Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: Fatty »

Tak strasznie mi przykro... :( Trzymaj się.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: sauatka »

Limbus kochana... trzymaj sie tam cieplutko! :przytul:
jestesmy z Toba, pamietaj...
i glowa do gory, Kluseczka na pewno nie chcialaby zebys plakala i byla smutna.

Przytulam jeszcze raz bardzo bardzo mocno :przytul: :*
Ostatnio zmieniony czw mar 15, 2007 9:40 pm przez sauatka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: limba »

Nawet nie wiecie jak czlowiekowi pomagaja wasze cieple slowa...

Kluś zostala pochowana posrod brzozek, tuz obok Muf i Bee-Bee. Nawet moja mamc byla przy pogrzebie.
Jak zegnalam ja ostatni raz dzisiaj, byla taka spokojna. Widzialam (albo chcialam widziec) ulge na tej  ukochanej mordce.
Wiem ze bol zmaleje, ale tesknota nie przeminie.
Kluś odchodzila dlugo. Caly czas wtulona we mnie, jej pysio przy mojej twarzy, musiala dostac podwojna narkoze. Mimo zastrzyku w serduszko, ono nie chcialo przestac bic. Jak to mozliwe ze wiecej guzow niz szczuraska, a serce tak silne.
Zycze kazdemu czlowiekowi zeby byl w stanie chorowac i umierac z taka godnoscia jak zwierzeta.
Dziekuje bardzo Kubie (Arborowi) za to ze staral sie mnie zagadywac i podtrzymywal na duchu.

Kluseczka nie umarla, wiem ze imprezuje teraz z reszta aniolkow... i ja pije jej zdrowie. Zawsze pozostanie ogromnie wazna czescia mojego zycia. Co duzo mowic, kocham ja strasznie i zawsze bede, a jak sie kocha to trzeba pozwolic kiedys odejsc.
Ostatnio zmieniony czw mar 15, 2007 10:46 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: RattaAna »

Przykro bardzo :-(
[*] za Kluseczkę...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: Elly »

Limbku, bo ona caly czas tutaj jest.. jest wszędzie.. Kurcze tak mi smutno jak widze ten tytul :( Przytulamy mocno..
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: magda18 »

limbuś, tak mi przykro...w sposobie w jaki piszesz o zmarłej Klusi widać tyle bólu i miłości....aż m się płakać chce....przytulam Cię bardzo, bardzo mocno, mała Kluseczka na pewno jest teraz w dobrym miejscu.
Kluseczka[*]
Ostatnio zmieniony pt mar 16, 2007 10:02 am przez magda18, łącznie zmieniany 1 raz.
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: Gryska »

Madziu, napisałam wczoraj duuuuużo do Ciebie.... ale własnie wtedy mi forum siadło.
Strasznie, strasznie mi przykro, że Kluseczki już nie ma.
Wiem, że była Wyjątkowa!!
I wśród innych Wyjątkowych zajada się teraz Mega Dropsami nie martwiąc się tłuszczykiem :)
3maj sie!!
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
Lili
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 26, 2007 8:32 am

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: Lili »

Tak mi przykro, limbo... :cryrat:
Trzymaj się mocno - Kluseczka pewnie sobie hasa teraz do woli z resztą naszych kochanych aniołków!
Cum tacent, clamant.

Tak pusto bez ogonków...
W sercu: najukochańszy Czejen :* Nabu, moja mała przylepa... ;( Rawi, szalony staruszek :(
monika skibicka
Posty: 23
Rejestracja: czw mar 15, 2007 9:40 pm

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: monika skibicka »

nazwij jego Baker albo Gonzo to do niego bedzie pasowało a może Leo hmmm..... a tak w ogóle to jest śliczny :mykrat:
Ostatnio zmieniony pt mar 16, 2007 9:23 pm przez monika skibicka, łącznie zmieniany 1 raz.
BAKER, FIKUś, FELIX, MAX HASAJą Z INNYMI ANIELSKIMI OGONKAMI
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: limba »

monika patrz na daty postow. Imienia dla samca ktory okazal sie samica szukalam juz dawno temu. Freska (bo takie imie dostala) nie zyje od roku. :(
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: limba »

W tydzien po smierci Kluseczki :cryrat: w moje progi zawitala nowa lokatorka. Szukalam starszej samiczki na towarzyszke dla Fryta. Dzieki yss ktora podeslala mi linka mala trafila do mnie.
Ma ok roku. Jej historia zaczela sie u jakiejs malolaty ktora najpierw ja uwielbiala po czym  jakies dziwne "cuda" z nia wyprawiala, podobno lacznie z kreceniem za ogon :diabrat:. Ale dziewcze szybko sie znudzilo szczurem, wiec oddala kolezance ktora po niedlugim czasie oddala szczurcie do zoologa. Tam wynalazla ja Ania (nie od nas) i po prosbach sprzedawca oddal szczure, podobno juz byla zarezerwowana na obiad :diabrat:.

Mala jest niesamowicie kontaktowa. Lazi po czlowieku, przychodzi na cmokanie. Juz zdazylam ja bardzo polubic, i chyba z wzajemnoscia ;-) Widac ze ktos, kiedys ja oswajal. Ma sliczny bialy krawacik, taki jak Kluseczka miala :loverat: .

W weekend, jak juz zupelnie ochlonie po nowosciach zabaczymy co Fryt powie na nowa kolezanke. Trzymajcie kciuki bardzo mocno. Chlopak strasznie smutny jest po odejsciu Klusi :cryrat:
Nadal po cichu chlipie po katach. Strasznie brakuje mi mojej grubaski, i na pewno zawsze juz bedzie, tak jak kazdego z aniolkow. Jednak z dnia na dzien dociera do mnie ze slusznie podjelam decyzje. Mam nadzieje ze dalam jej jeszcze odejscie z godnoascia.

Ach bym zapomniala. Zdjec nie mam swoich ale zapozycze na razie dwa z ogloszenia:
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob mar 24, 2007 12:13 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: Karen »

śliczna szczura i dobrze, że do Ciebie trafiła ;)
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

RE: Moje smrodziuchy... Kluseczka umarla ;((((

Post autor: Guślarka »

Ale ma wyraźny i cienki ten kapturowy paseczek! Wymiziaj slicznotę od Guślarki :)
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Moje smrodziuchy... Kluś - nie zapomne[']... Nowy smrodziuszek...:)

Post autor: Paweł69 »

Kurczę nie mogę zobaczyć zdjęć! :(
Fajnie, że szczurcia jest u Ciebie i że po tym wszystkim co przeszła nie zraziła się do ludzi. Ta dziewczyna ma chyba "wielkie" serducho i potrafi wybaczać. Wymiziaj ją ode mnie. :)
Ostatnio zmieniony pt mar 23, 2007 11:15 pm przez Paweł69, łącznie zmieniany 1 raz.
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Moje smrodziuchy... Kluś - nie zapomne[']... Nowy smrodziuszek...:)

Post autor: RattaAna »

jak dobrze, że znalazła kochający domek! będzie Ci za to wdzięczna for ever!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”