[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rilla
Posty: 32
Rejestracja: śr maja 16, 2007 6:28 pm

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: Rilla »

Biedne maleństwa :cryrat: Jak tak czytam ten temat, to mi się płakać chce. Ja i moi chłopcy są z Tusią i Lusią duchem. Trzeba być dobrej myśli.
"Reszta jest milczeniem..."

William Shakespeare
_Jamaica
Posty: 63
Rejestracja: sob mar 19, 2005 2:07 pm

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: _Jamaica »

:(Chyba będe musiała ja uspac:( Szczura jest chora od 9.05 i wiem że na poprawe trzeba czekac.ale nie potrafie patrzec jak ona się męczy.Jak nei wie co sie z nią dzieje, i kiedy podchodze do klatki a ona wyglada jakby juz jej nie było:(Jest tak przeraźliwie chuda ze czuję kazdą jej kośc.
Jest gorzej niż na początku, przelewa się przez ręce, i obraca o 360stopni, a oczka ma takie smunte...
Najgorsze że normalnego weta mam oddalonego o 35km, i naprawde nie mam jak dojedzac z nią reguralnie... A bez tego nic się nie zdziała.
Ale mi smutno:(
:(Nie chce pozbawiac jej zycia,ale nie moge dłuzej patrzec jak ona się meczy...
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: RattaAna »

mam dokładnie te same myśli - Lusi już jakby nie było; leży w takiej pozie jak ją położę, nie rusza się; nie chce już nic jeść ani pić, będę musiała próbować strzykawką; dziś była 3 dawka antybiotyku, ale nie jest lepiej... poprawa (niewielka) nastąpiła tylko po sterydzie; w poniedziałek ma dostać znowu steryd... nie wiem ile czasu trzeba czekać na poprawę, ale skoro nie jest lepiej tylko gorzej... nie mogę patrzeć na to co się z nią dzieje...
_Jamaica, ucałuj Tusię ode mnie...
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: limba »

-Jamaica Ty najlepiej znasz swojego szczura. Wiem jak ciezko ocenic jest czy to juz czas. :(
Ja przezywalam 3 razy juz zapalenie mozgu. Co do niecheci do jedzenia, moja Fres przez tydzien jadla tylko ze strzykawki, inaczej nie dawala rady. Z pierwszego zapalenia wyszla, mimo ze bylo juz tragicznie. Dokarmiac trzeba ze strzykawki jesli tylko zauwazymy ze szczuras ma jakiekolwiek problemy z jedzeniem czy piciem. Karmic wysokokalorycznym jedzeniem jak np Nutri drink.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
_Jamaica
Posty: 63
Rejestracja: sob mar 19, 2005 2:07 pm

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: _Jamaica »

mała je.ma apety choc nie umie sobie poradzic z twardymi pokarami. je, a mimo to wazy tyle ile 3mieieczny szczurek.nawet wet stwierdził ze jest wychudzona...
rattaana przytul mocno lusi odemnie.serce sie kraja jak one takie chore:(
Ostatnio zmieniony sob maja 19, 2007 7:45 pm przez _Jamaica, łącznie zmieniany 1 raz.
_Jamaica
Posty: 63
Rejestracja: sob mar 19, 2005 2:07 pm

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: _Jamaica »

Jstem potwornie zła!!!
Byłam dzis z rana u naszego miejscowego weta, (nie tego co zle zdiagnozował tusie, ale innego). Zobaczył ją i powiedział "naprawde chce się pani z nią tak męczyc?To trzeba pomyslec ekonomicznie, niech ją pani potraktuje jak szczura kolezanki" Myslałam ze wyjde z siebie, chciałam pomocy, bo mam utrudniony dostęp do wetów z opola, a on co?chciał ją uspac i pozbyc się problemu:(
Nie dałam, nei wiem jeszcze jak ale jade dzisiaj do opola. Jesli tam powiedzą ze nie ma sensu, uwierze...
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: Oleczka »

taaaa super i poszedl na weterynarie bo kocha zwierzaki :/
Mysia i ja jestesmy z Wami !
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: RattaAna »

_Jamaica, dobrze zrobiłaś, że od niego zwiałaś; od takiego konowała, pseudo-specjalisty; wysyłam pozytywne fluidy dla małej! daj znać jak z jej zdrowiem!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
_Jamaica
Posty: 63
Rejestracja: sob mar 19, 2005 2:07 pm

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: _Jamaica »

Byłam z mała w opolu.Pani wet jak zawsze bardzo miła i przyjemna,traktowała mała jakby była wyjątkowa.Przepisała jej mase nowych leków-bo wie że jestem z daleka i trudno mi dojedzac, przy czym skasowała zaledwie 15 zł.Dostała dzis zastrzyk(steryd), przywiozłam ją do domu była zmęczona strasznie, wyszłam z domu,niedawno wróciłam a mała!-prosta! normalna jakby nigdy nic:)wiem ze to działanie sterydu ale jeszcze nigdy nie było tak dobrze (tfu tfu). Jest jak zawsze niedobra i chce uciekac:)Jestem cała w skowronkach:) Tusia chyba też.
Dostałam w zamian zastrzyku:Ronaxan20mg w tabletkach. Mała wazy tylko 25gram(czy dk gram?), ale dostała jakies tabletki na przybranie na wadze.
Pozdrawiamy was- dzis bardzo wesoło:)
Ostatnio zmieniony wt maja 22, 2007 12:53 am przez _Jamaica, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: Telimenka »

no to dobrze ze chociaz po sterydach radosna i Ty rowniez :-D delikatnie wyglaskaj ode mnie i Dziewczyn zeby nie skrzywdzic Kruszynki :-).trzymam za Was kciuki
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: limba »

_Jamaica a czy dokarmiasz mala np Nutri Drinkiem?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
_Jamaica
Posty: 63
Rejestracja: sob mar 19, 2005 2:07 pm

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: _Jamaica »

tak, skończył się wiec musze kupic nowy.Uwielbia go:)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: Oleczka »

wymiziaj malenka :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
_Jamaica
Posty: 63
Rejestracja: sob mar 19, 2005 2:07 pm

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: _Jamaica »

Tusia dzisiaj o 19,45 odeszła:(
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

RE: Walczymy o życie,tusia ma zapalenie mózgu:(

Post autor: Oleczka »

o boze :( tak strasznie mi przykro :(
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”