Petycja do allegro

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Cisza
Posty: 70
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 5:14 pm

RE: Petycja do allegro

Post autor: Cisza »

Że się tak zapytam - co z tą petycją?

Czy ona już poszła, czy nie, czy to zarzucono?

bo jakoś tak cicho.
Awatar użytkownika
Dagaz
Posty: 216
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 11:06 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

RE: Petycja do allegro

Post autor: Dagaz »

Wlasnie to dobre pytanie. Ale idzie juz kilka lat... Na niektore aukcie naprawde ciezko patrzec ludzie serca nie maja...
A co do 'krowiego miesa' To sie nie zgadzam ze weze tego nie jedza bo jedza. Widzialam program jak boa upolowal calkiem spora antylope i polkna ja razem ze sporymi rogami.Zarowno krowa jak antylopa to kopytne.


Oseski pakowane są w hermetyczne opakowania, do tego każdy osesek jest dodatkowo osobno zapakowany. Wszystko po to by oseski doszły świeże i były chetnie zjadane. Takie pakowanie ułatwia także rozmrażanie i podawanie osesków Państwa zwierzątkom.
Opakowanie w którym wysyłane są oseski jest przystosowane do włożenia do zamrażarki.
W podobnych opakowaniach wysyłamy żywe oseski, są one odpowiednio do tego przygotowane. (W ostatnim czasie 100% żywych osesków doszło w dobrej kondycji, czego potwierdzeniem są komentarze od klientów).
...
Ostatnio zmieniony sob maja 26, 2007 10:10 pm przez Dagaz, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną: pustka... Wszystkie moje maleństwa śpią za Tęczowym Mostem...
W mym sercu i pamięci [']: Mufka, Mafia, Virus, Nefertiti, Czarna, Lulu, Nano, Shiroi, Owieczka, Kuroi, Krówka i Yuki...
Serce Pamięta i Cierpi... 20.04.2003 - 17.09.2009
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Petycja do allegro

Post autor: merch »

kto wie moze trzeba było fresh racice , albo fresh głowe
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Pituophis
Posty: 221
Rejestracja: pn lis 21, 2005 8:49 pm

RE: Petycja do allegro

Post autor: Pituophis »

co do 'krowiego miesa' To sie nie zgadzam ze weze tego nie jedza bo jedza. Widzialam program jak boa upolowal calkiem spora antylope i polkna ja razem ze sporymi rogami.Zarowno krowa jak antylopa to kopytne.
Nie boa tylko pyton skalny, boa są zbyt małe, żeby zjeść antylopę, tym bardziej krowę. Ogromna większość węży również, jak mam nakarmić kopytnym ssakiem 30 cm węża, toż ssak ten go rozdepcze :P
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

RE: Petycja do allegro

Post autor: krwiopij »

Jak zje całego, pewnie mógłby też zjeść w częściach. Poza tym to raczej rodzaj sarkazmu był, niekoniecznie trzeba brać tę wypowiedź dosłownie.

Wysyłanie maluchów żywych bez matki wydaje mi się po prostu potworne. Zwierzęta umierają z głodu i zimna, a pan się cieszy, że ma dobre komentarze. Rzygać się chce na samą myśl, że tacy ludzie istnieją.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Dagaz
Posty: 216
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 11:06 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

RE: Petycja do allegro

Post autor: Dagaz »

sorry za offtop. ale nie moglam sie powstrzymac
@Pituophis: ty wogle robisz cos innego czy masz tylko pootwierane te strony gdzie cos jest wspomniane o gadach i ciagle odswierzasz ?
A boa czy pyton wielkosc to dla mnie zadna roznica, dusi ofaire, dla mnie to to samo.

Wlasnie tacy ludzie dobijaja najbardziej. Cieszyc sie ze pakuje maluchy tak samo jak mrozonki i ze klijenci daja pozytywy...
Ze mną: pustka... Wszystkie moje maleństwa śpią za Tęczowym Mostem...
W mym sercu i pamięci [']: Mufka, Mafia, Virus, Nefertiti, Czarna, Lulu, Nano, Shiroi, Owieczka, Kuroi, Krówka i Yuki...
Serce Pamięta i Cierpi... 20.04.2003 - 17.09.2009
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Petycja do allegro

Post autor: Telimenka »

szok....to boli...przeciez te Maluszki cierpia...co za okrucienstwo...az ma sie ochote zamknac ich w pudelko i wyslac..az rzygac sie chce...co za znieczulica..
Ostatnio zmieniony ndz maja 27, 2007 12:03 am przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Pituophis
Posty: 221
Rejestracja: pn lis 21, 2005 8:49 pm

RE: Petycja do allegro

Post autor: Pituophis »

