czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Telimenka »

hehe ale tu chodzi o ludzi pokemonow :D:hoprat:. pod bratem sie mozesz podpisac spokojnie :D hehe no ale ostatnio siedze w tramie i babcia do mojej Przyjaciółki "zejdzie mi panienka prawda?" i juz sie łąduje z siatami pod siedzenie.....grrr!!
Ostatnio zmieniony pn kwie 16, 2007 5:44 pm przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Esma
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 5:26 pm
Lokalizacja: Oświęcim

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Esma »

Haha, no przedobra :D Ja to jak poszłam sobie bilet skasować, chociaż poszłam to za mocne określenie, wyciągnęłam ręke i siedziałam 'półdupkiem' :D to już jakaś baba sie wpieprzyła :/

A Telimenka tez mam jamniora :D:D
Ostatnio zmieniony pn kwie 16, 2007 5:54 pm przez Esma, łącznie zmieniany 1 raz.
Kirunia- szczurek, 10.02.2007r - 10.02.2009 [*]
Maja- mysia, 29.04.2009 [*]
Becia, Oya- myszki, 27.05.2009 [*]
Teufel i Engel- myszki, kochane chłopaki [*]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Telimenka »

ale wredna! a ponoc mamy niewychowana mlodziez! tez mi cos :D stare babcie najwiecej narzekaja a najwiecej rumoru z nimi!! i jeszcze usiadala i pol drogi darła buźke zeby nie powiedziec kaste! o jakis przepisach swiatecznych i jak ona to bardzo nie nawidzi motorów
!! :shock:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Telimenka »

ale wredna! a ponoc mamy niewychowana mlodziez! tez mi cos :D stare babcie najwiecej narzekaja a najwiecej rumoru z nimi!! i jeszcze usiadala i pol drogi darła buźke zeby nie powiedziec kaste! o jakis przepisach swiatecznych i jak ona to bardzo nie nawidzi motorów
!! :shock:
hehe jamniory to takie troche Ciury ale mniam :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Esma
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 5:26 pm
Lokalizacja: Oświęcim

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Esma »

No dokładnie jak Ciury :D Ja do mojej zreszta mówie Szczur, albo ogór, hihi..
No dziś na przystanku też jakaś narzekała, o dziwo nie na mnie:D Tylko na jakas panne z gołym brzuchem, który nawiasem mówiąc to jej się ślicznie wylewał zza paska :D :>
Kirunia- szczurek, 10.02.2007r - 10.02.2009 [*]
Maja- mysia, 29.04.2009 [*]
Becia, Oya- myszki, 27.05.2009 [*]
Teufel i Engel- myszki, kochane chłopaki [*]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Telimenka »

no nic mi nie mow jak tak mozna sie obnazac nawet jak sie ma ladny brzuch .blee okropienstwo,zenada i brak szacunku dla siebie wg mnie :) ale kiedys jechała taka babcia no mocnarna w .. :D bardzo. i laska jej pomaga siatki wniesc do busa i tak jada jada.no zwyczajna dziewczyna krecone wlosy a babci sie kreskowka jakas chyba wlaczyla i to
"kiedy pani ostatnio myla wlosy, bo sa tluste!" :shock:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: 'Asia »

No to teraz znowu ja :mykrat:

Nie lubię:
- wszelkich cekinek, brokaciku i tym podobnych błyszczących dodatków na ciuchach! Nie znoszę wręcz;
- soku jabłkowo-miętowego - dołączam się do Was ;) Idzie się porzygać! Ale mój facet go bardzo lubi :shock:
- pająków i wszelkich innych robaczków, albo karaluchów :shock: na samo to słowo reaguję atakiem histerycznej paniki! Zawsze wyobrażam sobie że jak śpię to jakiś robak wchodzi mi do ust i ja go połykam! To jest straszne po prostu - aż dostaję drgawek :shock: (Nawet przeczytałam gdzieś że ponoć były robione takie badania w Chinach że przeciętnie człowiek w całym życiu podczas swego snu połyka około 50 robaków :shock:), a jeszcze gorsza od ust jest wizja że wejdzie mi taki w inny otwór w ciele - uszy, nos itd. ;P Uff... To moja olbrzymia fobia...
- TaKiEgO PiSmA NiEnAwIdZę Po PrOsTu!!!!!!!
- mięsa (oprócz parówek i kotletów schabowych - to jedyne co przełknę), samego słowa nawet nie cierpię!
- leżenia plackiem na plaży i smażenia się zamiast taplania się w wodzie (nie znoszę wprost jak znajomi tak robią a co gorsza jak sama tak muszę!)
- tipsów!!! O jak ja ich nie znoszę... I jeszcze całych obrokatowanych z nalepkami, świecidełkami i innymi dziwadłami :/
- butów złotych lub srebrnych! I ciuchów w tych kolorach także! Jak to można nosić?? :/
- NIENAWIDZĘ tych wszystkich japońskich bajek: pokemony, Dajmos, Cubasa i inne takie anime - cholery jasnej dostaję na sam widok!!!
- techno... i tego monotonnego: "yc yc yc yc yc" :/
- też nie znoszę tych plastikowych lalek barbie, całych ubranych we wściekły róż, z dekoltami do pasa i miniówami ledwo zasłaniającymi tyłek, wyposażonymi we wcześniej wspomniane bogato zdobione tipsy :/ i 20-centymetrowe szpile :/ a już najbardziej niecierpię gdy takie są spalone na solarze, bleee :/ a włosy mają białe prawie :shock: o zgrozo...
- i nie znoszę wszelkich takich lamparcich wzorków, tudzież tygrysich, panterki i wężej skóry :/
- białych kozaczków, bleeee...... I w ogóle białych butów!
- no i już wcześniej wspomnianych: czekolady (szczególnie lodów czekoladowych) & musztardy/chrzanu/keczupu i wszelkich innych sosów (pieczarkowy w sumie jest ok) do zapiekanek, hot-dogów, kiełbasek, pizzy itp.

