post autor: Telimenka »

juz rozumiem :D nie umiem czytac :P sorry wszystkich :D.zgadzam sie z yss bo moja Teli jak na mnie wlazi to te od razu tez chca "zgrywac kozaka" i przylarza :D i z dnia na dzien coraz lepiej to idzie:D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”