Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

nie łam sie :) przejdzie i nie ustawiaj siebie pod katem innych,przeciez Ty jestes najwazniejsza,to Ty musisz sie znoscic 24/24 inni musza Cie zaakceptowac taka jaka jestes!! jesli nie spelniasz oczekiwan najblizszych to co to za ludzie dziwni? przeciez jesli oni sa bliscy dla Ciebie to0 Ty takze dla nich...jakas anomalia.
Agata szkola w sobote to jest masakra... fakt..wspolczuje i trzymam kciuki jakos dasz rade :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Harry Kain

Góra i dół, cukier i sól,
w poziomie pion, tył wypycha przód,
na suficie stół, głową prosto w mur
toczę się kołem ...
kwadratowym
na wpół przytomnie
unoszę się..
w dół.
Obrazek
Obrazek
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Mary..nie odstraszasz wszystkich....a jak tak, to ich problem, że nie przebywają w towarzystwie tak fajnej osoby:)

Dlaczego teraz leczę kaca? Heh....nigdy nie generalizowałam przedstawicieli płci przeciwnej, ale w końcu wiem, że to mój błąd był:) Bo kochane panie, faceci naprawdę mają swój świat, którego nigdy nie pojmę.Ot co:)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

hehhee a ponoc kobiety sa zmienne i skomplikowane :D akurat! hehehehe nie wierze w takie zabobony :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Albo my jestesmy zbyt skomplikowane, albo oni zbyt prości......ale cusz...pół świata tego kwiata. Pytanie czy mam ochotę jeszcze pobawić się w ogrodniczkę:)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

heheh :) no wlasnie niezaleznie od tego czy oni prosci czy na odwrót to i tak proste nie zrozumie skomplikowanego :D.hehe moze ktos inny zabawi sie w ogrodnika jak Ty nie chcesz w ogrodniczke:) wiec spoko :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

mary: ja też odstraszam. ale jestem z tego dumna! :D
zresztą tu pełno neurotyków siedzi, jesteś wśród swoich....
ten się nie myli, kto nic nie robi
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Mary »

dzięki wam za pociechę :-) Telimenkachyba rzeczywiście muszę poczekać aż mi przejdzie ten niż emocjonalny... Innego wyjścia nie ma bo im więcej myślę o tym wszystkim, tym bardziej głupieję. Przeklęta nadwrażliwość!!!
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

wszystko jest do luftu. najbardziej mnie spienia, jak ktoś metaforycznie rzecz ujmując opluje człowiekowi buty, a jak człowiek krzyknie draniu, oplułeś mi buty, to zaraz ktoś zwraca uwagę, że za pomówienie można iść siedzieć.
jedyne, co człowiek może zrobić, to te buty pokornie wytrzeć i odejść, nieprawdaż?
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

hmm no moze sie spierac ale z glupcem nie ma sensu i jeszczed na tym gorzej wyjdzie. yss masz racje najlepiej odejsc.tylko czasami tak maksymalnie trudno..:cryrat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: merch »

ojoj jaka to madrość przez Ciebie przemawia yss.

A mnie nie wiem co bardziej czasem śmieszy a czasem przeraża jak ludzie potrafią mieszać prawdę z fałszem, i wtedy jak ktoś sie dobrze wczymś oreintuje to wyłapie co jest co a inna sierotka popatrzy na prawdziwe i zaraz uwierzy w fałszywe a tam ZONK
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Livonia »

GMR GMR mnie meczy cholera;P
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: merch »

No Livonia to realizuj GMR tyle ściurow wszedzie
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

o matko, merch, o czym ty mówisz? :) prawda, fałsz, sierotki, zonk, czy ze mnie taki tuman że już po polsku nie rozumiem czy po prostu coś mi umknęło? :)
telimenka: ah, może dziś we śnie porzucam sobie granatami i w ogóle.
livonia: trzymam kciuki za twoje gmr, zresztą sama wiesz, jak kibicuję szczurom-rodakom :D

marudzę:
ściągaliśmy całe wieki epokę lodowcową 2. i co?
niespodzianka! [czyli jaki ten świat ciekawy, jak mawiał mój dziekan.]
obraz może być, ale dźwięk był nagrywany w kinie! słychać wszystko na sali, chipsy, pomruki, śmiechy, natomiast to co na filmie słychać jakby ktoś przytrzasnął muchę między blaszanymi nakrętkami. :/ czyli nic zrozumiałego. nawet wiewiór brzęczał zamiast krzyczeć.

mueh.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

Normalnie muszę napisać w tutaj ze względu na brak tematu do wkurzania się. Zamówiłam klatkę. Miała być w poniedziałek lub wtorek. Później było, że dziś będzie a teraz, że najwcześniej jutro. Normalnie wściec się można. Dodatkowo szczury załatwiły mi kabel od neta i jutro muszę kupić nowy. Na szczęście miałam skąd taki na dziś wziąć. Biedaki kiszą się teraz w jednej klatce, zamiast zamieszkać w nowej willi. Mam nadzieję, że już jutro przywiozą tą klatkę, bo nie uśmiecha mi się trzymanie całego stada przez kilka dni w klatce nadającej się dla 3-4 osobników. Na tą noc to im się co prawda nic nie stanie, ale i tak zła jestem. "Bo są z dystrybutorem problemy"-phi a co mnie to obchodzi :-?
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”