Lubię:
- tarmosić moje szczuraki!! Uwielbiam to :D
- kwiaty... uwielbiam je naprawdę... Tulipany, żonkile, róże, lilie... Są cudne ;) Oczywiście prawdziwe a nie sztuczne :P
- tanie winka :mykrat: ale i takie półsłodkie półwytrawne na jakąś romantyczną kolację też bardzo lubię ;) (nigdy wytrawne!)
- odzież z second handów!! Jestem uzależniona XD Właściwie nigdzie indziej nie ubieram się i w życiu (prawie) nie kupiłam ciuchu za więcej niż 8 zł,a mało ich nie mam i uważam że są świetne :D
kolczyki - również jestem uzależniona ;))
- sztukę - może mniej tą tradycyjną (czyli obrazy i rysunki), a bardziej taką jak np. tworzenie i malowanie biżuterii, świeczników, zegarów (to kocham), szycie i farbowanie samemu ciuchów (ale nigdy nie mam czasu...), projektowanie mebli, fotografie i ich obróbkę, grafikę komputerową, tworzenie filmików itp.;
- artystyczne, zwariowane i zabawne zegary XD
- gimnastykę, taniec, jazdę na rowerze, jazdę na łyżwach (to jedyna fajna rzecz w zimie), pływanie;
- przeglądarkę internetową Opera XD nie wiem jak można używać innej ;P (wiem co mówię bo IE i FireFoxa też już przeszłam ;) ), oraz programy Photoshop, eMule, i Skype XD I Winamp ;))
- Allegro ;))
- lubię czasem mówić do siebie po angielsku :shock:
- i duuuuużo innych ;)) Jak sobie przypomnę to dopiszę ;))

[quote="Telimenka"]moze to dziwne ale wyciagac mojemu psu kleszcze i łapac pchly jak ma a pozniej zduszac[/quote]

To mnie rozwaliło normalnie XD Ale fakt, u mojego pieska też to lubiłam xD

edit... Apropos - odsłoniętego brzucha też nie cierpię! Nie wiem jak tak można chodzić :/
Ostatnio zmieniony śr kwie 18, 2007 1:53 pm przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: magda18 »

Ja nienawidzę, baaa, mam odruch wymiotny wręcz, gdy widze taką sobie tłuściutką, w za małych ciuchach, tak ściśniętą paskiem, że fałda wisi do kolan, z gołym brzuchem i wrednym wyrazem twarzy ale w klimacie "I'm the best ever and for ever" Wrrrrrr.....i tapeta na buziuni tak mocna, że trzaśniesz o ścianę to całą otynkuje..nawet na sufit starczy:smykrat:
Jeśli dziewczyna ma zgrabny brzuch, to niech go pokazuje;) ale też nie cały^^

I barrdzo nie lubię babć autobusowych....ba, czasem nawet to nie są babcie, a ryczące 40-50, które prosto z domciu , wypoczęte i pachnące wsiadają do autobusu, gdzie ja półleżąc na siedzeniu staram się po ciężkim dniu nie wyzionąć ducha...stanie to to nad tobą, (do tego często przemieszczają się stadami), trąci siatką/torebką/parasolem i głośno mówi o tym, jaka to ta młodzież dziś niewychowana...w tym momencie ni mogę się oprzeć i wybucham siechem:D bo kto jest bardziej niewychowany? Do dziś nie mogę zapomnieć jedenj babci, ktora weszła do zapchanego autobusu z wieeeeelką torbą. Rozpychała się perfidnie łokciami, tych co się opierali waliła torbą....w końcu wbiła się plus minus w środek pojazdu. Ktoś jej usłużnie wstał, klapła swoim cielskiem na miejsce i głośnym spalonym altem zwróciła się do starowinki obok "JAKA TO MŁODZIEŻ DZIŚ NIE WYCHPOWANA!" zastanawiam się, jak to wyglądało 40 lat temu....wnoszono ich na rękach...?
Ostatnio zmieniony czw kwie 19, 2007 10:31 am przez magda18, łącznie zmieniany 1 raz.
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Pajton »

