RE: Dziwne kolysanie :/

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

Dziwne kolysanie :/

Post autor: fenek11 »

Mam problem w sumie to niewiem co sie dzieje , jeszcze godzine temu szczuras byl normalny nic sie z nim nie dzialo , a teraz patrze do klatki szczurek wstaje i tak jakby sie chwieje tzn kolysze niewiem co jest wogole, jesc je normalnie ( teraz wcina ogorka ) normalnie chce wyjsc z kaltki pobiegac , co to moglo sie stac aaaa i takjakby utyka na tylna lape czy cus takiego, wczesniej niebylo zadnych porblemow biegal jak szalony jak zwykle nic nie wskazywalo na jakis uraz czy chorobe .
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: maua_czarna »

czy twoj szczur jest albinosem?
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: fenek11 »

Nie, bialo czarny, ma czarny pasek wzdluz grzbietu
Ostatnio zmieniony ndz kwie 08, 2007 6:34 pm przez fenek11, łącznie zmieniany 1 raz.
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: gżybek »

a od kiedy masz szczurka?
w jakim jest wieku?
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: fenek11 »

Hmmm.... szczurka mam od ok 4-5 miesiecy
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: gżybek »

może się uderzył, spadł z półki... a kołysze się cały czas? czy tylko czasem?

>>tu<< ktoś założył niedawno podobny temat... jeszcze co prawda nie wyjaśniony, ale to pewnie kwestia czasu...
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: fenek11 »

Tzn ja sam juz niewiem niekiedy sie wydaje ze jzu tak bardzo sie nie chwieje a tu zaraz jak dluzej popatrze to sie wywroci nawet, jak go na luzko puscilem to nieszed normalnie zwykle biegl ile sie dalo a teraz tak powoli kolyszac sie troszke i sie czolga na to wyglada i ciagle ma jakies odruchy glowa co jest kurna :[ :( niechce zeby to bylo cos powaznego , jak go puszczalem po pokoju to ciagle patrzalem co robi na ziemi niema nic oco by sie walnol ani niema z kad spasc pomocy :[
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: gżybek »

a w klatce może sobie coś zrobił?? spadł z półeczki? mnie to właśnie wygląda na coś takiego, ale ja znawcą nie jestem,
na pewno pobiegłabym do weta we wtorek... a do wtorku wyjęłabym z klatki pięterka, skoro się przewraca, wyłożyła szmatkami, otuliła i ogrzała
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: limba »

jesli szczur kustyka na noge to nie widze sensu na dywagacje. Musi go jak najszybciej zobaczyc dobry wet. lapka moze byc zwichnieta, skrecona, zbita, peknieta , zlamana. W kazdym przypadku powoduje bol. Stad tez moze byc zachwiania ronowagi na przyklad.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: fenek11 »

O jej wet dopiero bedzie we wtorek bo swieta , moze mu sie poprawi :) zobaczymy ale wiem ze do weta ide , niepozwole zeby drugi szczurek odemnie odszedl !!!
Lagoona
Posty: 119
Rejestracja: śr lip 06, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: Lagoona »

Prawdę mówiąc to sie nie znam zabardzo, ale czy nie istnieją takie kliniki które są otwarte do późna w nocy i w niektóre święta? A może jakiś... że tak powiem prywatny wet (nie w klinice) zgodziłby się obejrzeć szczura?
Tak BTW to rzeczywiscie jeśli naszym podopiecznym stanie się coś w święta, albo późną noca to możemy tylko mieć nadzieje że wytrzyma aż do otwarcia klinik/lecznic. Okropne, ale prawdziwe niestety :(
'Lubie te pory o zmierzchu, gdy świat wygląda jak przekrojona pomarańcza' ;)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: krwiopij »

W dużych miastach na pewno istnieją takie lecznice. Choćby dzisiaj (wczoraj właściwie) po 22 byłam z Banditką u weterynarza.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: Elly »

Zgadzam sie. Musi byc otwarta jakas klinika. Sosnowiec raczej malym miastem nie jest, a nawet jesli sie taki wet nie znajdzie, to pewnie bedzie w sasiednim miescie. Ja dzisiaj byłam z Dee Dee na zastrzyk po 12 (w Poznaniu).
Ostatnio zmieniony pn kwie 09, 2007 12:35 am przez Elly, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: fenek11 »

Jedyna dobra lecznice ktora znam i jest zamknieta akurat w swieta ;[ to lecznica Lupos czy jakos tak tak leczylem szczurka ze swierzbu.
Teraz jak zauwazylem to szczuras normalnie je , lazi po klatce tak jakby troche mu przeszlo juz sie tak nie kolysze niekiedy nawet kawalek pobiegnie, kurcze zeby to bylo tylko cos z lapka a nie jakis wstretny wylew czy cus :/
Ostatnio zmieniony pn kwie 09, 2007 7:30 am przez fenek11, łącznie zmieniany 1 raz.
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: gżybek »

na stronie internetowej lecznicy LUPUS znalazłam, ze jest otwarta w niedziele od 10-13, może w święta też, dzwoniłeś? może warto.

jeszcze:

Izabela Głazowska
Przychodnia Wet.
Mysłowice
ul Mikołowska 42C
tel 032 2235326
kom.
609 755 845
http://www.weterynaria.org
iza@glazowska@weterynaria.org
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”