RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
oster
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 29, 2007 7:22 pm

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: oster »

wiem, bo miałam już czarnego, ale ten ma na serio wyrażnie zaznaczoną linie między czarnym pasem na plecach, a bokami, na których poza tymi siwymi sierść w ogóle jest nieco jaśniejsza- załóżmy ma odcień grafitowy. wygląda to (mnie więcej) analogicznie do tych niebieskich jaśniejących szczurków (nie pamiętam niesteyy czyj to był post), tylko w ciemniejszych barwach :] z resztą, postaram sie o aparat to pokaże! ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: limba »

Te pasy powinny sie uregulowac jak juz panienka zmieni sierc na dorosla :)
A tak w ogole to jest sliczna :)
Strupki sie nie paprza?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
oster
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 29, 2007 7:22 pm

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: oster »

było tragicznie, ale Chitopan działa cuda, za pare dni śladu nie będzie. dzięki za zainteresowanie! :) biorąc pod uwagę, że o tej maści dowiedziałam się na forum, bo żaden wet sam z siebie mi tego nie zaproponował (ba! polecany tutaj wet stwierdził "no tak, ale to ciężko dostać... jak pani chce to może próbować" , gdzie? "no nie wiem, po weterynarzach jeździć, ktoś pewnie ma") :/ , to mamy z Dżumą u Was dług wdzięczności! ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: limba »

Chitopan to chyba najlepszy preparat. A co weta i jego odpowiedzi to moj opad rak chyba osiaga juz stan krytyczny ;) . Jakby nie mogl zamowic z hurtowni :/ a to ze sie nie zaintersowal, to niestety nie on pierwszy :/.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: RattaAna »

Ale ś l i c z n o t a, a ja dopiero teraz ten temat zauważyłam! prześliczna, przeurocza, przemilusia, przeszczęśliwa (że na Ciebie trafiła) i w ogóle same naj naj naj!!! całusy dla czarnulki i niech się chowa zdrowo!:D
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: Oleczka »

slicza panienka wymiziaj ja odemnie :D
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: Hope »

[quote="oster"]
ps faktycznie, wykapany Newton :D nawet skarpetki te same
[/quote]

hihihi :D niby obcy a jednak taki "swoj" nie? :P
oster
Posty: 36
Rejestracja: pn sty 29, 2007 7:22 pm

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: oster »

Czas chyba dodać nowe zdjęcia :) tylko proszę się nie przestraszyć, bo szczurek się nieco odbarwił i nie dość, że jest rudawy to jeszcze ma siwe pasemko- bardzo eleganskie :) (widać z resztą te jego ciapki na jednym zdjęciu). Oprócz tego szczur ma mnie już w nosie i robi co mu się żywnie podoba, zjadł mi pól pokoju, włazi na kwiatki, rozkopuje im ziemię (ciekawe swoją drogą ile te rośliki jeszcze pożyją z tym małym szkodnikiem), buszuje po całym domu i w ogóle jest wstrętnym niszczycielem... a ja chodzę i tylko mu fotki robię, żeby się pochwalić kochanym koszmarem :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: merch »

Przepiekna , ach te czarne szczury!
i sorry za OT ale ja domagam sie kontynuacji twojego czarnoszczurowego watku Hope.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: moje Dżumisko płci nieokreślonej :]

Post autor: KEN-KON »

Nie martw się na pewno wyzdrowieje. :-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”