RE: Crespo i Loko :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha:)
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 04, 2007 2:02 pm

Crespo i Loko :)

Post autor: Mycha:) »

No więc i ja się pochwalę moimi szczurkami. :)
Obydwa są u mnie dopiero od tygodnia. Zwierzątka o których od dawna marzyłam. :) Są małe, kochane, śliczne i jeszcze troszkę płochliwe. :)
Crespo: samiczka berkshire. Zamiast spać w domku, ze swoją koleżanką, ona wykopuje sobie dziurę pod domkiem, itam woli wypoczywać. :)
Loko: samiczka kapturka czarna. Jest świetna :) Bardziej ufna od Crespo. Najbardziejmi się podoba kiedy wspina się na samą górę kolby po najlepsze smakołyki.
To moje szczurki. :):):)
Jakość zdjęć jest naprawdęfatalna, ale robiona telefonem na szybko, a poza tym te szczurki trudno złapać w kadr:) (słynne ADHD:)).
Na pierwszym zdjęciu Crespo, drugim Loko, no a trzecim - razem. :)
Ostatnio zmieniony pn lip 16, 2007 1:19 pm przez Mycha:), łącznie zmieniany 1 raz.
'Nie myśl już o tym nie zadręczaj się
Wszystko co zrobisz i tak będzie źle
Wszystko co robisz to zawsze jest błąd
Nie myśl już o tym i uciekaj stąd'

Boy I want to be with you all of the time. All day and all of the night.
Awatar użytkownika
marrrtina
Posty: 149
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:19 pm
Lokalizacja: Łódź / Włocławek

RE: Crespo i Loko :)

Post autor: marrrtina »

sliczne pysiole:) takie malusie... kiedy to bylo jak moje zlosnice byly takie...
Loko fajnie wspina sie na kolbe... pozdrawiam:-)
" All the world's a stage and all the men and women merely players. They have their exits and entrances and one man in his time plays many parts..."
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Crespo i Loko :)

Post autor: KEN-KON »

Bardzo fajne maluchy:-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Karolina19x
Posty: 32
Rejestracja: wt maja 29, 2007 6:35 pm
Kontakt:

RE: Crespo i Loko :)

Post autor: Karolina19x »

Crespo jest super cała czarna, szczególnie ten czarny ogonek mi się podoba :loverat:
Śliczne szczurcie :-)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Crespo i Loko :)

Post autor: Telimenka »

Loko jest bosssska :D.wyczochraj obydwie Panny
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: Crespo i Loko :)

Post autor: Landrynka »

Śliczne szczurcie. Takie maleńkie...właściwie w jakim są wieku na zdjęciach?
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Mycha:)
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 04, 2007 2:02 pm

RE: Crespo i Loko :)

Post autor: Mycha:) »

Na zdjęciach mają ok 5 tygodni. Taraz już ładnie urosły. ;p Ale Crespo jest sporo większa od Loko... ;p
'Nie myśl już o tym nie zadręczaj się
Wszystko co zrobisz i tak będzie źle
Wszystko co robisz to zawsze jest błąd
Nie myśl już o tym i uciekaj stąd'

Boy I want to be with you all of the time. All day and all of the night.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Crespo i Loko :)

Post autor: Telimenka »

to Nam nie opowiadaj tylko fotki wysyłaj :D. jestesmy ciekawi jak wygladaja Maluszki :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Mycha:)
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 04, 2007 2:02 pm

RE: Crespo i Loko :)

Post autor: Mycha:) »

Chwilowo nie mam aparatu, a kabel usb do komórki szlag trafił. ;p Ale dam zdjęcia jak tylko odzyskam aparat. ;p
'Nie myśl już o tym nie zadręczaj się
Wszystko co zrobisz i tak będzie źle
Wszystko co robisz to zawsze jest błąd
Nie myśl już o tym i uciekaj stąd'

Boy I want to be with you all of the time. All day and all of the night.
Mycha:)
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 04, 2007 2:02 pm

Odp: Crespo i Loko :)

Post autor: Mycha:) »

