RE: Trevor/owa ma koleżankę ;-)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

Trevor/Mleczna ma koleżankę Gorzką ;-)- nowe zdjęcia

Post autor: nikitka »

Dziś przyprowadzilismy Trevorowi koleżankę, a dlatego koleżankę bo Trevor okazał się dziewczynką:hoprat:
Gorzka, tak ja nazwał mąż od razu z zachwytem wtargnęła do klatki i cóż nastapił dla nas szok, bo nagle z grzecznego, nieśmiałego szczurka, nasz Trevor zrobł się łobuzem ;-)
Zaczął szaleć po całej klatce z Gorzką, biegać, skakać aż miło patrzeć.
Gorzka jest z innego miotu, ponieważ w sklepie, z którego pochodzi Trevor nie było już samiczek.
Trevor będzie miał inne imię, ale jeszcze myslimy nad tym, na razie mąż woła na nią Łaciata, lub Mleczna ;-)
Zdjęcia wstawię później, teraz juz rozumiem dlaczego szczuraski powinny żyć w parach, w życiu bym się nie zastanawiała gdybym widziała to wczesniej ;-)one są szczęsliwe, bawią się, biegają, co się dzieje w tej klatce to nie wiem jak opisać nawet !
Ostatnio zmieniony ndz mar 25, 2007 8:22 pm przez nikitka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

RE: Trevor/owa ma koleżankę ;-)

Post autor: Guślarka »

Gratuluję stadka :) Każdy z nas na pewno umie sobie opisać, jakie szczęście panuje w klatce Twoich szczurków :loverat:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Trevor/owa ma koleżankę ;-)

Post autor: PaulinaK »

Jejku, jakież one piękne :) Pogratulować tylko :D
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Trevor/owa ma koleżankę ;-)

Post autor: Paweł69 »

Suuuuuper :D Trevor/owa ma kumpelę. Życzę dziewczynom miłego brykanka i wymiziajcie je.:mykrat:
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Trevor/owa ma koleżankę ;-)

Post autor: limba »

Gratuluje nowej domowniczki :hmmrat:

Niech sie dziewuchy zdrowo chowaja... :hoprat:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

RE: Trevor/owa ma koleżankę ;-)

Post autor: nikitka »

Nie wiem co się stało, wczoraj tak się świetnie bawiły, hasały aż miło było patrzeć, spały razem w hamaku ... a dzis Gorzka schowana pod schodkami, Mleczna/Trevorowa w domku i zero zabawy :-(
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Trevor/owa ma koleżankę ;-)

Post autor: merch »

obserwuj , czasem szczurki maja po prostu gorszy dzien , jesli jednak taki stan sie utrzymuje dwa dni u malłych szczurków to jest to juz objaw alarmujacy
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

RE: Trevor/Mleczna ma koleżankę Gorzką ;-)- nowe zdjęcia

Post autor: nikitka »

Dzieki, juz jest dobrze, znowu razem śpią i wariują na dobre ;-)
Mam pytanie, czy moge im wyjąć domek z klatki skoro mają dwa hamaki ?Chcę wyjać dla celów bliższego oswojenia z nami :hoprat:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Trevor/Mleczna ma koleżankę Gorzką ;-)- nowe zdjęcia

Post autor: limba »

nikitka... domek na czas oswajania mozesz wyjac. Tylko wrzuc im na hamaczki wiecej szmatek i papierowych recznikow. :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Trevor/Mleczna ma koleżankę Gorzką ;-)- nowe zdjęcia

Post autor: yss »

hu hu, a nie mówiłam?
szczurki cudności. na pewno będzie im razem dobrze :)
i chyba wszyscy wiemy, co potrafi się dziać w klatce zaludnionej 1+ małymi szczurkami :D WSZYSTKO. :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

RE: Trevor/Mleczna ma koleżankę Gorzką ;-)- nowe zdjęcia

Post autor: nikitka »

Limba, dzięki dałam im szmatki, papier i ręczniki papierowe ;-)
Yss oj dzieja się cuda, mamy co ogladać i w życiu nie widziałam tak szczęsliwy szczurków, wiecie jak ja żałuję, że dawno temu miałam tylko jednego ... żal mi bo krzywdę mu wyrządziłam, dopiero teraz widzę jaki był smutny :-( mój Drakus biedny, pewnie się nudził okropnie ...
czasu nie cofnę, ale nigdy wiecej tego błędu nie popełnię, a to dzięki temu forum !!Inaczej znowu miałabym tylko jednego szczurka, dziekuję Wam !
Ostatnio zmieniony wt mar 27, 2007 12:05 pm przez nikitka, łącznie zmieniany 1 raz.
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

RE: Trevor/Mleczna ma koleżankę Gorzką ;-)- nowe zdjęcia

Post autor: nikitka »

Gorzka ma biegunkę :-( jestem załamana, siedzę i ryczę, mam ją dopiero piąty dzień !
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Trevor/Mleczna ma koleżankę Gorzką ;-)- nowe zdjęcia

Post autor: yss »

biedna malutka... trzymam za nią kciuki.
mogła się faktycznie czymś zainfekować w tym sklepie...
ten się nie myli, kto nic nie robi
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

RE: Trevor/Mleczna ma koleżankę Gorzką ;-)- nowe zdjęcia

Post autor: nikitka »

Yss biegunka była tylko rano, dałam lacidofil do wody i węgiel do gryzienia, kupki są twarde ale czarne bardzo.
Do jedzenia maja suche i ryż rozgotowany, zobaczymy co bedzie później.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Trevor/Mleczna ma koleżankę Gorzką ;-)- nowe zdjęcia

Post autor: limba »

Ciesze sie ze jest lepiej. Oby tak dalej. Trzymam kciuki za zdrowko malej :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”