RE: lenalove familly- dziś mam urodziny :(

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

RE: lenalove familly- dziś mam urodziny :(

Post autor: lenalove »

dziękuje bardzo:) czasem od "nieznajomych" osób życzenia są szczersze niz od bliskich bo nie są wymuszone... dziekuje naprawdę :) (własnie chłop się na mnie drze nie wiem o co... )
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: lenalove familly- dziś mam urodziny :(

Post autor: limba »

To niech cicho bedzie...w urodziny nie ma darcia sie no :)
Ja jeszcze raz zycze najlepszego...

I nie martw sie ze co poniektorzy pozapominali, u mnie na swieta skoro ja pierwszy raz nie wyslalam to zapomnieli wszyscy...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: lenalove familly- dziś mam urodziny :(

Post autor: Agata »

Spóźnione, ale szczere. :) Wszystkiego Najlepszego!

Stooo laaaat, stooo laaat! Nieeech żyyyyje, żyyyyje naaam! Obrazek
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Dana
Posty: 34
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 9:30 am

RE: lenalove familly- dziś mam urodziny :(

Post autor: Dana »

Wszystkiego najlepszego!
Obrazek
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

RE: lenalove familly- dziś mam urodziny :(

Post autor: lenalove »

dziekuje wszystkim :) jeszcze raz:)


NIGDY WIęCEJ 5 OGONóW NA RAZ!!!!!! BRAK KABLA TELEFONICZNEGO I OD KABLóWKI!!!!! NO WśCIEKłAM SIę
Ostatnio zmieniony pt maja 04, 2007 10:07 am przez lenalove, łącznie zmieniany 1 raz.
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

RE: lenalove familly

Post autor: lenalove »

zgłaszam się że żyję, dziewczyny mają się świetnie i planuję powiększenie rodziny...
chcę adoptować psiaka ze schroniska... jakiegoś kundelka szaroburego... życie bez psa nie ma sensu...
od odejścia kawy minęło ponad pół roku a ja już nie wyrabiam.... myślę o niej codziennie.

mama się nie zgadza na drugiego psa...
mama się nigdy na nic nie zgadza a mam 5 szczurów i żółwia :) więc dopóki nie przyprowadzę słonia nie ma nic do gadania :P
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: lenalove familly

Post autor: KEN-KON »

Szczuraski naprawdę super.Bardzo spodobało mi się zdjęcie jak jeden z twoich szczurków śpi zwinięty w kłębek. :-)
Ostatnio zmieniony ndz lip 15, 2007 5:57 pm przez KEN-KON, łącznie zmieniany 1 raz.
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

Odp: lenalove familly

Post autor: lenalove »

jak powiedziałam tak zrobiłam... Mama się nie zgadzała ale cóż. 20 lipca mam nowego dzieciaka.
Nazywa się Lati od Latte, i czasami mówimy do niego Latex lub Latałko  ;D

jest słodziaczek z Palucha ma 1,5 roku i nawet zwiedził już z nami morze.
Ponieważ to jest mój pies a mama się nie zgadzała na psa to jest moim obowiązkiem do grobowej deski,

mama ani razu go nie nakarmiła i nie była z nim na spacerze... i tak by nie dała rady bo tu mam z nim problem opisany na  http://szczury.org/viewtopic.php?t=17662.0

Obrazek

Obrazek

a tu jak jechaliśmy nad morze! Lati spisal się wspaniale w pociągu i dzięki niemu mielismy w nocy ze znajomymi cały przedział dla siebie. Ludzie spali na korytarzach a nam ustąpili bo piesek będzie się męczył :D!!!

Obrazek
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”