Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

łoo jery..a ja narzekam na moj rozmiar :-),heheh a ja sie ciesze ze Lulu zdala dunski ktory brzmi groznie bo wstawila emotka z ktorego mam pompe i nie moge przestac :-D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Weselnik :>

Post autor: magda18 »

Sheila noszę70c i ja już mam problem z dobraniem fajnego kostiumu czy łądnego stanika....mówię o takich w NORMALNYM (czyt rozsądnym) przedziale finansowym (kostium za więcej niż 100 to mała przesada)...mam hmmm....kobiecą figurę (składam się głównie z bioder) więc mam pewne szczególne wymogi względem dobrego kostiumu kąpielowego (nie mogę mieć za bardzo wyciętych majtek, ale i w spodenkach jest źle, więc wymagam czegoś pomiędzy) z czego gdy pasuje mi dół, góra jest jak dla emerytowanej mlecznej mamki albo też w rozmiarze 'A' lub 'B' z czego to 'B' jest wielkości przeciętnego 'A' a 'A' przywodzi na myśl Kate Moss i słynny rozmiar "0"...:/ A gdy już znajdę coś idealnego dla siebie to piękny sen mija gdy zerknę na metkę^_^ dlatego ciągle pływam w starym, dobrym, czarnym kostiumie z Auchana^_^ zakupionym tak naprawdę przez przypadek za 30zł;)

A wesoło mi nawet trochę:) Spędziłam wczoraj bardzo miły wieczór,siedząc pod fontanną na Starym Rynku. Dzisiaj byłam nad wodą z kolegą którego ściągnęłam nad tą wodę aż z Poznania..roweremXD poznaniacy wiedzą dlaczego mi wesoło;) bo to dalekooo:D A dzionek się dopiero rozkręca^^ Wyobraźcie sobie... że idę na....koncert Stachursky'ego XD Mamy "Dni Tarnowa" czyli festyn, którego gwiazą będzie włąśnie STACHURSKY^_^Będę pod samiuśką sceną^_^
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Weselnik :>

Post autor: Sheila »

Magdus, 70C dosc latwo znalezc. Lazilam wczoraj po Galerii Krakowskiej i jest cale mnostwo strojow kapielowych, ale nie takich zwyklych, tylko gora osobno, dol kupowany osobno :) I najlepsze, ze staniczki malutkie, a majteczki do wyboru: stringi, bokserki, zwykle. Tylko trzeba pochodzic troszeczke, bo toto ustrojstwo (sklepiszcze) sie ciagnie i ciagnie chyba z pincet (uwielbiam robic bledy i taka jestem radoscna i szczesliwa iwogle jak hot nastka sie ciesze, a nie powazna baba co chce dzieci, rany rany, latam nad ziemia :))))))))))) ) meterow w jedna strone. Najwieksze rozmiary to wlasnie takie C, wiazane wiec z 70 pod biustem problemu by nie bylo, no i tak do 70 zl (mojego rozmiaru dalej niet :D ale dostalam od TZ buciczki.. adidasiunie sliczniaste, na dzien dziecka :) no i zobacze Go za tydzien, mam powod by tu pisac! MOJ! hyhy )
Obrazek
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Weselnik :>

Post autor: magda18 »

Nie wiem, ja mam problem z kostiumem dla siebie....bo te na mnie są na ogół paskudne ^^'

Na dzień dziecka nigdy nie dostawałąm prezentów....

Cieszę się, bo... mamy spotkanie szczurniętych!! Za 3 godzinki:D:D
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

hehehe wcale nie tak latwo ja mam w porywach D i jak widze te zalewajace sklepy B to mnie strzyka wszedzie :-),ale sie ciesze ze Wy sie cieszycie,ja zreszta tez happy bo dzis spotkanko :-D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Weselnik :>

Post autor: yss »

ha! zadzwonił do mnie sir A. z zaproszeniem na plener. ha! a wręcz: ahahahaha!!!!
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: krwiopij »

A ja się nacieszyć nie mogę, że już w niedzielę lub poniedziałek odbiorę z Warszawy nowego członka naszej szczurzo-ludzkiej rodziny. Książę jest już po kastracji i jeszcze nie wie, jakie go zmiany czekają. ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: Karen »

