Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Weselnik :>

Post autor: magda18 »

Telimenko, całkiem ładny wynik:))!!
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Weselnik :>

Post autor: maua_czarna »

dostalam prace lalalalalalal:D
teraz maua bedzie w Empiku w Silesii sprzedafcom:P
tylko...(dalsza czesc w marudniku...)
Ostatnio zmieniony pn cze 18, 2007 12:33 pm przez maua_czarna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Weselnik :>

Post autor: Agata »

[quote="maua_czarna"]
dostalam prace lalalalalalal:D
teraz maua bedzie w Empiku w Silesii sprzedafcom:P
tylko...(dalsza czesc w marudniku...)
[/quote]
maua, to kiedy mogę przyjść Cię poznać? Bo do Silesii to ja od szkoły mam dwa kroki - gimnazjum "jedynka" na Grażyńskiego - a od domu to też tak potwornie daleko nie mam. :> Więc jak coś to mogę w najbliższym czasie całkiem przypadkowo przyjść kupić jakieś fajne czytadło. ;]
Po za tym - gratuluję!
Ostatnio zmieniony pn cze 18, 2007 12:54 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: krwiopij »

Kupiłam szóstą część Harry'ego Pottera, a mama obiecała mi kupić ostatnią. Już się doczekać nie mogę. Skończę tylko Order of the Phoenix, jutro powinien dojść Half-Blood Prince, a już 21 lipca - Deathly Hollows! Jupiii! :D
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Koperek
Posty: 95
Rejestracja: śr cze 28, 2006 11:44 am

RE: Weselnik :>

Post autor: Koperek »

Ale jestem szczesliwa :) Zaczełam prace w zoologu i drugiego dnia udało mi sie sprzedac ogonka do dobrego domu:) w pewnym momencie to juz sama nie wiedziałam kto sie nim bardziej bedzie zajmował i piescił czy syn (dla którego miał byc) czy ojciec który go cały czas na rekach trzymał i miział i oddac nie chciał:D (takie małe pocieszenie po jednym który poszedł....wiadomo na co...)
"...bo cuda się zdarzają, nie wielkie lecz te małe tylko tego nie dostrzegamy, bo nie chcemy a powinniśmy"

Niusia 11.2005 - 29.03.2007 Mój kochany Aniołku [*]
Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Weselnik :>

Post autor: maua_czarna »

[quote="Agata"]
maua, to kiedy mogę przyjść Cię poznać? Bo do Silesii to ja od szkoły mam dwa kroki - gimnazjum "jedynka" na Grażyńskiego - a od domu to też tak potwornie daleko nie mam. :> Więc jak coś to mogę w najbliższym czasie całkiem przypadkowo przyjść kupić jakieś fajne czytadło. ;]
Po za tym - gratuluję!
[/quote]

Hihi:)udalo mi sie wynegocjowac,ze jeszcze nie ide do pracy- bo do piatku mam straszne rycie..trudny egzamin i dwie prace do napisania i dwie zalki jeszcze-tragedia.mysle,ze w sobote bede w pracy,ale to sie jeszcze okaze:D:D
jak juz bede wiedziala kiedy bede w pracy to dam znac, a wtedy szczuromaniacy przybywajcie do Empiku:P
p.s. bede na dziale muzycznym,wiec plyte kup:D:D
dziekuje za gratulacje.w koncu moge komus podziekowac - bo za wszystkie zyczenia powodzenia(w tym kiedy dyrektor Empiku zyczyl mi powodzenia na egzaminie:P)nie moglam:D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Weselnik :>

Post autor: Telimenka »

a mi nowe Panny coraz bardziej ufaja :-D jak wchodze to wyscibiaja noski a jak podhcodze to sie bija zeby wyjsc :hoprat: słooodko
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Weselnik :>

Post autor: 'Asia »

Pora na mnie wreszcie, aby w koncu cos tu skrobnąć :D Zaczne od szczurasów :> :hoprat: No wiec Marie mnie coraz bardziej po prostu w obled wprowadza :D Tego szczura nie trzeba bylo oswajac :> Nigdy chyba :> Ona juz sie chyba oswojona urodzila :D Marie to jest anioł i naprawde dziekuje losowi ze po takiej strasznej stracie mojej Majeczki obdarowal mnie takim fantastycznym aniołkiem :loverat: Mówię Wam, to jest szczur marzenie ^^ A najlepsza rzecza u niej jest jej niesamowity brak oporow przed spaniem na zupelnym widoku, np. na samym srodku biurka :D

Poza tym co mnie cieszy od jakiegos czasu obserwuje Marie i Zuze. Ku mojej radosci widze u nich coraz wieksza mentalna wiez, czuje ze naprawde Marie zastapila Zuzi utracona siostrzyczke, za ktora tak widocznie tesknila i ciagle trzymaja sie razem :D To jest naprawde piekne...