Co do babć autobusowych, to i tak chyba najgorsze są takie, co to jęczą i stękają nad Tobą, i jak w końcu grzecznie wstaniesz i powiesz "prosze siadać", to sie na Ciebie drą, że nie trzeba, że ona taka stara jeszcze nie jest, i że i tak zaraz wysiada :/. No i jak tu potem takiej dogodzić ? Sie nie da :|

Nie cierpie obleśnych panów z robót drogowych (bo do samego zawodu nic nie mam, żeby nie było), którzy zamiast robić swoje, to gapią sie perfidnie na każdego przechodnia, mierząc od góry do dołu (szczególnie dziewczyny) perwersyjnie sie uśmiechając i nie raz wtrącają głupkowate komentarze :/ Brrr
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Telimenka »

i gwizdzac!!!!!!!!! bleeee..... no doslownie porzygac sie mozna...
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Landrynka »

-mięsa (bleeee..)
- taniej coli
-tipsów( ostatnio widzialam babkę z takimi neonowo żółtozielonymi z brokatem...) pewnych rzeczy się nie komentuje
-katechetek(oczywiście zdarząją się normalne ale to rzadkość..)
-lalek wszelkiej maści
-pająków i innego robactwa
-kolczyków typu PęczekKilkunastuSerduszekWyciętychZRóżowegoPlastiku
-psiego g... na chodnikach i w piaskownicach
-debili którzy myślą (zakładając, że potrafią), że są tacy fajni jak założą dres z trzema paskami i co drugim ich słowem będzie k...
-nastoletnich dziewczyn wymalowanych jak..
-hamburgerów
-techno, metalu i hiphopu

+koniki, szczurki i rybki
+landrynki ;p
+oliwki
+pływać w zimnej wodzie, najlepiej w Narwii
+i duuużo innych
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Alices »

Niecierpie:
-mięsa
-oliwek
-sera żółtego
-sera białego ( w postaci twarożku)
-mleka (nie przepadam)
-cukierków miętowych w czekoladzie :|
-soków, które mają cos związanego z mięta
-lodów (no chyba, że mój ulubiony deser jogurtowy ;))
-babć w komunikacji miejskiej NIENAWIDZE! Grrr :/
-mangi :|
-filmów romantycznych bleee
-języka polskiego! (jako przedmiotu)
-szpinaku... o matko... :|
-kiedy ktoś myśli, że jest śmieszny... żałosne
-lata, upałów :/
-jak ktoś spisuje ode mnie cokolwiek :/
-osób, które lubią mnie dlatego, że mam zamożnych rodziców :/
-lizusów
-cholernych kujonów :/ 'uczyłaś się na sprawdzian?' 'No co ty!!' a potem 6 na sprawdzianie, ale nie no spoko :/
-ludzi fałszywych, kłamliwych
-jak sprzątaczka w naszym domu mi przestawia rzeczy. No nienawidze :/
-jak mój ojciec jest złośliwy :/
-kościoła, księzy i wszystko co z tym związane :/
-hamów :/
-dziewczyn, które są sztuczne/na pokaz i przt każdej okazji kręcą tyłkiem... no masakra...
-osób zadufanych w sobie
-zarozumialców
-osób bezpośrednich tych to już nienawidzę najbardziej :/
-dziewczyn, które mają spodnie podciągnięte powyżej pępka xO
-na fotce.pl jak chłopacy mają zdjęcie z piwem to myślą, że są fajny x|
-basenów bleeee
-ketchupu
- i wiele innych...
Co lubię:
+wszelkiego rodzaju zwierzątka :)
+muzykę
+modę
+sport (koszykówka, siatkówka, narty, łyżwy, snowboard)
+jazdę konną
+kręcić filmy :)
+rozbawiać towarzystwo :)
+dużo gadać ;)
+dyskutować ;D
+fizyke, matematyke
+przeprowadzki, przemeblowania
+być zajęta
+biżuterię
+no i wiele innych :)
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Afri »

