Piorunek i Amberek- chłopaki w moim stadku

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kruczyslaw
Posty: 30
Rejestracja: wt sie 29, 2006 12:59 pm

Piorunek i Amberek- chłopaki w moim stadku

Post autor: kruczyslaw »

Wczoraj do szczurzego stadka mojej dziewczyny persefony4 dołaczyli przekochani chłopcy Amberek i Piorunek. Dotarły do nas z Krakowa, zamieszkaja z nia w Jasle. Sa po prostu przecudowni, zreszta zobaczcie sami:)
Ostatnio zmieniony czw cze 07, 2007 6:34 pm przez kruczyslaw, łącznie zmieniany 1 raz.
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Piorunek i Amberek- chłopaki w moim stadku

Post autor: KEN-KON »

No no chłopaki są śliczni.Mam jedno pytanie czy szczurki mieszkają z dziewczyną??Czy są wykastrowane??Czy po prostu chcesz załżyć chodowle??
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Piorunek i Amberek- chłopaki w moim stadku

Post autor: Telimenka »

hodowle* jesli juz :*) sorry nie lubie ortow. hmm no podejrzewam ze wykastrowane ale to bardzo dobre pytanie,a chlopcy sliiiczni :-),wyczochraj ode mnie
Ostatnio zmieniony śr cze 13, 2007 3:10 pm przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
kruczyslaw
Posty: 30
Rejestracja: wt sie 29, 2006 12:59 pm

RE: Piorunek i Amberek- chłopaki w moim stadku

Post autor: kruczyslaw »

tak chłoptasy sa po kastracji
sorki ze nie pisałem ale myslałem ze to oczywiste nie zamierzam prowadzic hodowli:shock: hehe ale nie szkodzi dzieki
Awatar użytkownika
marrrtina
Posty: 149
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:19 pm
Lokalizacja: Łódź / Włocławek

RE: Piorunek i Amberek- chłopaki w moim stadku

Post autor: marrrtina »

oj, cudowni chlopcy:-) piorunek- ten wzorek na glowce:loverat: amberek- czwarte zdjecie jest po prostu boskie:loverat:
" All the world's a stage and all the men and women merely players. They have their exits and entrances and one man in his time plays many parts..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”