Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Weselnik :>

Post autor: Sheila »

Dostaliśmy od tesciow wiertarke 'na nowa droge zycia'... I mnie zaakceptowali, a tak sie martwilam :) rany rany rany rany rany aaaaaaaaa rewelacyjnie bylo :)

I opalilam sie, slonce 4 dni sliczne
I rybki widzialam w Warcie
I dostalam kaczenca
I poznalam rodzine martwa i zywa
I wyczochralam 7 psow
I zaden nie zaszczekal nawet, a to sie nigdy nie zdazylo
I tesciuniu nie dal mi w kosc
I za 8 dni znowu Go zobacze
I
I
I
Zycie jest piekne
Ostatnio zmieniony śr kwie 18, 2007 10:16 am przez Sheila, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Weselnik :>

Post autor: Livonia »

zazdorscic;P;)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Weselnik :>

Post autor: yss »

sheila: no to wyczerpałaś już swojego farta na sezon. :P teraz będzie pech może nawet do końca roku.....:P
a wiertarka przydaje się do wiercenia komuś dziury w brzuchu...
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Weselnik :>

Post autor: Sheila »

yss: wykrakalas... najpierw polazlam na zakupy, pol h na nozkach, zapomnialam portmonetki. wracam wiec, zlapal mnie deszcz, posciel troche zmoczyl. jazde mi odwolali. tocze sie drugi raz do miasta, znowu pol h w jedna strone, zlapala mnie ULEWA bo zapomnialam parasolki... boje sie wychodzic z domu :D tyle ze widzialam podwojna tecze, wiec i tak wychodzi na plus :)
Obrazek
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Weselnik :>

Post autor: Livonia »

heheh:D dostalam wyplate;) a polowa juz poszla na dlugi:P:)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

RE: Weselnik :>

Post autor: ESTI »

Tralalala, a ja bede w piateczek w warszawie :D i zobacze najblizszych i bede mogla wreszcie pojsc na polskie zakupy :D, i zjesc mamuncine jedzonko :D i zabrac letnie ciuszki i buciki :D i pojsc do mojego fryzjera kochanego (tutaj to dramat) :D
I fajnie i sie ciesze. :mykrat:

Tylko bede strasznie tesknic na moim sloneczkiem, zostawiam go tutaj na pozarcie az na 4 dni... jak ja to przezyje. Juz za nim strasznie tesknie (boze jakie to zalosne, ale co tam). :shock:
Ostatnio zmieniony śr kwie 18, 2007 8:17 pm przez ESTI, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

a co do fryzjera to ja ide za tydzien :D i juz sie nie moge doczekac :D w ogole w sobotke na rowery :d za chwile weekend majowy :) Telimena przegryzla mi posciel :D pieknie jest!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Weselnik :>

Post autor: Livonia »

eee witamy w Polandowie znow:) a chlop przerzyje:D a jak bedzie sie milo spotkac po 4 dniach rozląki... eh;D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Weselnik :>

Post autor: limba »

khyhyhyhy dajcie juz piatek :) :hoprat:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

hehe a ja pomalowalam a raczej posmyralam sciany pedzlem wg wlasnej inwencji tworczej i mama mnie zabije ale jestem happy :D.i mam nowy komunikator :D tzw STEFAN i ma takie emotki ze sikam ze smichu
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Weselnik :>

Post autor: magda18 »

Polscy fryzjerzy górą:D
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Weselnik :>

Post autor: Elly »

A ja mam juz tak jakby wakacje :D Nasza klasa nie chodzi juz do szkoly heh, a nauczyciele juz sie przyzwyczaili :P Telimenka, a jakie to emotki ;> zrob moze print screena :D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Fiolka
Posty: 106
Rejestracja: sob gru 02, 2006 1:31 pm
Lokalizacja: Warszawa Wola

RE: Weselnik :>

Post autor: Fiolka »

Esti, chyba nie jest tak źle z tymi fryzjerami :) Bardzo porządnie dziewczyny tną w GPO Arcade (po lewej stronie wejścia od pennysa), dobre opinie słyszałam też o Clerysie na O'Connellu.
Ostatnio zmieniony czw kwie 19, 2007 8:32 pm przez Fiolka, łącznie zmieniany 1 raz.
Dosyć piekła kobiet.
Mój brzuch- moja decyzja.
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Weselnik :>

Post autor: Sheila »

Bo wiertarka dostala nowe lokum
Bo jem kaszke manna na mleku, z rodzynkami, cynamonem i cukrem i mam w nosie moje oponki
Bo slonce swieci
Bo sie pocielam po palcu, w koncu yss przepowiedziala mi niefart do konca roku
Bo w wakacje... odpukac!
Obrazek
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: Patha »

nie śmiejcie się z tego co teraz napisze... ale według mnie nie jest śmieszne. mój komputer nie pracował normalnie. net nie chciał się włączyć nawet ikonki w pliku mój komputer sie nie pojawiały. również paint odmawiał posłuszństwa. zaczęlam się strasznie martwoć. gdyby rodzice sie o tym dowiedzieli miałabym przechlapane. po raz setny restartowałam komputer. po raz setny kliknęłam żeby neostrada się włączyła. skupiłam sie bardzo i zaczęłam sie modlić. i wtedy wszystko zaczęło działać tak jak powinno! jakby komputer dalej nie chciałby normalnie pracować to ... uuu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”