Wysyłanie maluchów żywych bez matki wydaje mi się po prostu potworne. Zwierzęta umierają z głodu i zimna
Może to Cię zdziwi, ale mnie i wielu innym terrarystom TEŻ. Jest zresztą na to paragraf, już pisałem, żeby się na tym skoncentrować.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Petycja do allegro

Post autor: merch »

owszem paragraf jest- Ustawa reguluje transport zwierząt ( szkoda ,ze tylko w teorii)miedzyinnymi zabrania transportu osesków bez matki. Jak widzicie trzeba pisać pismo do prokuratury o popełnieniu wykroczenia czy tam przestępstwa.
W takich sytuacjach proszę o podanie linku- mogę pisać, chociaż pewnie łatwiej byłoby to pisac prawnikowi . JUTKA!!!!!!! ?
Mogłabyś ..? A w zasadzie nalezałoby od razu do wieżnia takiego - może by przeszła ochota innym.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Nazumi
Posty: 140
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 7:46 pm
Lokalizacja: Ełk

RE: Petycja do allegro

Post autor: Nazumi »

Chiba & Chichiro Emerald Moon :D
Obrazek
Awatar użytkownika
maisy
Posty: 176
Rejestracja: śr lut 14, 2007 8:50 pm

RE: Petycja do allegro

Post autor: maisy »

tak ,a najbardziej mnie przeraził ten cytat "Oseski pakowane są w hermetyczne opakowania, do tego każdy osesek jest dodatkowo osobno zapakowany. Wszystko po to by oseski doszły świeże i były chetnie zjadane. Takie pakowanie ułatwia także rozmrażanie i podawanie osesków Państwa zwierzątkom. " o bosz.... ten facet mi przypomina taką jedną spżedawczynię w sklepie zoologicznym ,gdy kupowałam rybki. Jak już złowiła je z akwarii ,to powiedziała "niech państwo dojdą do kasy ,ja zapakuję" ,tylko ,że ten wcześniejszy cytat ,nawet nie był śmieszny ,ani fajny ,tylko głupi! Jeśli ktoś uważa ,że przez ten post wypadłam na ... (nie ważne) to spokojnie ,ale i tak miałam dzisiaj fatalny dzień
ZuzannaE
Posty: 16
Rejestracja: śr mar 28, 2007 10:12 pm

RE: Petycja do allegro

Post autor: ZuzannaE »

biedne maluszki ale dla tego bez serca czlowieka to tylko sprzedawany towar aż żal czytac. Sama bym takiego zapakowała hermetycznie i wysłała humanitarnie !!
Uratowane życie dzięki lecznicy Marcel2. Podziękowania dla doktorów Seweryna i Niedzieli.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Petycja do allegro

Post autor: Telimenka »

HUMANITARNIE, co za bezczelnosc....ciekawe czy jakby go mlotkiem po glowie powolutku dobijac i doduszac siatka to tez by bylo humanitarne, nie ma na to zadnego paragrafu na allegro?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Cisza
Posty: 70
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 5:14 pm

RE: Petycja do allegro

Post autor: Cisza »

Że tak zapytam po raz kolejny:
Co z tą petycją?

Czy ona poszła czy nie? Jeśli projektowi się wzięło i zdechło, to może czas to powiedzieć. Bo w temacie widzę tylko standardowe forumowe bicie piany :/
Mr Łukasz
Posty: 12
Rejestracja: pt sie 10, 2007 10:04 pm

Odp: RE: Petycja do allegro

Post autor: Mr Łukasz »

Głupia pisze: No cóż,moim skromnym zdaniem,jeśli dopuszczone jest coś takiego,to równie dobrze,tak samo możnabyłoby sprzedawać ludzi.Przepraszam za głupie porównanie jakby co,ale ja zawsze tak mam,jak mnie poniesie.
Uwielbiam szczury, jednak bez przesady nie kocham ich, ale uważam że to niezwykle interesujące zwierzęta.
Najgłupsze co słyszałem . Porównywanie szczurów do ludzi jest po prostu chore tak samo jak napawanie się widokiem duszonego zwierzaka.
Padały także podawanie wężom jakiś roladek z mięsa z podrobami. Boki zrywać :D Pozostałych postów nawet nie skomentuje.
Nie jestem terrarystą, hoduję szczurki, ale jestem za wyjątkowym skarmianiem żywymi szczurami węży które są wyjątkowo wybredne. Tak już jest i tyle. Wąż musi dostać wartościowy pokarm. Nigdy bym nie dał do konsumpcji swoich szczurów bo w tym przypadku nie takie one mają przeznaczenie!!! O ile można powinno się podawać martwe szczury czy też myszy. Jeżeli chodzi o żywe zwierzaki to powinny być wysyłane wyłącznie PKS, a nie pocztą polską!!!!!!!!!!!!!!!!! Takie jest moje zdanie, jeśli się z nim nie zgadzacie - trudno, ale zawsze mam na uwadze dobro wszystkich zwierząt :)
Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”