A więc tak... Do moich dwóch szczurek dołączy jutro trzecia kobitka. :D Nie bójcie się, nie kupuję z zoologa. ;p
A więc, szczurka należy do mojej znajomej. Jest bardzo młoda, również nie z zoologa (przygarnęła ją od swojego znajomego z planowanej ciąży), jednak dziewczyna ta musi wyjechać za granicę na około pół roku (nieprzewidziany wypadek) i nie może wziąć szczurka ze sobą. Wcześniej się nie znałyśmy, ale dziewczyna przyszła do mnie z prośbą przygarnięcia jak zobaczyła mnie z Crespo na spacerku. ;p I bardzo dobrze zrobiła, bo inaczej szczurka skończyłaby pewnie w sklepie. :( Szczurka nawet jeszcze nie widziałam bo cała akcja rozegrała się wczoraj wieczorem. :) Postaram się jutro pożyczyć aparat to wkleję zdjęcia nowej, i moich podrośniętych dziewczynek. ;)
Aha, dodam jeszcze że w najbliższych dniach (w tym lub na początku przyszłego tygodnia) kupuje klatkę, która według kalkulatora starczy na 3 szczury więc ciasno im nie będzie. :) (Wym. klatki to 55(dł) x 45(gł) x 75(wys)) :)
Ostatnio zmieniony śr sie 08, 2007 2:29 pm przez Mycha:), łącznie zmieniany 1 raz.
'Nie myśl już o tym nie zadręczaj się
Wszystko co zrobisz i tak będzie źle
Wszystko co robisz to zawsze jest błąd
Nie myśl już o tym i uciekaj stąd'

Boy I want to be with you all of the time. All day and all of the night.
Mycha:)
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 04, 2007 2:02 pm

Odp: Crespo i Loko :)

Post autor: Mycha:) »

Dziś przed południem do mojego wesołego stadka dołączyła wspominana wyżej Anza. Piękne dziewczę. ;p Szczurka ma ok. 1,5 miesiąca, jest baaardzo sympatyczna i towarzyska, ani razu mnie nie ugryzła ( ;D) i od razu zakumplowała się z moimi dziewczynami. Najpierw (po przyniesieniu Anzy do domu) położyłam wszystkie 3 szczurcie na fotelu, jakieś 15 min były tam razem i wąchały się, potem jakieś 10 min siedziały razem w małym transporterku (ma czas wymiany trocin w klatce coby teren był bardziej 'alternatywny' ;p) no i później od razu razem do klatki. I zachowują się jakby były razem od zawsze. :) Najfajniej wgląda kiedy razem we trójkę siedzą w rękawie, w którym wcześniej ledwo mieściły się 2 dziewuchy. :) Prześwietny widok. ;p;p;p A tutaj jedno jedyne zdjęcie Anzy które wyszło jako-tako (nie rozmazane) ponieważ teraz we 3 moje szczurki brykają jak nigdy dotąd. ;p Ale co nieco widać na tym myślę. ;p
http://images24.fotosik.pl/52/6c9ccebb7f1e8feamed.jpg
'Nie myśl już o tym nie zadręczaj się
Wszystko co zrobisz i tak będzie źle
Wszystko co robisz to zawsze jest błąd
Nie myśl już o tym i uciekaj stąd'

Boy I want to be with you all of the time. All day and all of the night.
Mycha:)
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 04, 2007 2:02 pm

Re: RE: Crespo i Loko :)

Post autor: Mycha:) »

Z okazji tego ze moje szczurzyce są już duże i piękne postanowiłam zamieścić kilka fotek. :)
Obrazek
Oto moja klatka, wygląda tutaj na dosć małą ale w rzeczywistości jest całkiem spora ;]
Obrazek
Anza (przez przyjaciół nazywana Pawełkiem :D)
Obrazek
świnka :D
Obrazek
Cały komplet
Obrazek
:)
Mycha:)
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 04, 2007 2:02 pm

Re: RE: Crespo i Loko :)

Post autor: Mycha:) »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

No, powiedzcie coś! :D
'Nie myśl już o tym nie zadręczaj się
Wszystko co zrobisz i tak będzie źle
Wszystko co robisz to zawsze jest błąd
Nie myśl już o tym i uciekaj stąd'

Boy I want to be with you all of the time. All day and all of the night.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: RE: Crespo i Loko :)

Post autor: odmienna »

no i co tu gadać; szczurzyce są duże i piękne! - ale to przecie sama napisałaś ;D ;D ;D - ja tylko mogę dodać, że serce rośnie patrząc na takie śliczne i widać, że szczęśliwe pycholki :D
Kłębek trzech szczurów- super! ;D
Pamelka
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 24, 2008 1:35 pm

Re: RE: Crespo i Loko :)

Post autor: Pamelka »

ojejku, jakie cudowne :) czarnuszek, husky i kapturek. mniam xD wymiziaj panienki ode mnie ;*
Zablokowany

Wróć do „Nasi pupile”