RE: Mój Zenek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

Mój Zenek

Post autor: KEN-KON »

Dzisiaj kupiłem szczurka.Jest on bardzo młody dokładnie nie mogę określić.Jest barwy brązowo-biały.Od jutra zaczynam go do siebie przyzwyczajać.Mam nadzieję że mi się uda.:mykrat::mykrat::hoprat:

Na imię dałem mu Zenek.
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Jerrinho
Posty: 32
Rejestracja: ndz kwie 29, 2007 10:57 pm

RE: Mój Zenek

Post autor: Jerrinho »

Życzę powodzenia w oswajaniu, może wkleisz jakieś fotki szczurka.
"Jeżeli chcesz coś osiągnąć musisz wyznaczyć cel. Potem go zapisz i powieś w widocznym miejscu. Codziennie patrz na niego i zapytaj się samego siebie czy jesteś bliżej celu niż wczoraj. Jeżeli nie, to po co w ogóle zaczynałeś???"
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

RE: Mój Zenek

Post autor: Oleczka »

:) tak prosimy o zdjecia :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Mój Zenek

Post autor: KEN-KON »

Okej zrobie kilka.
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Mój Zenek

Post autor: fenek11 »

No to czekamy na foteczki ^^
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

RE: Mój Zenek

Post autor: miska »

a kiedy Zenek dostanie kolegę? : )
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Mój Zenek

Post autor: KEN-KON »

Fotki dopiero zrobię w poniedziałek bo narazie nie mam aparatu.Kolegę może dostanie w połowie czerwca narazie chcę tego oswoić.Mam tylko problem może wy mi pomożecie.Zenek został zabrany od matki.Ja kupiłem mu poidełko tylko,że on chyba nie wie do czego to słyży.Dałem mu zakrętke z wodą jak by nie radził sobie z poidełkiem.Boje się żeby się nieodwodnił od wczoraj najprawdopodobniej nic nie pił co mam zrobić????????????
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Mój Zenek

Post autor: Elly »

Pokaz mu jak sie pije z poidelka. Nacisnij na kuleczke, zeby zwisala z niego kropelka wody i sprawdz czy szczurek bedzie wtedy pil. Moze akurat sie uda. Jak nie, to zamontuj mu jakąs miseczke z wodą, taką przywieszaną do klatki, co by zawsze mial wode do picia :smykrat:
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Mój Zenek

Post autor: KEN-KON »

Dzięki za porade spróbuje.
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Mój Zenek

Post autor: KEN-KON »

Elly poskutkowało Zenek pije.Bardzo się bałem żeby chłopak się nie odwodnił naszczęście już pije bez problemu.Jestem ci bardzo wdzięczny pozdrawiam.:-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Mój Zenek

Post autor: Telimenka »

czekamy na zdjecia :D.i powodzenia w oswajaniu :).
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”