RE: Ofelia, Gaja i... stary Gurdu X]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
ismena
Posty: 106
Rejestracja: sob mar 31, 2007 5:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Ismena's rats - Do mojej Szczurzej Promenady dołączyła Sachma (FOTKI)

Post autor: ismena »

http://www.keoriah.webpark.pl/p1230127.jpg
Ofelia - dostała się pod mój dach w kwietniu 2005 roku. Zdjęcie było robione strasznie dawno temu. Ofelia nie jest towarzyska, gryzie ciągle obcych i ma... hm... jakby to ująć... inny pyszczek. Tzn. różniący się od pyszczków innych ogonków. Na zdjęciu tego nie widać. Ten szczur jest wyjątkowo leniwy :ziewrat: i niezależny.

http://img256.imageshack.us/img256/8759/img0141cc1.jpg
Gaja - słodka, biała Gaja to moja duma i radość. 27 lipca 2005 roku w moje imieniny dostała się w moje ręce. Miała mieszkać razem z Ofelią, jednak ta się na nią rzuciła rozwścieczona. Dlatego przez jeden dzień mieszkała w kartonowym pudełku (no co, było za późno by kupować klatkę). I... uciekła. Zaczęłam ją szukać i znalazłam za szafką. Niemożliwe by odsunąć szafkę nierobiąc jej krzywdy, a przy okazji jej nie wystraszyć. I cud! Wyciągnęłam rękę, a wystraszona Gaja sama mi wskoczyła na dłoń! Każdy powtarza, że jesteśmy sobie przeznaczone... :hmmrat:
Ostatnio zmieniony śr kwie 25, 2007 6:42 pm przez ismena, łącznie zmieniany 1 raz.
Trudno jest żyć bez nadziei... ale umierać bez złudzeń- łatwiej

Gaja [*] -mój 'dzien'... bialy, milusinski ogonek...
Sachma- 'noc'... cala czarna z bialym brzuszkiem. Troszke wredna i plochliwa, ale kochana ;)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

RE: Ofelia, Gaja i... stary Gurdu X]

Post autor: Oleczka »

:) a co z mordka jest nie tak ?
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
ismena
Posty: 106
Rejestracja: sob mar 31, 2007 5:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Ofelia, Gaja i... stary Gurdu X]

Post autor: ismena »

[quote="Oleczka"]
:) a co z mordka jest nie tak ?
[/quote]


Hm... może za bardzo się narzucam ale wydaje mi się że jest krótsza od pyszczków innych ogonków... :)
Ostatnio zmieniony pn kwie 02, 2007 6:10 pm przez ismena, łącznie zmieniany 1 raz.
Trudno jest żyć bez nadziei... ale umierać bez złudzeń- łatwiej

Gaja [*] -mój 'dzien'... bialy, milusinski ogonek...
Sachma- 'noc'... cala czarna z bialym brzuszkiem. Troszke wredna i plochliwa, ale kochana ;)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Ofelia, Gaja i... stary Gurdu X]

Post autor: Telimenka »

wszystko ok :) przeciez byla malutka wtedy.sliczne Ciurki :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
ismena
Posty: 106
Rejestracja: sob mar 31, 2007 5:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Ofelia, Gaja i... stary Gurdu X]

Post autor: ismena »

Mam nowe fotki  (pomniejszone) Gajii, ponieważ teraz Ofelia jest po 4 zastrzyku i co 12 godzin musi do pyszczka dostawać specjalny lek. Biedaczce guz pękł pod uchem i ma straszliwe pasożyty, więc jej nie chce stresować.

Obrazek
Hm... co by tu zjeść?

Obrazek
Najpierw obiadek a później spacerek po pokoju...

Obrazek
Szczury też umieją grać w kości xD

Obrazek
Taka długa i taka chuda... A dorosła szczurzyca.

Obrazek
Rzecz jasna pogryzła kałczug, ale po zdjęciu jej go zabrałam.

Obrazek
Nie tylko w szufladzie z pościelą jest wygodnie!

Obrazek
Fredzia kumpla & Gaja sp. Z.o.o.

Obrazek
Bialutka jak śnieg...
Ostatnio zmieniony wt kwie 03, 2007 12:15 pm przez ismena, łącznie zmieniany 1 raz.
Trudno jest żyć bez nadziei... ale umierać bez złudzeń- łatwiej

Gaja [*] -mój 'dzien'... bialy, milusinski ogonek...
Sachma- 'noc'... cala czarna z bialym brzuszkiem. Troszke wredna i plochliwa, ale kochana ;)
Awatar użytkownika
ismena
Posty: 106
Rejestracja: sob mar 31, 2007 5:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Ismena's rats - Do mojej Szczurzej Promenady dołączyła Sachma (FOTKI)

Post autor: ismena »

Notatka z 23 kwietnia - poniedziałek
Do "Szczurzej Promenady" przeprowadził się nowy osobnik. Czarny, 4 tygodniowy maluszek, który mimo nieznanego terenu i obcych futrzaków nie wykazywał lęku. Gaja była dla niego jak plac zabaw - maluśka Sachma skakała na nią, wchodziła pod nią, wchodziła na jej głowe i bawiła się jej ogonkiem. A 1,8 roczna szczurzyca tolerowała to. Łączenie było błyskawiczne i pomyślne. Klucha miała duży apetyt i bardzo rozrabiała - ona i Gaja są nierozłączne. Gdy Gaja śpi w domku, to Sachma próbuje też się gdzieś wcisnąć, ale nie może. To śpi na prętach obok domku. Tzn już nie na prętach, tylko wygodnym polarku, gdzie zaczęły spać obie. Uroczy widok...
Trudno jest żyć bez nadziei... ale umierać bez złudzeń- łatwiej

Gaja [*] -mój 'dzien'... bialy, milusinski ogonek...
Sachma- 'noc'... cala czarna z bialym brzuszkiem. Troszke wredna i plochliwa, ale kochana ;)
adel15
Posty: 6
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 10:25 am

RE: Ismena's rats - Do mojej Szczurzej Promenady dołączyła Sachma (FOTKI)

Post autor: adel15 »

masz piękne szczurcie gratulacje !
Benio-biały albinosek, ze mną od 7 grudnia 2006
Franio - niebieski szczurek ze mną od 25 kwietnia 2007
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”