Nie Lubię :(:
- Karotki.... fuuuu, dla mnie to świństwo nie sok :/
- Metalu... jezu to nie muzyka, to jakieś krzyki i wrzaski :/
- Lodów czekoladowych - Obrzydliwe :/
- Babć autobusowych, boże jedna na mnie nawrzeszczała w autobusie gdzie wszystkie miejsca były wolne, że ja powinnam jej ustąpić miejsca :/
- Facetów budowlańców, dla mnie to sami pijacy k.....
- "Kolorowych" włosów :/ Jedna baba miała włosy niebiesko zielone... OBRZYDLIWE
- Chomików... sorry, ale dla mnie to one tylko żrą i śpią i zdychają
- Terrarystów - NO COMMENT
- Kiedy ma się zmarnować żarcie
- Zabijania i znęcania się nad zwierzętami
- Mięsa!
Lubię :):
- CIURASY I MYSIAKI (:*:*:*:*:*:*:*:*:*)
- Psy
- Sok pomidorowy - pychaaa!
- Pająki, a szczególnie ptaszniki, śliczne! Modliszki przepiękne!
- Pływać w morzu... :)
- kukurydzę... w każdej postaci :)
- Świeże oscypki :)
- Smoki.... I inne fantastyczne gady
I wiele innych :)
....
Awatar użytkownika
Esma
Posty: 40
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 5:26 pm
Lokalizacja: Oświęcim

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: Esma »

Afri- oscypki, kukurydza pyychaa! :D

A co do tych włosów to w czasie sylwestra i kilka dni po łaziłam z zielonymi, a kolega ze srebnymi włosami ;P I tak w ogóle to fajne jest; ostatnio widziałam dziewczyne z takimi ciemno niebieskimi, ale jak jej to pasowało! Świetnie wygladała :D
Wyjątkiem są te stare babcie co tu u mnie łażą z różowymi lub fioletowymi włosami postawionym w góre na pół metra w jakieś wymyślne loczki... Na starość to niektórym naprawdę odwala zupełnie :/
Ostatnio zmieniony ndz kwie 29, 2007 11:47 pm przez Esma, łącznie zmieniany 1 raz.
Kirunia- szczurek, 10.02.2007r - 10.02.2009 [*]
Maja- mysia, 29.04.2009 [*]
Becia, Oya- myszki, 27.05.2009 [*]
Teufel i Engel- myszki, kochane chłopaki [*]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: czy nie lubicie czegos co wszyscy lubia?

Post autor: yss »

na takie babcie mówiło się u nas gobliny. mieszkałam koło najwiekszego cmentarza i jak jechałam na uczelnię/z uczelni to 80% pasażerów [zabawiałam się takim liczeniem] to były właśnie gobliny. miałam kiedyś chytry plan z moimi kwasokolegami, żeby zaprojektować piękny znak zakazu wstępu dla goblinów - osoba w berecie, z siatką w jednej ręce i toporem w drugiej - następnie wykleić na folii i w czasie akcji o 4 nad ranem na obu pętlach - szybciutko poprzyklejać znaki na wszystkich drzwiach tramwaju nr 8, niestety pomysł gdzieś przygasł. szkoda. na pewno coś by o tym było w prasie i na necie :D

tipsy - mój małżonek, dla którego słowo "uprzejmość", to po prostu zbitka liter z U na początku, ma w zwyczaju zadawanie durnych pytań takim właśnie kurom z tipsami i cekinami. kiedyś laska w kasie w sklepie miała naprawdę okropne, 5 cm tipsy pomalowane na biało z czarnymi końcówkami. jak stukała w kasę, te czarne końcówki tak latały nad klawiszami i mój p. podczas płacenia zapytał, czy te paznokcie to jej jakieś muchy obsiadły, czy tak ma być, a jeśli tak ma być, to dlaczego, czy ktoś ją zmusił?? :D

pajton: względem panów od robót, to wierz mi, są szczerzy, otwarci, uważają, że sprawiają ci przyjemność takim wulgarnym komplementem. żule na ogół są wielce wytworni, witają się, przepuszczają w drzwiach, kiedyś w najbardziej niebezpiecznej dzielnicy szczecina, w mrocznym lasku, natknęłam się na grupkę nastoletnich półbandytów. szli za mną kawałek, więc się nieco wystraszyłam, ale potem w okolicy przystanku włamali się do jakiegoś ogródka i jeden z nich przyleciał do mnie z kwiatami :D
ci, których należy się wystrzegać, to zaprasowani w kancik, sztywni, ulizani, podstarzali zboczeńcy. ich nienawidzę.

i nie trawię, jak ktoś, kogo nie upoważniłam, zwraca się do mnie milusim zdrobnieniem. mam ochotę wyrżnąć w gębę.

a wiecie co robię zawsze? zaginam kartki w książkach w miejscach, gdzie jest coś śmiesznego albo - moim zdaniem - ważnego. u góry na śmieszne, u dołu na ważne/przejmujące. mam gdzieś teorie o poszanowaniu książek. zaznaczam i koniec. niestety, nawet w cudzych.
i nienawidzę, jak pożyczam komuś książkę i dostaję ją z powrotem z wyprostowanymi rożkami! potem muszę je zaginać od nowa :/
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”