rzodkiewka

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Vilemo
Posty: 72
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 7:28 pm

rzodkiewka

Post autor: Vilemo »

Rzodkiewki to jedne w warzyw kumulujących dużo azotanów (krótki okres wegetacji), ale jedna rzodkieweczka na jakiś czas nie powinna zaszkodzić (moje też wczoraj zjadły) ;) Sama też uwielbiam rzodkiewki ale faktycznie powodują one pewne dolegliwości :jezor2:
Frusia od 18 grudnia
Luna od 5 stycznia
http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2676
Irena3
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 09, 2006 10:58 pm

rzodkiewka

Post autor: Irena3 »

a czy można podawać szczurkom liście rzodkiewki?? bo moje ogonki wuielbiają je .
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

rzodkiewka

Post autor: Ratata »

Myślę, że tak, tylko umyj je dokładnie. Najlepiej, jeśli nie były niczym sypane, z ekologicznej uprawy czy coś w tym stylu ;)
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

rzodkiewka

Post autor: MANIAK90 »

Hehe dzisiaj dałam moim ogoniastym, co prawda wzięły ale później większego zainteresowania nie przejawiały :drap:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Wampiria
Posty: 60
Rejestracja: pn sie 07, 2006 10:12 pm

rzodkiewka

Post autor: Wampiria »

moje szczury nie lubią rzodkiewki.. obwąchują i zostawiają...
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

rzodkiewka

Post autor: MANIAK90 »

Mojej jak dałam im pierwszy raz to zjadły od razu, ale teraz nie mam co im dawać nie tkną, nie ma sposobu żeby zjadły :drap:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
zebra
Posty: 274
Rejestracja: śr paź 11, 2006 3:45 pm

rzodkiewka

Post autor: zebra »

Rzodkiewka została z pełnym lekceważeniem wzgardliwie o l a n a :nuci:
Zonia[*] Shadow[*] I will always love you...

with me: Salsa Samba Azucar Neya Billy Ella Sarah Dakota Georgia!
Gośka
Posty: 79
Rejestracja: pn paź 02, 2006 8:40 am

rzodkiewka

Post autor: Gośka »

Powiem szczerze że moje ogoniaste uwielbiają liście rzodkiewki nawet bardziej od liści sałaty. Uważam że im smakują , a co do samych liści to nie maja po nich dolegliwości.
Generał [']
kasiaaaaa
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 11, 2007 8:11 am

RE: rzodkiewka

Post autor: kasiaaaaa »

Hej wszystkim , jetsem tu nowa :) Chciałam tylko napisac że mój poprzedni ogonek zdechł kiedy podałam mu rzodkiewke mimo że była hodowana we własnym ogródku. Niedługo po podaniu pojawiła się biegunka , całkowite wychudnięcie. Pojechałam z nią szybko do weteryniarza i to własnie ona powiedziałą mi że rzodkiewki zawierają coś bardzo dla nich szkodliwego . dostała jakieś leki w postaci zastrzyku , jednak juz nic nie pomogło :(:(
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: rzodkiewka

Post autor: KEN-KON »

Żodkiewka oczywiście.Ja mojemu Mietkowi to prawie wszystko podaje.:-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Biedrzyk
Posty: 34
Rejestracja: śr sie 29, 2007 12:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: rzodkiewka

Post autor: Biedrzyk »

Nasze ogonki rzodkiewkę mają w głębokiej pogardzie. Znoszą ją tylko czasem na dół i zostawiają w trocinkach niezjedzoną i potem tylko wyciągac trzeba, ech... Natomiast bardzo preferują liście od rzodkiewki - w to im graj!! Zawarłem więc z nimi umowę - ja jem korzonek rzodkiewki, one liście i wszyscy są zadowoleni ;D
Tosia, Nitka, Isia, Sułka -nasze ogonki
Duszki:(( Fredzia, Inka, Jadzia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”