Jestem wielka :-D zaliczyłam ćwiczenia rachunkowe z elektroniki nie umiejąc na kolosa zupełnie nic :-D Mogę pisać egzamin za tydzień :-D
No i kolos z angielskiego na 4 :-Di jak tu się nie cieszyć Mruga
Jeszcze tylko programowanie poprawić, zaliczyć probabilistykę i nauczyć się na warunek z fizyki i jak się wszystko pozdaje to będę mega wesoła i w super świetnym humorze do października :P
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Huhu! :D Jadę w sierpniu z Anką na dwa tygodnie do Chrobrza! Dwa tygodnie z Anką! Jezu, my się przeciez pozagryzamy przez tak długi czas, hyhy. :]

Jakby tego było mało... Mam nowy telefon! :] Wyszystkomający, błyszczący, mój, mój... Ja wiem, że to pewnie syf nad syfy i najgorszy z możliwych modeli, ale mi i tak się podoba. Taki maluni, błyszczący i... palcujacy się jak jasny gwint. ;] Każdy odcisk palca widać.

W domu (prawie) zaczął się remont, co oznacza, że za jakiś czas (miesiąc? dwa? półtora?) bedziemy mieli ładną łazienkę i toaletę, jakiś kolor na ścianach zamiast tej trupiej bieli w dużym pokoju, jakiś normalny kolor w małym pokoju i z tego co się orientuję trochę ładniejszą kuchnię. Miło. :]

No, na koniec powiem tyle, że z okazji choroby mój weekend przedłużył się od wtorku...
Żyć nie umierać!

To teraz do marudnika...
Ostatnio zmieniony pt cze 08, 2007 6:13 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Weselnik :>

Post autor: limba »

Cudne, sliczniaste, przekochane malenkie szczurzaste trzymalam na rekach. Takiego malenstwa nigdy nie bylo mi dane :loverat:
Juz kombinuje coby moze za kilka tygodni.... chociaz nie sadze...

Z kims dla mnie bardzo waznym (co by tu nie wyskakiwac z milosciami) jutro smigam na 2 dni na zawody... niby do pomocy... coz zobaczymy...

Moja Gruba odkad emerytuje na lakach przestala miec problemy z oddychaniem (dla konsko wtajemniczonych COPD) Konisko mi ozdrowialo. ::DDDDDD

Obym miala tylko juz same powody aby podnosic temat weselnika.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Weselnik :>

Post autor: Czerwonaona »

A ja wczoraj byłam na USG i już wszystko jasne będe miała drugą dziewczynke strasznie się CIeSze!!!Widziałam oczka,nosek,rączki,nózki no wszystkooo :)
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
krzy_hu
Posty: 24
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 5:38 pm

RE: Weselnik :>

Post autor: krzy_hu »

Gratulacje :)


a ja tez sie pochwale :) mama wolna chate przez tydz ojciec dzis jedzie do mamy :) na cały tydz :) łiiiiiiiiiiiii
,,Wejsc na Barykaty niosac białe flagi ''

27.07.1006 r-17.06.2007

18.06.07 i znowu razem ale na jak długo ????
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

gratuluje coreczki :-), a ja sie ciesze bo mam laczeni 133,6 i nie mam problemu z dostaniem sie do szkol i mi matka nie breczy :-D a w ogole zaczela gdzies wychodzic i jest swieto w domu i spokoj.....ahhh
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Weselnik :>

Post autor: Sheila »

A ja wlasnie wrocilam z nieplanowanego urlopu, tydzien, Gdansk, Hel, pusto, malo turystow, smaczne rybki, smaczna kielbaska, odciski na stopach od lazenia w deszczu i skwarze, fart przy poszukiwaniach lokum, jeszcze tanio, przemilo spedzilam z Johnem czas (wprawdzie mloda gniewna mlodsza siostra TZ i jej kolezanka modelka mialy fochy, ze one to takie dorosle i po co my i psujemy plany i matkujemy i 'wogle' be), choc pogoda sie nie do konca udala, to jednak... Tydzien bliskosci i czulosci za mna, mam Sile do wszystkiego :)


MOJ!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

oj gratuluje Sheila.. :hoprat: ciesze sie ze masz sile bedziesz wysylac pozytywne wibracje ludziom
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”