Eliza, Korek i Gina - moje stadko || Wujuś [*]...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4 - szczurowe stadko :]

Post autor: Guślarka »

Super :smykrat:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4 - szczurowe stadko :]

Post autor: limba »

Boze co wyscie z tej biednej Diduni zrobily ;)

Fotex superasny :smykrat:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4 - szczurowe stadko :]

Post autor: 'Asia »

Hihi, jeszcze moherek z antenką jej dorysowywałyśmy :smykrat: ale nie wyszedł aż tak fajnie ;P

Hmm, a nad tą laseczką też jeszcze muszę popracować bo mało naturalnie jeszcze wygląda, hyhy :mykrat:
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4 - szczurowe stadko :]

Post autor: Elly »

Pierwszy raz zrobilam fotke co sie dalo z nia coś zrobic :D Fotke szczura oczywiscie :D Didunia Babunia to tylko tak na zdjęciu, a tak to jeszcze mloda kobieta z niej :P :hoprat:
Ostatnio zmieniony sob mar 24, 2007 10:47 am przez Elly, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4 - szczurowe stadko :]

Post autor: Elly »

http://www.youtube.com/watch?v=10WluFIioZ8

Dzisiaj nie 'z kamerą wrod szczurow' :D kolejny filmik z koni :P nad szczurzym musze popracowac, to znaczy zebrac materialy hehe :smykrat:
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Elly »

Dzisiaj sobie przeglądałam zdjecia w kompie i natknelam sie na cos takiego:

Obrazek

Obrazek

:D:D:D :smykrat:
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: 'Asia »

Ach, kocham takie fotki :>

A Korek to faktycznie już jest jak black eye himalayan :wowrat: :D
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: limba »

Jaka poza :hoprat:

Cudaki slicznosciowe :loverat:

Ja Frotke ostatnio tez w sitku kolami do gory przylapalam :loverat:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Elly »

[quote="aska4art"]
A Korek to faktycznie już jest jak black eye himalayan :wowrat: :D
[/quote]

Teraz to jest jeszcze bardziej bialy, te fotki sa dosc stare :D Zabieram sie do robienia nowego filmiku i zdjecia tez jakies dam :P

[quote="limba81"]
w sitku kolami do gory
[/quote]
:D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Telimenka »

śliczne Ciuraski :D,Koras wymiata :D a jeszcze taki offtop, co to za piosenka z filmiku " jazada na oklep na Jagodzie" ?:)
Ostatnio zmieniony sob kwie 07, 2007 10:41 pm przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Alices »

Przesłodkie ogonki :D. Mmmm jak mi sie marzy mieć trzy, albo i cztery szczurki ....
Telimenka: nie mam pojęcia co to za piosenka x)...
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Telimenka »

mam nadzieje ze Elly bedzie wiedziala bo jest sliiiczna :D hehe w kazdym razie bardzo mi sie podoba JAGODA :D i skok Maszy chyba na poczatku filmu to moje pudelko czy jakos tak :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Elly »

Piosenka - Simple Plan 'My Alien'. Jagoda to pol fryzik ;] Zrebica jest po ojcu fryzie wiec bedzie pewnie jeszcze bardziej fryzowata :P A skok to Dee Dee, ona chyba robila w tym jakas specjalizacje :hmmrat:.
Dzisiaj dziewczyny mialy swoj pierwszy zabieg dentystyczny. Wet przyciąl ząbki i teraz juz sa chyba takie jak powinny byc. Dinka dochodzi do siebie po operacji. Biedna tyle sie musi wycierpiec ehh. Mam nadzieje ze teraz juz wszystko bedzie dobrze. Siostrunie waza jakos 400g. Tak waga wykazala, tzn 0,4 ;] A Wujus z Korusiem to juz nie pierwszy raz takie pozy przyjmowali :D Heh tylko wtedy akurat mi sie udalo zrobic fotki :smykrat: Ostatnio jak wpuszczam Dinke do malej klatki, to mowie 'hoprat' :D (czyzby uzaleznienie od forumowych emotkow:>) Dziekujemy wszystkim za komplementy :*  
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: 'Asia »

Telimenka, piosenka do filmiku to Simple Plan "My Alien" :D Nie omieszkam dodać że Elly zna ją dzięki mnie bo kieeeeedyś słuchałam SP i do filmiku o Żabie i Loli właśnie dałam tę piosenkę :> (jak chcesz obejrzeć to zajrzyj do mojego tematu na 1 str. :> ) I małpa ściągnęła, ;P
Ellyśku :*

No a filmik "To moje pudełko" to mój nr 1! :D

edit// No i Małpa mnie znów wyptrzedziła bo nie odświeżyłam strony ;P
Co do ząbków to na Sołtysiej koleś robi to naprawdę profesjonalnie :)
A z tym "hoprat" :hoprat: tom się uśmiała ;))
Ostatnio zmieniony ndz kwie 08, 2007 2:21 pm przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Karmel, Dee-Dee, Masza i Korek- moje 4-muminkowe stadko :]

Post autor: Elly »

Eee sciagnela :D to nie filmik o szczurach tylko o koniach. A jak o innej tematyce to moze byc ;> :P Aśku :*
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”