RE: Dziwne kolysanie :/

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Anoxa
Posty: 58
Rejestracja: śr gru 20, 2006 6:14 pm
Kontakt:

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: Anoxa »

Heh u mnie jest klinika otwarta nawet w nocy,dobrze ze nie mieszkam w jakims mniejszym miescie bo by bylo kiepsko :( eh a we wtorek idz do weta i napisz pozniej na forum co mu bylo..
a moze te kiwanie glowa to jakas choroba sieroca? hehmmm mojej kumpeli szzczur mial cos takiego i wet powiedzial ze to dlatego iz jego matka i ojciec byli rodzenstwem...
reszta rodzenstwa tez byla uposledzona, np jeden samiec krecil sie caly czas w kolko i gryzl dotkliwie swoj ogon.. :/
Obrazek
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: gżybek »

Anoxa choroba sieroca chyba byłaby od początku, a szczurek ma już 4 miesiące. Czytałam trochę o tym na forum i z tego co sie dowiedziałam, ta choroba przechodzi jeśli się szczurkiem opiekuje i poświęca sie mu dużo czasu.
a poza tym szczuras ma uszkodzoną nóżkę...
Fenek11 dzwoniłeś gdzieś?
napisz co ze szczurasem.
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
Anoxa
Posty: 58
Rejestracja: śr gru 20, 2006 6:14 pm
Kontakt:

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: Anoxa »

gżybek tak wlasnie myslalam ze to by bylo dziwne gdyby mial ta chorobe sieroca :/ heh pewnie to cos z nozka, fenek11 idz jutro do weta heh :/
Obrazek
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: fenek11 »

Szczurek przesta juz kiwac glowa tylko wczoraj jakos tak robil , teraz spi , wszystko wskazuje na to ze cos sobie zrobil z tylnymi lapkami bo z przednimi jest wszystko ok, jak idzie to niekiedy tylna lapka mu sie na bok usunie tak to wszystko ok , najprawdopodobniej jak biegal ppo pokoju to sobie cos zrobil albo w klatce, ale tak czy siak wewtorek ide z nim do weta.
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: gżybek »

idź idź

i napisz jak już będziesz coś wiedział...
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
Anoxa
Posty: 58
Rejestracja: śr gru 20, 2006 6:14 pm
Kontakt:

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: Anoxa »

to dobrze ze jest lepiej ale koniecznie z nim pojdz by sprawdzic te lapke :)

i napisz koniecznie na forum co mu bylo!

trzymaj sie:*
Obrazek
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: fenek11 »

Jemu nic nie jest ......... cwaniak u weterynarza normalnie sie zachowywal ^^ ja chyba wiem co on kombinuje :P w klatce niekiedy specjalnie sie wywraca dam go na lozko to odrazu dostaje jopla to skacze biega jak szalony jak gdyby nic ale ja tam wole go poobserwowac jeszcze :] , ale wyglada na to ze wszystko jest ok
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

RE: Dziwne kolysanie :/

Post autor: gżybek »

a weterynarz nie kazał zrobić zdjęć? ja bym tak łatwo chyba nie uwierzyła że wszystko jest ok...
w każdym razie obserwuj...
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”