Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: Ayumi »

no to macie rodzinną nieprzytulność :hyhy:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

zupelnie zapomnialam.. tyle sie dzialo.. zle sie dzialo.. az mi glupio.. zapomnialam... nasze malce skonczyly rok 13.09!
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

RE: Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

chcialabym dowiedziec sie jak czuje sie rodzenstwo mojej Kami.

Kamila jest strasznym dzikusem i dominantem - kiedy widzi ze szczur jest od mniej mniejszy miesza go z blatem jak moze, a kiedy ogon jest wiekszy tylko kilka razy pokazuje kto tu rzadzi i daje mu spokoj - mnie nie lubi, gryzie, przez pewien czas zastanawialam sie czy aby nie jest slepa i te lapanie za palce to moze tylko sprawdzanie co to jest.. ale Kami zaczela polowac na moja reke - bo tylko ja jeszcze sie do niej zblizam inni domownicy sie jej boja.. Jest bardzo zywotna, bardzo sprawna i caly czas wydaje mi sie ze w domu mam rocznego ogona..

Kami jeszcze nigdy nie chorowala! nawet kataru nie miala.. Jest dosc duza szczurzyca, nie tyje , mimo ze ma ku temu wiele okazji - ma bardzo duzo energii - czasem nawet dzieciaki za nia nie nadarzaly, nie mowiac o szczurach mlodszych od niej o kilka miesiecy..

zastanawiam sie czy jej charakter jest rodzinny czy to po prostu moj blad na samym poczatku jej bycia u mnie sprawil ze tak sie zachowuje.
Obrazek
sechmet
Posty: 555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 11:32 am
Lokalizacja: Warszawa

RE: Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sechmet »

[quote="sachma"]
zastanawiam sie czy jej charakter jest rodzinny czy to po prostu moj blad na samym poczatku jej bycia u mnie sprawil ze tak sie zachowuje.
[/quote]

wydaje mi się że to rodzinne...
Noah jest strasznym dzikusem. Był starsznie agresywny w stosunku do innych szczurów, dlatego teraz mieszka sam. Nie rzuca sie na ręke, nawet lubi być głaskany, ale nie lubi być brany na ręce. Na szczęście mnie nie gryzie.

[quote="sachma"]
Kami jeszcze nigdy nie chorowala! nawet kataru nie miala.. Jest dosc duza szczurzyca, nie tyje , mimo ze ma ku temu wiele okazji - ma bardzo duzo energii
[/quote]
to samo z Noahiem. Jest okazem zdrowia, jest dwa razy większy niż reszta moich samców.
I byłoby idealnie gdyby nie ten jego charakter...
she's got the devil in her heart ...
moje szczurki
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

RE: Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

Kami ma nowotwór sutka.. w tym tygodniu operacja wraz ze sterylka.. za szybko wspomniałam o tym zdrowiu...
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

RE: Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: sachma »

Kami odeszla.. zapalenie lewego oskrzela.. prawdopodobnie oslabienie po operacji + stres zwiazany z czestymi wizytami u weta ja dobily.. moze serce nie wytrzymalo.. moze miala przerzuty na oskrzela.. szczerze powiem ze nie wiem.. nie zrobilam sekcji bo najzwyczajniej w swiecie ostatnio u weta wydalam tyle kasy ze te ostatnie 100zl wolalam zostawic na stado niz na zabieg ktory nie byl konieczny.
Obrazek
martusia7377
Posty: 132
Rejestracja: pn cze 12, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: Tczew k.Gdańska

RE: Ledwo zostałem tatusiem, a juz jestem dziadkiem...

Post autor: martusia7377 »

[*] dla Kami:( chyba jako pierwsza z rodzeństwa odeszła
"Ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, mają zakłócone relacje z ludźmi.
Możemy ocenić serce człowiake po tym, jak traktuje zwierzęta." -Immanuel Kant
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”