Moje Chrupki :D :D :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
renata1009
Posty: 384
Rejestracja: czw lut 01, 2007 1:45 am
Lokalizacja: Ozorków

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: renata1009 »

hej,no widze ze masz teraz juz stadko!fajnie,ja obecnie mam jednego-redzika bo moj sofcik odszedl....
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: KEN-KON »

Spoko szczurki.
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

wiadomo ze spoko bo moje:-D jeszcze dzis przyjada 2 :-) to tez Was pognebie mimo iz widze ze tego nie chcecie :hoprat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Anka. »

[quote="Telimenka"]
wiadomo ze spoko bo moje:-D jeszcze dzis przyjada 2 :-) to tez Was pognebie mimo iz widze ze tego nie chcecie :hoprat:
[/quote]


ja chcę! one są takie śliczne:loverat:
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: RattaAna »

Śliczne dziewczęta! Telimenka czarnulka to moja faworytka:-)
a psiakol jakie ma cudne oczyska!
Obowiązkowe głaski dla wszystkich futrzastych!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Nina »

Piękne szczureczki :) Wymiziaj koniecznie i jak tylko sie uda to fotki 2 skarbeńków warszawskich wrzuć :hoprat:
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
zoil
Posty: 100
Rejestracja: czw sty 25, 2007 4:37 pm
Lokalizacja: czestochowa

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: zoil »

cudenka;D
LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

on the dark side of the moon: baba['], zdzislaw[']

500208988
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

oki :-) wrzuce.wszystkie wymiziane i dziekuja bardzo :hoprat: Telimenka kazdego rozkochuje w sobie taka Femme Fatal (czy jak to sie pisze :-D).jutro postaram sie wrzucic Warszawianki,moze znajde jakies slodkie imie dla drugiej, poniewaz zamiarem jest cieple imie i jakos nie moge na nic wpasc. innych to bym juz miala wuchte ale cieplego samego w sobie nie moge :mykrat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: magda18 »

Wszystkie zdjęcia obejrzane:D słodkie kluchy....kurrrczę, moje GMR:smykrat: Wymiziaj wszystkie ode mnie:D
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Hexa
Posty: 72
Rejestracja: czw cze 07, 2007 5:52 pm
Lokalizacja: Gubin

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Hexa »

No i gdzie te fotki Warszawianek? Bo moze by sie i moja Maja (ktora chyba bedzie Vegą) zalapala :mykrat:
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Landrynka »

Jakie piękne! Ja tez takie chcę! Telimenka ma sliczne oczka :loverat:
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

fotki miały byc ale aparat ukardli... :-( dzis moze pozycze od wujka i obfotografuje.
ogolnie Dziewczyny sa juz zaakceptowane,na poczatku byly bardzo butne i chcialy zawolowac stadem przez co moja Telimena stracila kawałek szyi,ale wszystko sie poukładało i Telimena z powrotem rzadzi :diabrat: wlasnie maja wymienione wiorki i eoleguja sie po klatce szukajac wiaterku od okna :-D.biegaja po calym pokoju sa troche dzikusowate ale z dnia na dzien coraz lepiej. Jogi to troche zadziora i zawsze musi skubnac ale nie do krwi tylko obmacuje palec :loverat: Dziewczeta darza sie ogolna miloscia co wcale nie znaczy ze nie ma delikatnych walk i przepychanek. pozdrowienia od stadka.
a Hexa co do Twojej Szczurci to Vega do niej nie pasuje bo jest rzadna krwi :diabrat:
Ostatnio zmieniony śr cze 20, 2007 12:44 pm przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
marrrtina
Posty: 149
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:19 pm
Lokalizacja: Łódź / Włocławek

RE: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: marrrtina »

piekne szczurzatka, piekne zdjecia (to jak Kuha siedzi w sitku i wyciaga nosek do obiektywu jest doslownie rozbrajajace:-D )

pewnie moj mizurek bedzie wygladac jak Telimenka kiedy troche podrosnie:-)

a czy mi sie wydaje czy Jogi nie ma ogonka?

i piesek rowniez oczywiscie sliczny... Ja tez mam jaminczka z tym ze krotkowlosego... Dawno go juz nie widzialam:-( ale niedlugo zrobie mu niespodzinke i przywioze szczurasy do domu... jestem ciekawa jak zareaguje... mam nadzieje ze je zaakceptuje..
Ostatnio zmieniony pt cze 22, 2007 10:13 am przez marrrtina, łącznie zmieniany 1 raz.
" All the world's a stage and all the men and women merely players. They have their exits and entrances and one man in his time plays many parts..."
Zablokowany

Wróć do „Nasi pupile”