[Klatka] - na 2 szczury

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: limba »

Zapewne wychodzi Ci ze nie nadaje sie dla 2 szczurow i ze jest za waska (najmniej powinno byc 30 cm), bo taka jest prawda. Ja wiem ze Twoja poprzednia klatka byla mikra, ale ta uwierz mie nie jest ogromniasta ;). Niestety na dwa sie nie nada.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: fenek11 »

A jak bym ciagle np szczurki puszczalk po pokoju a klatka by byla tylko po to zeby sie wyspaly i najadly i napoily ??
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: limba »

Jesli klatka by miala sluzyc do spania i jedzenia to powinno byc ok. Ale jestes pewien ze podolasz zeby szczurasy wiekszosc czasu spedzaly poza klatka?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: fenek11 »

A ile by tak mosialy mniejwiecej spedzac czasu poza klatka ????
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Natalia_1222 »

Cały dzień...Ale i tak wg. mnie nie powinno się trzymać tam dwóch szczurów, bo w nocy...? No chyba że w nocy też będą latały, ale ty wtedy śpisz, a więc.
Ostatnio zmieniony śr mar 28, 2007 2:45 pm przez Natalia_1222, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Elly »

Uhm, ja tez mysle, ze jest bardzo mala. Ja taka klateczke mialam na samym początku gdy do domu przywiozlam Pysię. Wydawala mi sie za mala nawet na jednego szczura i kupilam potem wiekszą, ale jeszcze nie taką jak chcialam (a teraz mam jeszcze inną :D). Jak zobaczylam zdjecia, to wierzylam ze to nie jest taka jak mialam, a jednak :> Jakbys naprawde wypuszczał szczury na caly dzien, a do klatki tylko na jedzenie, to jeszcze.. Ale tak to kiepsko.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: yss »

fenek: a jakbyś połączył dwie klatki ze sobą?

wiesz co, ta klatka to jak na pół szczura, a twierdziłeś, że spora będzie.. słonko, ja dla dwóch swego czasu kupiłam 70x40x80 i wydaje mi się teraz, że byłoby im jednak ciasno..
naprawdę lepiej byś zrobił, gdybyś kupił którąś z tych allegrowych i najwyżej skrócił tak, żeby pasowała do półki. ale musiałeś byc mądrzejszy... i proszę, klatka niewiele większa niż mój transporter :>

i teraz to nie wiem, czy doradzać drugiego szczura... przynajmniej miałby kolegę, ale klatka za mała, naprawdę... szerokość 26 to naprawdę ma mój transporter :/ dostaw poprzednią, połącz je bokiem, czy coś...
ten się nie myli, kto nic nie robi
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: fenek11 »

nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: nikitka »

Fenek, klatka jest za mała na dwa szczuraski :-( najpierw widziałam tylko zdjęcia, a nie znałam wymiarów, może rzeczywiście wykombinuj jakieś powiekszenie jej przez połączenie z drugą klatką.
pozdrawiam
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: fenek11 »

Tylko ze jak polaczyc te klatki :/ niechce tej nowej rozbrajac .......
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: PaulinaK »

nie musisz jej 'rozbrajać'. W ogóle na forum często był opisywany temat łączenie klatek więc wystarczy skorzystać z opcji szukaj albo ze SPISU TREŚCI i problem z głowy.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: fenek11 »

Niemoge znalesc zadnego tematu z polaczeniem dwoch klatek :/moze ktos pomoze ????
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: nikitka »

fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: fenek11 »

Co to to takie jest forummalucha ...... wpisuje w wyszukiwarke (połączenie dwóch klatek , łaczenie dwoch klatek i nic nie ma ) :/
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: limba »

http://szczury.org/viewtopic.php?t=4837 prosze . Wystarczylo zajrzec do spisu tresci.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”