Zuzia - jak to Zuzia, szczur the best of, jedyny w swoim rodzaju najwspanialszy Kwiatek mój :D Ostatnio zyskala nowe pseudo: "Kruche ciastko z kremem" :> Kruche bo to chucherko ciagle cos sobie zwichnie, skreci itp, taka krucha jest bidula :( A ciastko z kremem bo to sama slodycz i chcialoby sie ja połknąć w całosci :> Rowniez jestem wniebowzieta ze mam takiego Kwiateczka :>

Mel - jak to Mel, szczur kopniety w móżdżek :] nie pozwalajaca sie dotknąć indywidualistka, ustawiajaca po katach starsze kolezanki, a jednak kocham ja za ten bialutki pysiol, rubinowe oczeta i za to ze ja spi mozna ja glaskac do upadlego :>

I kolejne :] Mialysmy ostatnio z poznanskimi forumowymi dziewczynami super spotkanie szczurowe :D Bylo naprawde fantastycznie! Bylysmy na trawie i wszystkie szczuraki lataly wokol nas, cała jedenastka :shock: A potem ja i Elly bylysmy jeszcze u Telimenki w domu gdzie bylo bardzo sympatycznie, wiec pewnie teraz bedziemy sie czesciej wpraszac ;P

Kolejne... :] Dostalam od mojego kochanego Ellysiaka :* z jej podrozy do Anglii w prezencie przepiekny profesjonaly szczurowy hamak zawieszany na haczykach, w moim ulubionym kolorze zielonym, wykladany gruba warstwa czarnego sztucznego futerka!!! :D Marzenie! Ucieszylam sie jak dziecko! ^^

Yyyy.... I chyba na tyle :] Ale jeszcze tu wróce!! :smykrat:
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
martusia7377
Posty: 132
Rejestracja: pn cze 12, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: Tczew k.Gdańska

RE: Weselnik :>

Post autor: martusia7377 »

Ja adoptuję trzecią szczurcie:-D:-D hiphip hurrrra:-D
a to jest mój setny post:p normalnie rocznica :lol: ciekawe czy zmieni mi się teraz nazwa, jeszcze jestem paSZCZUR::-) a może będę SZCZURwis:-D

EDIT//
Tak jest!!! Jestem SZCZURwis:-D:-D:-D
Ostatnio zmieniony pn cze 25, 2007 6:33 pm przez martusia7377, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, mają zakłócone relacje z ludźmi.
Możemy ocenić serce człowiake po tym, jak traktuje zwierzęta." -Immanuel Kant
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Weselnik :>

Post autor: 'Asia »

martusia7377, wg mnie 3 szczury to opcja idealna ^^ Gratuluje powiekszenia rodzinki :smykrat:

A ja sie nie moge nacieszyc ze moim dziewuchom powiekszylam klatke dolaczajac w gore drugą, co im sie niesamowicie spodobalo!! :D I dzis sobie spaly w tej drugiej na samej gorze, tylko na szmatce, cala trojka! :D Wlasnie kombinuje nad wystrojem tej gory :hoprat:
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Weselnik :>

Post autor: Agata »

Kawa bez kubka, "Ale, ale!", wydłybywacz_do_oczu, portki, bluzka, koszulka na hamaczki wyznaleziona przez R., fajne książki z biblioteki... Drobiazgi, ale tak cieszą. :] Żeby tylko zawsze tak było, to będzie dobrze.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Weselnik :>

Post autor: Paweł69 »

a ja w piątek będę miała "pudełko" do słuchania ogonkowego śmiechu :)
trzymajcie kciuki żeby działało :)
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Weselnik :>

Post autor: anka1136 »

hahah :D trzymam kciuki :> a jak sie uda to milego sluchania xD ja sie ciesze bo jutro przyjezdaja 2 szczurki do mnie :D:D
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Weselnik :>

Post autor: Karen »

Kolejne egzaminy za mną :D Matma zaliczona na całe 5 na 6 już mi się nie chce startować jakoś :P programowanie na 3 ale jeszcze zobaczymy jak mi z ćwiczeniami poszło. Póki co jest pozytywnie :D
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Agath
Posty: 139
Rejestracja: pn sty 30, 2006 7:39 pm

RE: Weselnik :>

Post autor: Agath »

już w sobote zamieszkają u mnie dwa malutkie szczurcie :) i znowu w moim pokoju zrobi się wesoło :))))
Mysia [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”