[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Margooth »

Esti...pogłaszcz malude odemnie oki? Tak sie juz za nia stęsknilam, co chwile lapie sie na tym ze zagldam do klatki....ale jest ona pusta.... :cry:
Ostatnio zmieniony wt cze 22, 2004 8:59 pm przez Margooth, łącznie zmieniany 1 raz.
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Beeata »

Nie martw sie esti.jak przyszedl do domu nowy szczurek to Parszywek tez lekko zglupial od nowego zapachu a po kilku dniach przyjal to jako norme ,ze tak ma byc i juz. Domyslam sie ze opieka nad Aru nie jest latwa i psychicznie i ze tak powiem fizycznie .
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: jokada »

dziewczyny, mam do was pytanie - czym karmiona jest mała ?
co może być - papkowatego, smacznego i kalorycznego?
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Ania »

smacznego, papkowatego i kalorycznego?
- papka z banana
- jogurt wysokotłuszczowy
- starte jabłko z dodatkiem cukru
- starte jabłko z papką z banana
- szczególnie kaloryczne są kaszki dla niemowląt
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: krwiopij »

- dobrze rozdrobniona wilgotna karma dla kociat (byle nie rybna - bede pamietac, Aniu :)),
- owsianka (najlepiej z dodatkiem miodu),
- papka z gotowanego zoltka jajka,
- rozmoczony w mleku (najlepiej sojowym) i rozdrobniony granulat dla gryzoni,
- awokado, jesli uda sie wam dostac...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: jokada »

dzięki :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: ESTI »

Słuchajcie ona nie chce jeść ani pić. Je tylko jogurt i najchętniej z palucha. Nie chce nawet wąchnąć pepek dla dzieci, takich z warzywkami. :(
Nie wiem co robić...
Obrazek
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: moni »

Tak sobie myślę,że może ten jogurt z czymś mieszać.Z kaszką z jabłkiem albo bananem.I dodać wody żeby było konsystencji jogurtu.
Może te papki są za gęste i najlepiej jej idzie jedzenie czegoś równie wodnistego jak jogurt.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: krwiopij »

podobno dobrze jest dodac krople tranu... ale nie wiem, czy szczurci posmakuje... :roll:

ja bym zadzwonila do dr wojtys... moze maja w lecznicy jakies odzywki/dodatki do karmy/specyfiki zwiekszajace apetyt... podobno dla chorych szczurkow swietne sa preparaty do recznego odchowu pisklat - tez powinni miec... a jak nie oni, to na pewno jakis duzy sklep specjalizujacy sie w sprzedazy papug...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
bazik
Posty: 118
Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:07 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: bazik »

No własnie, może faktycznie dodac do jogurtu rozpapcianego banana albo np ryżu ugotowanego i rozciapanego?Żeby to mialo choc wiecej wartości odżywczych. I zgadzam się z Moni, żeby to rozcieńczyć ciut.
" Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.."
KIRA ÂŁOBUZ

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Jest cos takiego jak mleko rekonwalestencyjne dla chorych szczeniaków takich chowanych na butelce . Moze to ?Saszetka nie jest zbyt droga i starcza na długo wiem bo odchowywałam na czyms ttakim małego kotka od 3-go dnia zycia( dawali mu 10% szans)
To jest firmy Welpenmilch . No i nie jest zbyt zadkie i trzeba by mieszac albo z jogurtem albo podawac jej z pipetki . Mysle ze to dobry pomysł i warto sie nad tym zastanowic .
POZDROWIENIA DLA ARU
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: ESTI »

No muszę pochwalić Aru!!!
Dzisiaj niuńka zjadła dwie miseczki jogurtu i napila sie nawet kilka kropel wody. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Trochę pozwoliłam jej połazić w okolicach klatki.
Tylko martwi mnie, że nie chce jeść nic innego. Spróbuje porobić coś z tych przepisów, które podałyście. Zadzwonie tez do Wojtyś.
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: krwiopij »

uff... naprawde dobra wiadomosc na dobranoc... :) jestem pelna podziwu dla tej malej... naprawde dzielna z nie szczurka... tobie, ESTI, tez gratuluje wytrwalosci - na pewno niemalo nerwow tracisz na te mala ofiare... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: jokada »

postaram sie skombinowąć troche mleka dla kociąt
(na tym mozna odchować chyba wszystkie zwierzaki ;) - wiem że przy małych gerbilach polecali)
jezeli mi się uda - podrzuciłabym Ci jutro
skorpek
Posty: 80
Rejestracja: pn cze 07, 2004 8:15 am

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: skorpek »

zycze aru jak najlepiej i mam mało propozycje zeby na forko było gdzies napisane jej imie tak w widocznym miejscu to by był nasz taki mały patronek szczurow :) co wy na to?? za ta jej wytrwałosc :) tylko gdzies tak we widocznym miejscu tak ze jak ktos wejdzie czy gosc czy osoba zarejestrowana widziała ze patronemtego forka jest nasza wytrfała i waleczka i kofana Aru :):):):)
http://www.czatman.prv.pl fajny chat mozna sobie troszke popisac zapraszam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”