Jakiej muzy sluchacie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

jakiej muzyki słuchacie?

techno
18
5%
club
6
2%
metal
101
26%
rock
157
40%
disco polo
4
1%
jezz
4
1%
hip hop
35
9%
regge
30
8%
muzyka klasyczna
10
3%
pop
25
6%
 
Liczba głosów: 390

Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Telimenka »

hehe no ja tez raczej nie bardzo :D mowie tylko co trawie o ile juz :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: yss »

ostatnio "żywiołak" fantastyczna kapela słowiańska...:) bardzo polecam, możecie zajrzeć na ich stronę, tam są fragmenty do odsłuchania :)
lubię też toma waitsa... i muzykę z "fmelii" i muzykę z "fridy"... i i i czego ja tam jeszcze nie wymieniłam....? o muzyka z "pi" - niezła była. ale ktoś mi zajumał płytę :/ sam film też bardzo lubię. o i lubię też "madradeus" - fado... :) "portishead" słuchałam w kółko parę lat temu, aż mi się lekko znudził :D to samo ze "świetlikami" i maleńczukiem [z "homo twist"].
bardzobardzo lubię "voovoo", ale już chyba pisałam... mateusz pospieszalski grający na flecie na koncercie to naprawdę mocna rzecz.

wybaczcie, ale hip-hopu nienawidzę :> jest dla mnie równie aktrakcyjny jak dżingle z reklam i jakoś mnie nie obchodzi, co ci sk3yc1 mają do powiedzenia, bo na ogół nic sensownego :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: gżybek »

a ja to taki mieszaniec:D

aktualnie zakochana w muzyce Anny Marii Jopek i Grzegorza Turnaua.
Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Coma, Hey, Myslovitz, Guano Apes, Creed, Ill Nino, Dream Theatre, The Cranberries, Janis Joplin, heh sporo tego :D Akurat i Habakuk jeszcze:shock:
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Nina »

Mi sie troche zmieniło :) Już nie moge powiedzieć że nie trawie hh i techna. HH czy rapu czasami nawet słucham (np.Beastie Boys czy Cypress Hill - świetne na snowboard), techno toleruje ale nie słucham. A tą zmiane zawdzięczam osobom z zimowiska ;)
No i zaczęłam słuchać Nelly Furtado :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
velisita
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 14, 2007 8:53 pm

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: velisita »

A u nas zazwyczaj slychac industrial wszelkich masci, zdarza sie nam robic tez dluzsze lub krotsze wycieczki na inne pieciolinie ;)

Na codzien - kiedys radio netowe DetroitIndustrialUnderground (niestety juz nie dziala), aktualnie DigitalGunFire.
W zaleznosci od nastroju: Bjork, VNV Nation, Fading Colours, Portishead, Wumpscut, Sigur ros, Devil Doll, Miss Kitten, Skinny Puppy, Suicide Commando, NiN, Kaliber 44, wykopywanie rozniastych wariacji na myspace np Panzer AG, Vein Cat ;D Duzo by sie tego uzbieralo...;)
Ostatnio zmieniony pt mar 23, 2007 10:45 pm przez velisita, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szara-stokrotka
Posty: 126
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 5:28 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: szara-stokrotka »

różne różniste. generalnie rock, hh i techno nie trawię, cóż. zdecydowanie ukochane Myslovitz, poza tym polski rock i punk, z zagranicznych to wszystko co ładnie brzmi. alternatywna, a czasami to i poezja śpiewana... a czasami coś mocniejszego:)
Czarne perełki - Merry i Cola ze mną, kochane potworki:)
Po tamtej stronie - Bezunia, Fiolka, Milka i Tres:(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: magda18 »

Ostatnio jestem zmuszana do słuchania techno....mój sąsiad z naprzeciwka Barrdzo lubi ten rodzaj muzyki..swą do niej miłość wyraza poprzez słuchanie jej na cały regulator o 9 rano w sobotę^^ kiedyś zaczynał o 8....tyle, że ostrzegłam go, że jak to się jeszcze raz powtórzy to odpłacę mu gotykiem w niedzielę:D
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: koopa »

hehheeheh ja mam współlokatorów w mieszkaniu o podobnych gustach i gdyby nie to, że chłopcy są młodzi i czują respekt to byłoby nieciekawie....
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: sauatka »

dnb, ragga jungle, hh, trip-hop, breakcore, electro, happyhardcore, dancehall, dub, reggae, ska... itd. itd.
Kaju
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 19, 2007 8:02 pm

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Kaju »

Zaznaczyłem rock - słucham punka, thrashu, grunge, emo, chłodnej fali :D . Ulubione zespoły to Dezerter, Farben Lehre, Slayer, Metallica, Alice In Chains, Pantera, My Chemical Romance, Panic!At the Disco, Republika, T.Love, P.O.D. i wieeele innych ;)
twix
Posty: 10
Rejestracja: pn maja 28, 2007 9:39 am

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: twix »

Muzyka: Rock, punkrock, punk
Zespoły: Green Day, The Offspring, Blink182, Sex Pistols, Dezerter, Defekt Muzgó
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: krwiopij »

Ostatnio przeżywam napływ szczerej miłości do post-metalu. Neurosis, Isis, Cult of Luna, Jesu, Rosetta, Red Sparowes... Rozkosz. Niektóre kawałki to piękno w czystej postaci.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Nordic...
Posty: 37
Rejestracja: pn mar 19, 2007 7:48 pm

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Nordic... »

Hu dośc troche ludzi tu mojego pokroju. Ja słucham metalu głównie black :] moje ulubione kapele heheh jest ich mase ale to między innymi Arkona, Infernal War, Summoning, Thunderbolt ... a dlaczego ? Ta muza daje mi satysfakcje w pewnym sensie, energie :] mam nadzieje ze ktoś stąd wybiera sie we wtorek do Spodka na gwiazde thrash matalu Slayera, słucham black'u ale nie znaczy ze odcinam sie od innych nurtów muzycznych związanych z metalem :))
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: krwiopij »

Ja za to słucham raczej konkretnych podgatunków metalu (no, z wyjątkiem starych dobrych Guardianów i Cradle of Filth - sentyment z podstawówki;)). Na przykład klasyczny heavy czy mroki pokroju Burzum (że podam taki drastyczny przykład) nie podchodzą mi zupełnie. Kocham ciężki (ale nie suchy i ostry), duszny, powolny klimat sludge metalu. Ta muzyka tworzy taką niesamowitą atmosferę, nie mogę się jej oprzeć. Ale niewtajemniczonym ciężko wyjaśnić, że to zupełnie co innego niż tzw. "napier******* pałami do szatana"... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Jakiej muzy słuchacie

Post autor: RattaAna »

Portishead (ale nie wszystko), System of a down (też nie wszystko), Depeche Mode (absolutnie wszystko), czasem trochę staroci, Pink Floyd, czasem przez kilka dni konkretny metal; wszystko zależy od nastroju; nie słucham hip-hopu, hiciorów non-stop wrzeszczących z komercyjnych stacji radiowych (lukrowane laseczki próbują śpiewać o miłości, buhaha);
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”