[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Telimenka »

wow! ale ekstra! :D widzialam na 110 :D i na lawie postawie :).tak pamietam o odstepach, mily Pan ze sklepu tez pewnie pamieta :).yss tajna ta woliera :D, tylko nie na moja kieszen
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Plamecka
Posty: 22
Rejestracja: śr kwie 18, 2007 11:48 am

Czy taka klatka odpowiednia ?

Post autor: Plamecka »

Czy ta klatka :
http://www.zoologiczny.sklep.pl/ANIMALS ... 186___2231

byłaby odpowiednia dla 2ch szczurków? Jak pytałam na innym forum to mi powiedzieli że może być niestabilna i że szczurki ją pogryzą :-(. Czy to prawda?
Cena jest niczego sobie więc gdyby była odpowidnia to chyba bym wzięła:mykrat:





Polaczone z tematem istniejacym.
limba81 mod
Ostatnio zmieniony śr kwie 18, 2007 6:55 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nazumi
Posty: 140
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 7:46 pm
Lokalizacja: Ełk

RE: Czy taka klatka odpowiednia ?

Post autor: Nazumi »

Ona jest zdecydowanie za mała.
Chiba & Chichiro Emerald Moon :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Wilczek777
Posty: 533
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 2:08 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Czy taka klatka odpowiednia ?

Post autor: Wilczek777 »

Klatka jest mała hmm...zobacz w opci szukaj jakie klatki inni polecają. Powodzenia.
Ostatnio zmieniony śr kwie 18, 2007 6:54 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Na spółę z TŻ:
Desant, Anubis(Ibasan)Beris, Kaszmir Beris, Miętus EmeraldMoon, Bjorn, Belfast
Za TM:Silver&Sharingan, Destruktorzy, Śpioch&Grubas, Czarnuszek&Bibs, Miki

Pieseła - Nessie
Obrazek
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Natalia_1222 »

Za mała, dasz trochę więcej i masz już klatkę na dwa szczury... albo i większą. Uzbieraj sobie kasę :P.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Telimenka »

tyciuńka... dozbierasz około 40 zł i masz duuuża klatencje nawet dla 3 CIurków :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
armaggio
Posty: 25
Rejestracja: śr sie 23, 2006 8:59 pm

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: armaggio »

kupilam moim dwom chlopakom klatke FERRET 100. wczesniej mialy duuuzo mniejsza. teraz wygladaja na przeszczesliwe. sa juz na tyle duze, ze odstepy miedzy pretami 25 mm stanowia dla nich przeszkode nie do przebycia. wczoraj dostaly dodatkowe dwie polki z paneli, hamaczek i domek. przy takich wymiarach klatki mam jeszcze sporo pola do popisu. myslalam o digging boxie, drugim hamaczku i linkach, zeby moi akrobaci mogli sie wspinac. przegladam zdjecia z urzadzonymi klatkami i kombinuje .... pozdrowienia!
Obrazek
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Landrynka »

To chyba ta klatka, która można było wygrać w konkursie(?)Dwa ogony to tam raj muszą mieć...
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
armaggio
Posty: 25
Rejestracja: śr sie 23, 2006 8:59 pm

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: armaggio »

nie wiem jaka klatke mozna bylo wygrac w konkursie, ale ta mi nie chciala sie zmiescic do auta w wersji combi :-) musialam nieco pokoj przemeblowac, ale czego sie nie robi dla Paskudow... a raj dopiero beda mialy jak ja skoncze urzadzac... a ze mistrzem aranzacji wnetrz nie jestem to wszytskie sugestie chetnie rozwaze :-)
Obrazek
szczurkioli
Posty: 57
Rejestracja: pn gru 25, 2006 2:28 am

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: szczurkioli »

a czy ona przypadkiem nie ma za dużych odstępów między prętami ?
Nie oceniaj , nie znając...
szczurkioli :)
armaggio
Posty: 25
Rejestracja: śr sie 23, 2006 8:59 pm

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: armaggio »

tez sie balam, ale moje paskudy zostawaly jeszcze w starej klatce czasem otwartej (przypadkiem rzecz jasna) i najdalej gdzie uciekly to na gore klatki. poza tym przeprowadzilam crash testy - nie dadza rady wyjsc, a zachecalam jogurtowymi dropsami- to ich ulubiony przysmak. klatka stoi poki co na podlodze, one sie boja biegac po panelach. w skrocie - jestem spokojna :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Astaroth
Posty: 74
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Astaroth »

Mam problem z wyborem,moze ktos mi pomoze ta:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=193885744
czy ta:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=193658690

Na razie szczurki mam 3,ale plany wieksze :)
Ostatnio zmieniony czw maja 10, 2007 11:10 am przez Astaroth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Agata »

Astaroth: ja wybrałaby tę drugą mimo, że jest na sześć szczurów, a pierwsza na siedem (wg kalkulatora), bo ta pierwsza ma po bokach dziury na karmniki. Po za tym wydaje mi się za bardzo "ptasia". :] Tylko musiasz uważać, bo druga klatka ma odstępy między prętami 1,8 cm - niby niewiele, ale bardzo młode szczury na upartego mogą uciec.
Ostatnio zmieniony czw maja 10, 2007 1:33 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: yss »

astaroth: buhaha lotnia :D jak szukałam pierwszej klatki dla moich, to też był jeden z moich pomysłów! bomba :) ale zobacz jakie ma malusie drzwiczki [10x12... trudno wyjąć dorosłego szczura] i takie hm dziury na te mocowane pojniki ptasie.
stawiam na tę drugą, jest bardzo dobra, i przystosowana do gryzoni. polecam też rzucić okiem na takową:
http://www.allegro.pl/item194171223_oka ... plast.html

jest mniejsza od tych, które proponujesz, ale ma fajne wyposażenie :D dziś znalazłam.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Astaroth
Posty: 74
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Astaroth »

Ta ptasia mi sie spodobala bo ma "podzialke" ,a moja najstarsza szczurka potrzebuje czasem odpoczynku od tych mlodszych bo strasznie ją męczą.Ale chyba macie racje ze ta druga lepsza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”