RE: Samiec + Samica

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
maisy
Posty: 176
Rejestracja: śr lut 14, 2007 8:50 pm

RE: Samiec + Samica

Post autor: maisy »

[quote="Czerwonaona"]
Widze,że ty nie masz dostatecznej wiedzy na temat tych szczurków ,które posiadasz obecnie mając takie pomysły a co dopiero jesli małe przyjda na świat.
[/quote]

Czerwonaona ...hmm... cóż by tu ci powiedzieć... aha -Słuchaj ,nie każdy może wiedzieć tyle o szczurach co np. TY. Nikt się tu przecież nie urodził z zaawansowaną wiedzą o szczurach. Każdy ma prawo popełnić błąd. Na przykład ja na początku też chciałam rozmnożyć szczurki ,ale ludzie na forum napisali mi ,że tak robić nie wolno. Więc gdybyś np. Ty ,nigdy nie była na tym forum a chciałabyś rozmnożyć szczurki ,a ktoś napisał by ci właśnie taki komentarz jak ty ,to jakbyś ten komentarz przyjęła :podziękowałabyś ,czy raczej obraziła?

A co do kupna przyjaciółki dla hakera ,mam małą uwagę- przeczytaj temat "dlaczego nie wolno rozmnażać szczurów sklepowych" to dowiesz się o co nam chodzi. Co masz przeciwko dokupienia przyjaciela o tej samej płci? Bo przecież po co utrudniać sobie rzycie znalezieniem potem domu dla młodych szczurków?:-(
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Samiec + Samica

Post autor: Czerwonaona »

Nie chcialam nikogo obrazic a jedynie przedstawic moj punkt widzenia.Uwazam ,ze szczerosc jest najwazniejsza skoro tak mysle dlaczego mam tego nie napisac.Ja sama nie raz jak zaczynalam na forum spotkalam sie nie raz z ostrym komentarzem(nie uwazam by moj taki byl)i jakos mnie to nie zrazilo i nie obrazilam sie.Trzeba umiec przyjmowac krytyke i uczyc sie na bledach.Nie napisalam,ze moja wiedza jest wielka czy,ze wiem wiecej niz inni bo tak nie jest w porownaniu z forumowiczami nie bede wymieniala przykladow ktorymi nie wiem nic i nigdy takiego poziomu wiedzy nie osiagne napisalam jedynie to co wiem z obserwacji i czego dowiedzialam sie wlasnie tutaj.przepraszam jesli kogos urazilam nie to bylo moim celem.
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Samiec + Samica

Post autor: krwiopij »

Dobra, nie kłóćmy się, podajmy sobie wszyscy ręce i żyjmy w zgodzie. :) Myślę, że zgadzamy się co do jednego - lepiej zaopiekować się szczurkami, które już są na świecie i potrzebują kochających domów, niż powoływać do życia nowe. Zatem przygarniać, nie mnożyć! :P
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Martynus
Posty: 35
Rejestracja: czw mar 01, 2007 6:37 pm
Lokalizacja: Czarnków

RE: Samiec + Samica

Post autor: Martynus »

Więc przemyślałam sprawe. No i szczurki żyją osobno. Wole pomóc małemu ciulowi który jest w potrzebie niż rozmnażać moją szczurke. Nie znam jej dziadków a nawet rodziców. Dziekuje za wszystkie rady [nawet te potępiające mnie troche :P] ale sie przydały. Doszłam do wniosku że moje szczulki będą mieszkały i żyły osobno a gdy kupie sobie klatke większą dokupie im toważyszy tej samej płci. :) Pozdrawiam
'Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłes' :) [Antoni de Saint-Exupery "Mały Książe"]
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Samiec + Samica

Post autor: krwiopij »

I super, mądra decyzja. :) Punkt dla Ciebie, bo nie zawsze ludzie są na tyle dojrzali, żeby zrezygnować z własnego widzimisię dla dobra zwierzaków.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Samiec + Samica

Post autor: Paweł69 »

Martynus: bardzo się cieszę, że po tak krótkim "postowaniu" zrozumiałaś co wszyscy chcieli Ci powiedzieć. Wieeeeelkie brawa dla Ciebie. :)
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Awatar użytkownika
Martynus
Posty: 35
Rejestracja: czw mar 01, 2007 6:37 pm
Lokalizacja: Czarnków

RE: Samiec + Samica

Post autor: Martynus »

Heh dzieki dzieki :) Stop rozmnażania szczurków z zoologów!
'Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłes' :) [Antoni de Saint-Exupery "Mały Książe"]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”