Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: Livonia »

dzieki Shelia za przepis na zdrówko;) najlepsze w tym wszystkim jest to ze mnie nic nie boli... a jedynie plytki mam oddech i troche kaszle no i struny mi chyba ogólnie poszły:P
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: Smutnik :(

Post autor: Patha »

Płakać mi się chce ... Dziś był sprawdzian dla 6 klas... poszło mi chyba jako tako to było łatwe! tylko ten stres ... żyć mi się nie chce . dostane mało putktuw i rodzice mnie zabiją
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

ej Laska wez sie nie lam od tego testu nic nie zalezy!! :) i tak sie wszedzie dostaniesz :D nie ma sensu sie takim czyms przejmowac
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Smutnik :(

Post autor: magda18 »

dokłądnie, Telimenka ma racje..:)
idę się upić:]
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

magda18 czemu chcesz sie upijać :-(?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
nika11
Posty: 13
Rejestracja: czw kwie 12, 2007 12:12 pm

RE: Smutnik :(

Post autor: nika11 »

A ja mam inny problem:wydaje mi się, że nikt mnie nie lubi.....
Poza tym nie mam przyjaciół :cryrat:
nika11
Posty: 13
Rejestracja: czw kwie 12, 2007 12:12 pm

RE: Smutnik :(

Post autor: nika11 »

Ostatnio mam same problemy...........
Czuje, że chłopak którego lubię żle sobie o mnie pomyślał.............:cryrat:
Wszystko jest do kitu..........
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: Smutnik :(

Post autor: Patha »

nika11 przytulam mocno. niedawno miałam to samo. nie miałam przyjaciół. sama spędzałam przerwy. sama siedziałąm w ławce. byłam sama. wszyscy sobie szli na pizze a ja nie. wystarczy że się otworzysz do innych. wiem że to trudne. na początku może kogoś zagadaj/ uśmiechnij się do kogoś. idź z podniesioną gową. może to coś da?
nika11
Posty: 13
Rejestracja: czw kwie 12, 2007 12:12 pm

RE: Smutnik :(

Post autor: nika11 »

Dzięki.Naprawdę mnie pocieszyłaś............:hmmrat:
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

trzymajcie sie Laseczki :D bedzie dobrze :D:D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Smutnik :(

Post autor: magda18 »

zabijam smutka mlekiem, doskonałym manicurem (kocham moją kumpelkę^^ za free zrobiła mi takie genilane spony, że nie mogę się napatrzeć:D) oraz zakupem kilku par galotków z prosiakiem i podpisem "men'r pigs"]:> Do tego w ramach samoodnowy przebijam pępek, potem brew. W poniedziałek 3majcie kciuki, żebym z fotela nie zwiała;)

nika11
ja też zawsze miałam ten problem..:) w podstwówce przyjaźniłam się tylko z chłopcami...dziewczyny mnie nie znosiły. Nie przejmowałąm się tym, aż do gimnazjum. Chłopacy mi się w klsie zmienili, dziewczyny zostały....sama siedziłam, do tego miałam na pieńku z solarami....(stąd mój do nich uraz;)) byłam niewidzialna. Każdą krytyką czy obgadaniem bardzo się przejmowałam..po nocach płakałam. W trzeciej klasie znalazłam sobie towarzystwo. Może nie najlepsze, ale zawsze;) Ale dopiero w lo doszłam do wniosku, że zdanie innych udzi jest tylko zdaniem innych ludzi. Niefajną wiarę zaczęłam po prostu olewa. Jedym wpuszczam, drugim wypuszczam. Wyszukuje fajnych ludzi z całej szkoły i okolicy, takich przy których czuje sie swobodnie, i to z nimi trzymam kontakt, rozmawiam i spotykam się wieczorami:) I to samo radzę obie:) Skoro źle czujesz się w klasie, to warto szukać znajomych poza nią;)No, a na koniec, siezenie w ławce samemu jest świetne^^do tego też doszłam w lo, bo ięzko pomieścićsię z podwójnym komlpetem podręczników i przyborów na mtmę na jednej ławce;))
Ostatnio zmieniony pt kwie 13, 2007 7:22 am przez magda18, łącznie zmieniany 1 raz.
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Smutnik :(

Post autor: Livonia »

hahah;)dobre:P
a ja jestem taka wsciekła ze szok..mialam zaklepana tą prace na weekend a chyba zostane z niczym:(lepsza londynska grupa mnie wziela na rezerwe na swoje pokazy odcinajac mi tym samym droge do wspolpracy z troszke gorsza polska firma i jesli dzis Ci z UK nie zadzwonią to nie bedzie 1. fryzurki 2. pieniedzy 3. bedzie wnerw:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

RE: Smutnik :(

Post autor: koopa »

Przyjechał mój Rycerz, ale czy On nadal mój, twierdzi, że tak choć trochę się między nami zmieniło...
Jest inaczej.... On jest inny... Oby było dobrze....
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

bedzie dobrze :) zobaczysz :D,czy inaczej znaczy gorzej? Magda ja tez zawsze z chlopakami ale w gimie dziewczyny tez mnie polubily tylko do mnie trzeba miec podejscie :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Smutnik :(

Post autor: magda18 »

Do mnie tesh... najlepiej z bejsbolem^^
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”