Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Weselnik :>

Post autor: merch »

Agata , gratuluje slusznej decyzji :) super klatka , tylko pamietaj wyjmij tą karuzele- bo eniebezpieczna. Do urządzania polecam tunele z dziecięcych spodenek polarowych lub innych tanio do kupienia w second handach i czesto supermarketach ( promocje)
Aska tobie też gratlje tyle sukcesów na raz - nie dyskretnie spytam co sprzedajesz na allegro?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Weselnik :>

Post autor: 'Asia »

merch, a nic szczególnego ;P Po prostu kasa potrzebna dla czurów :P bo chwilowo kryzys :P
A sprzedaję ciuchy które mam od ciotki ( i nie założe bo nie gustuję w takich, np. różowe, a za tym kolorem nie przepadam ;P ), albo znudziły się ;)) Tyle ;P
A poza tym sprzedaję czasem na Allegro jakieś własnoręcznie wykonane pierdołki artystyczne(np. zegary, kolczyki i takie tam...) Ale ostatnio weny brak... :|
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Weselnik :>

Post autor: Agata »

[size=x-small]merch, przez ponad trzy lata siedzenia na forum zdążyłam się nauczyć, że kołowrotek do niekoniecznie dobry pomysł dla ogonków. ;) Jednak mimo wszytsko dziękuję za porady.
Co do materiałów na hamaczki, to już chyba kiedyś wspominałam - w ikei jest do kupienia pled polarowy 1,7 x 1,3 m, mięciutki i dość niedrogi - 9,90 zł. Kasa niewielka, a hamaczków mnóstwo. Polecam. :) A, jeszcze obcięte nogawki z moich domowych spodni - Brygada Podwojne "K" jest zadowolona. :>[/size]

EDIT
Żeby nie pisać posta pod postem, to się dopiszę do tego. Bo mi się na weselenie zebrało. :)

No, tak jakoś bez powodu w sumie. Ale chyba czasem tak trzeba, hę? :}
Ostatnio zmieniony ndz kwie 08, 2007 10:38 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Weselnik :>

Post autor: Sheila »

Juz dzis, juz za 10 godzin i 30 minut mojego Jasia zobacze :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Przyjechała klatka! :) Wracam ze szkoły, a w dużym pokoju stoi karton zajmujący jakieś 50% powierzchni pokoju. ;) Brygada została przeprowadzona do nowego lokum, co prawda urządzonego bardzo prymitywnie, ale ogony wyglądają na zadowolone. Szalały po klatce, potem odsypiały - Koko na hamaku, a Kiki w sitku. Się cieszę jak widzę te szaleństwo i rozrabianie.

Kolejny powód weselnikowy - dostałam od A. prezent urodzinowy. :) Ręcznie robioną bransoletkę i kartkę z życzeniami. Zrobiło i się cholernie miło... Taki ciepły gest.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

Agata pokaz klateczke!! :D:D pochwal sie :).
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: Patha »

Wierzę w ufo, duchy i takie tam rzeczy...
więc...
Dziś sobie gram na kompie. Coś zaczyna strasznie trzeszczyć. jakby na dworzu. najpierw cicho a potem wyło niesamowicie. jakby z nieba. ale nie było tego widać. ja... myśałam że to ufo albo... kometa. zaczęłam się panicznie bać. myślałam że... wiecie... potem ten hałas minoł. potem znowu był ale mama zauwarzyłąa że to... samoloty . takie małe. jednoosobowe. (wcześniej nie widziałam bo gdy patrzyłam przez okno a samoloty leciały po drugiej stronie domu) potem sobie myślałam. i myślałam. a co? a to że kiedy usłyszałam ten harmider zaczęłam panicznie sie bać. prosiłam boga o życie. nie chciałam umierać. chciałam żyć. dziwne. bo zwykle żyć mi się nie chce. a żyć mi się nie chce o najzwyklejsze w życiu rzeczy. np. dziś nie chciało mi się żyć bo myślałąm że sprawdzian poszedł mi żle. zrozumiałam że muszę się cieszyć życiem...
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

RE: Weselnik :>

Post autor: miska »

Patha, czy Ty przypadkiem nie masz zbyt wybujałej wyobraźni?:P
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: Patha »

MISKA mam i jestem z tego dumna^^
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

hehe az tak? :) o mamuniu.... ale skoror Ci z tym dobrze :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: Patha »

Telimenka i to jak :) ale nikt nie pobije mojej koleżanki Ady... myślała że taki jeden gość z japońskiej kreskówki chce się z nią skontaktować 0_0 kiedyś w szatni siedziała i nagle powiedziała- ,,widziałam liczbe 18. to był znak od niego. o 18 mnie zabierze do innego świata.''
ale nic takiego nie było :P
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Weselnik :>

Post autor: yss »

patha: hehe mam podobne odpały, zresztą każdy ma. łatwo się śmiać z leśnych strachów, ale człowiek znajdzie się w lesie w nocy i usłyszy dziwne szurania i skrzeki to zacznie spylać, nie zastanawiając się, czy to przypadkiem nie kaczki :P
telimenka: ale twoja koleżanka to nawiedzeniec.
w sumie ciekawe, akurat prośba o życie nie przyszłaby mi do głowy - prędzej prośba, żebym pierwej zginęła, niż zobaczyła te stwory :D :D :D

a ja mam weselnik bo....!
bo szafa już nie spadnie mi na głowę. została podparta. hura, prawda?
i w ogóle to dziś się okazało, że ta półka, co ją mieliśmy nad łóżkiem, drewniana, z książkami, to ona wisiała cały czas na marnych kołkach i mogła spaść. to miło, że nie wiedziałam wcześniej, źle by mi się spało z nią nad głową.

no i umyłam dziś szczurom klatkę :D i jest 20 stopni na dworze. i słońce. i w ogóle.
Ostatnio zmieniony pt kwie 13, 2007 1:05 pm przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
ten się nie myli, kto nic nie robi
lahjabanse
Posty: 121
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 11:02 am
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: lahjabanse »

yss - ja podpisuję pod szczęściem z powodu pogody.
apropos niebezpieczeństw w domu to jakiś czas temu spałam pod kwiatkiem, który był przyczepiony na łańcuchach do sufitu. pewnego dnia przy lekkim szturchnięciu go podczas podlewania... spadł dokładnie na moją poduszkę o.O
w ogóle to działa mi forum więc mam powód do bycia wesołym
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

ja rowniez sie ciesze z ladnej pogody :D hehehe i dodatkowo z tego ze jest weekend :) EKSTRA po prostu :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Weselnik :>

Post autor: magda18 »

Powody do radości:
1. Piękna pogoda
2. 2 kg mniej
3. W pon przebijam pępek ( w końcu^^)
4.O godzinie 4 rano cała moja buda jedzie do Częstochowy, a ja będę dopiero z imprezy wracać:D
5. Dochodze do wniosku, że matematyka jest całkiem fajna;))
6. Skończyłam lekcje godzinkę wcześniej:D
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”