Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

błedy to chleb powszedni...;/ niestety... co za koleś z tego weta!jutro poniedzialek pedz z samego rana i nie win sie bron boze ze nie skonczylas weterynarii...Liv, odpusci w koncu...oby bo sie zameczysz..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: 'Asia »

tulpenik - typowe podejście weta :(

maua, co się stało?? :-( Jej, mam nadzieję że wszystko się pozytywnie skończy... Tulę :*
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Smutnik :(

Post autor: maua_czarna »

Eh...co sie stalo? Glupia jestem i tyle. strasznie kogos zranilam, najbardziej jak sie dalo :(:cryrat:
Dziekuje Wam za wsparcie:*
I tule wszystkich smutaskow, wszystkie chore szczurki...napewno bedzie lepiej (choc w tej chwili mi samej ciezko w to uwierzyc)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: Livonia »

oj ...neidobrze...;(
a ja tez strasznie komus robie krzywde... i najlepsze w tym wszystki jest to ze tym kims jestem ja:PPP to jakis obled masochizm normalnie...
Awatar użytkownika
tulpenik
Posty: 199
Rejestracja: czw sie 18, 2005 12:46 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Smutnik :(

Post autor: tulpenik »

Moja Radha nie żyje
Bez szczurków
Felcia [12.2004 - 11.02.2006]
Radha [7.10.2005 - 2.04.2007]
Misza [8.2005 - 13.11.2007]
http://tulpenik.fotosik.pl/albumy/85457.html
Bez psa
Fafik [29.06.2007 - 28.05.2009]
http://picasaweb.google.com/tulpenik/Fa ... directlink
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: Livonia »

jezu tulpenik tak mi przykro ;((((((((((( przytulam wiem ze nic nie pomoze...wszystkie moje rozterki bledna przy Twoim nieszczesciu;((((((((((((((((((((
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

tulimy mocnoo, trzymaj sie...na pewno sobie Radha teraz galopuje po Szczurzym Raju...i patrzy na Ciebie z gory :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

RE: Smutnik :(

Post autor: miska »

Abbie się nie wybudza:(
To wszystko przeze mnie, teraz mogłaby sobie spać razem z Vaike w hamaczku, co z tego, że z guzem, skoro jej nie przeszkadzał?
Po co ja się decydowałam na tę operację?:(
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: 'Asia »

Boziu, tulpenik, bardzo bardzo mi przykro... :cryrat: Tulę Cię mocno i zapalam świeczuszkę dla małej indywidualistki... [*] Niech hasa wesoło za Tęczowym Mostem...

miska, ale co znaczy ze sie nie wybudza...? Mam nadzieje ze nie miałaś na myśli już tego ostatecznego... :-(:-(:-( Trzymam mocno kciuki i tulę :*
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

RE: Smutnik :(

Post autor: miska »

narkozę miała podaną o 16.30 i do tej pory śpi:( ale przed chwilą zaczęła ruszać łapkami jakby chciała gdzieś iść, więc może właśnie zaczyna się wybudzać. ale teraz znowu jest nieprzytomna:(
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: 'Asia »

A w jakim wieku malutka?? Moja Lola miała operację jak miała prawie 2 lata i 7 miesięcy i też się długo wybudzała. Narkozę miała o 12, ruszała łapkami dopiero koło 15, a naprawdę wybudziła się gdzieś o 18... Ale po tygodniu już była w pełni aktywna i jeszcze trochę miesięcy pożyła... Więc może to z racji wieku... W kazym razie mów do malutkiej dużo i głaszcz ją ciągle... Lola (pamiętam to jak dziś :cryrat:) ruszała wtedy wąsami i szybciej oddychała... Mocno trzymam kciuki :*
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

RE: Smutnik :(

Post autor: miska »

ma rok i 8 miesięcy. ale musiała dostać dosyć duża dawkę, bo nie chciała zasnąć. głaszczę ją, głaszczę, wtedy lepiej oddycha.
już padam na twarz powoli, poprzedniej nocy z tych nerwów spałam 3 godziny tylko, a teraz muszę z nią siedzieć, bo nie wiadomo co się może stać.

jeszcze mnie matka denerwuje, chodzi i gada, że nie powinnam tak rozpaczać, że to tylko szczury itp. :/
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Smutnik :(

Post autor: magda18 »

rodzice często nas nie rozumieją..ludzie postronii również..
mam nadzieję że w chwili gdy to piszę, z maleńką jest już lepiej...jeśli nie daj Boże nie, to przytlulam mocno, trzymam kciuki...
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: 'Asia »

miska, i jak?????????? Mam nadzieję że Abbie się trzyma... Mocno trzymam za to kciuki i daj znać bo się tu zamartwiamy :-(
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Smutnik :(

Post autor: limba »

miska koniecznie natychmiast zabierz mala do weta. To juz 24 godz jak nie i nie pije z tego co rozumiem. Koniecznie musi dostac kroplowke, i cos co ja na nogi postawi. Dlatego zawsze jednak jestem za podawaniem wybudzaczy po operacji.
Trzymam kciuki za mala.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”