Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

RE: Smutnik :(

Post autor: miska »

Abbie już się obudziła:) była nieprzytomna przez 18 godzin. jeszcze tylko chodzi jak pijana, ale jest coraz lepiej na szczęście. ma wielkie pragnienie i stale muszę jej podstawiać poidełko pod dziubek:)
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

no to dobrze :)...ufff! wszystkim pewnie ulzylo :). jak juz bedzie silniejsza wymiziaj ja ode mnie delikatnie :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: 'Asia »

miska, bardzo sie ciesze :D Widac kciuki pomogły :) Podaj Abbie też geberka lub nutri drinka, bo musi teraz uzupełnić ten czas gdy nic nie jadła by odzyskać energię (bo jak wiadomo szczury mają dużo szybszą przemianę materii niż ludzie i dla nich tyle czasu bez jedzenia to bardzo sporo). Miziaki dla Abbie :)
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: Smutnik :(

Post autor: szpaczek »

magda18:sorry że tak późno ale tu nie właziłam:P
tyje bo..jem za duzo słodyczy i za duzo w McDonaldzie:P ale sie nie moge oprzeć poprostu:P
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Smutnik :(

Post autor: magda18 »

(To może będę brutana w swej szczerości, ale czasem innej rady nie ma;))
To się nie dziw, że tyjesz i nie marudź:PP ALbo, albo;) Skoro nie mozesz się opanować, to zacznij trenwać! i zamiast windy-schody, zamiast trawmaju-spacer szybkim krokiem, do szkóki rowerem/na rolkach. Więcej ruchu, mniej jedzenia! Dzienna przeciętna dawka kalorii dla dziewczyny w wieku 17-18 lat to ok 2100:) Jeden hamburger ma ok 420 kcal:) cola 0,5 litra 300kcal, frytki średnie 320kcal:) do tego są samażone w głębokim tłuszczu...bomba kaloryczna...o lodach z karmelem (czyli de facto przetopionym cukrem) nie wspomnę!

Więc, albo pogodzisz sięz tym , że jesteś jaka jesteś, i bez wyrzeczeń pokochasz siebie, albo przestań marudzić i zrób coś ze swoją dietą!
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Smutnik :(

Post autor: yss »

mniam. frytki. uwielbiaaam. a jeszcze w stanach dawali takowe z sosem serowym, gęstym i kalorycznym, mniam! jem co tylko zechcę, smażeniny i słodycze na I miejscu, do wysiłku fizycznego mam wrodzony wstręt i tak jakby ten, schudłam? wcale się nie dziwię szpaczkowi, że narzeka. też bym narzekała.
szpaczku, moja rada: kup wyszczuplające lustro.
duże TAK dla CZEKOLADY! [właśnie jem.]
ten się nie myli, kto nic nie robi
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: Livonia »

zjadlam chipsy.......kurde:P czuje sie jak bym zabila czlowieka;P cos mi sie w glowce porypalo... dzis byli teoretyczni lokatorzy na moj pokoj i jacys byli przybici... ja chce tu zostac;((((((((( ale nie mam z kim;((((((((( eh wszystko sie coraz bardziej komplikuje a myslalalm ze juz gorzej byc nie moze:P
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: Livonia »

upijam sie... czemu faceci sa tacy trudni....
Lili
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 26, 2007 8:32 am

RE: Smutnik :(

Post autor: Lili »

Livonio, a nie możesz poszukać współlokatora do pokoju? Dzięki temu nie będziesz musiała zmieniać mieszkania, a ludzik do towarzystwa się przyda. :)
Cum tacent, clamant.

Tak pusto bez ogonków...
W sercu: najukochańszy Czejen :* Nabu, moja mała przylepa... ;( Rawi, szalony staruszek :(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Smutnik :(

Post autor: magda18 »

Liv...czyli jednak okazali się do d..? Kurna, szkoda...Nie upijaj się aż tak bardzo;) A zjedzenie raz w roku paczki chipsów nie jest aż takim grzechem:) byle nie za często;) Nie dołuj się:) Żałuję, ze wczoraj wieczoem nie wlazłazm na gg...byśmy sobie jeszcze pogadały..póki co to mocny przytul dla Ciebie:)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: Livonia »

wcale nie jest latwo znalesc wspolokatorke wierzcie mi:/ co z tego ze jestem normalna i mieszkanie jest super jak kazdy kreci nosem ze za drogo i ze szczury.. juz szukam magda18 nie wiem jaki sie okazal zlewam go;P:)
kolezanka do mnie wpadla bylysmy potanczyc i sie torche dowartosciowac( eh nie wiem czym sie roznia faceci na wiosne od innych zwierzat chyba niczym:P:) hahahah) jesl wiecie o co mi chodzi;> eh samce samce z nimi zle bez nich jeszcze.....:P
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: Smutnik :(

Post autor: szpaczek »

kurcze nie mówcie mi o frytkach:P

P.S. spaliłam garnek wraz z ziemniakami bo o nich zapomniałam:P
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: Livonia »

gratujeszon:D jato zrobilam z soczewica wczoraj:D heheh
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

RE: Smutnik :(

Post autor: Pajton »

nie lubie świąt i tych wszytskich przygotowań... :/ niby radosny czas, a mi zawsze wtedy najbardziej smutno... dziwne...
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: Livonia »

mi tez jest dzis cholernie smutno jestem taka samotna........;( nie mam tu poza rodzina nikogo:( eh
mam ochote sobie palnac w leb ale wiem ze to niczego nie rozwiaze:(
Ostatnio zmieniony pt kwie 06, 2007 9:18 pm przez Livonia, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”