Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Sheila »

Kluseczka juz w przechowalni u kumpeli a mnie tak zle juz... Patrze na pusta klatke, otwarte ma drzwiczki i sie lapie ze trzeba ją szukac bo kabla zezre... Niby wakacje, niby praktyki, niby miesiac, ale juz tesknie tesknie tesknie za dranstwem... Nie sadzilam ze tak sie przywiaze :/ Ciekawe czy ona tez...
Obrazek
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Elly »

Mam na coś alergię, nie wiem na co :| cały czas zatkany nos.. o dziwo jak wychodzę z domu, to wszystko jest dobrze.. Czyżbym miala uczulenie na dom? martwie sie, że na szczury :( W tym tygodniu mam zamiar zrobic testy alergiczne, na co konkretnie.. męczę się z zatkanym nosem ponad miesiac ;/ Czasami budzę się nad ranem i nie mogę dalej spać.. Nigdy nie mialam takich problemow, a teraz nagle cos sie odezwalo..
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: ESTI »

W sumie to zycie mam piekne, ale ponarzekac moge...

Pada tutaj codziennie od... 3 czerwca :|
No zes kuzwa...

Ale Grecja czeka :-D
Obrazek
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Mary »

Wrrrrrr... za dużo tego wszystkiego! Zła, zła, zła! Na poprawę humoru nowy avek!
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Mój mundurek giertychowski... Sama radość, sama radość normalnie...
Ostatnio zmieniony śr lip 18, 2007 8:01 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: lxxx »

Pienkny. A na dół coś przewidziano? :wowrat:
killme
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 29, 2007 7:43 pm
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: killme »

Hie hie, ja mam to szczęście że jestem w liceum, i ostatni rok więc już mnie żaden pacan nie hyci. A Giertych to popapraniec i o tym można by długo nawijać ;)
To ja pomarudzę, że przytyłem od piwa a w piątek jadę ze swoją piwną ekipą z całej Polski nad jezioro Rożnowskie i znów będzie pełny brzuch pysznego bursztynowego nektaru :D
Ale się nie przejmuję ;) bardziej byłem przygnębiony jak mi ucho spuchło bo drugi kolczyk się troszkę za bardzo przycisnął do ucha albo co? Się zastanawiam czy to nie jest taki system zabezpieczający - że moje ciało nie chce kolejnego żelastwa w uchu ;) Ale trudno jeszcze musi dwa przetrzymać hiehiehie

@lxxx: Hmm A może to taka sexy miniówka :D A w dodatku unisex dla obu płci XD
Ostatnio zmieniony śr lip 18, 2007 8:43 pm przez killme, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Tak jestem facetem! Jednym z niewielu na tym forum, ale jednak ;)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

lxxx, killme: dół raczej dowolny, ale bez przesady w kwesti długości spódnic i wysokości, na której znajduje się krok spodni. ;]

EDIT:
Jakby kogoś interesowało: wersja facetowa, nazwana przeze mnie kamizelą drwala. :> Uroczo, co nie?
Ostatnio zmieniony śr lip 18, 2007 9:04 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
killme
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 29, 2007 7:43 pm
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: killme »

pikne, nic tylko się pociąć. od 2 lat chodzę tylko w czarnych ciuchach albo moro, musieli by mnie chyba na siłę w to ubrać... Żal mi gimnazjalistów, że stali się celem dla spaczonego umysłu chorego człowieka(?). No, ale alleluja i do przodu jak to mówił sławny dyrektor...

A ja pomarudzę jeszcze - na 25 złotych muszę przeżyć do 5 sierpnia ;P - to na jedzenie od starszych. Będzie bossko, ale informatycy nie potrzebują jedzenia ani ruchu ;P
Obrazek

Tak jestem facetem! Jednym z niewielu na tym forum, ale jednak ;)
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Pajton »

Ja se też pomarudze, a co!
po 1: co prawda, każde żywe stworzenie ma prawo żyć, ale... nienawidze komarów! Po prostu jak tylko zaczyna mi to brzęczeć nad uchem w środku nocy (nie mówiąc o bąblach na całym ciele), to dostaje szału i odzywa sie u mnie instynkt zabójcy... Kill'em all!
a po 2: to jakoś każdy mi gdzieś powyjeżdżał, bądź pracuje i normalnie czasem nie ma nawet z kim na piwko póść... a samemu tak jakoś niezbyt, no i zaczyna mi nuda pomału doskwierać :P

uff no to ulżyło mi :P
Ostatnio zmieniony śr lip 18, 2007 9:42 pm przez Pajton, łącznie zmieniany 1 raz.
Mycha:)
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 04, 2007 2:02 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Mycha:) »

To i moja kolej:
Straaaaaaaasznie boli mnie ząb!!! Po wizycie u dentysty. :/ Aaaa!!! :( Jest beznadziejnie gorąco (nawet teraz wieczorem) i tak jak u koleżanki powyżej nie ma z kim iść na piwo poniweważ wszyscy powyjeżdżali i tylko ja zostałam w domu.... Dawno nie miałam tak beznadziejnych wakacji jak te!!! JEJ, JAK JA LUBIĘ NAŻEKAĆ.........
'Nie myśl już o tym nie zadręczaj się
Wszystko co zrobisz i tak będzie źle
Wszystko co robisz to zawsze jest błąd
Nie myśl już o tym i uciekaj stąd'

Boy I want to be with you all of the time. All day and all of the night.
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Killme->ja osobiście uważam, że mundurek to genialna sprawa;] I jestem JAK NAJBARDZIEJ ZA. Sama z chęcią bym w nim paradowała...pod warunkiem, że byłby, hmmm...bardziej mundurkowaty. Te jeansowe kamizele są tandetne i stylem przypominają mi dziki zachód...ale cóż, jeśli Gier...ty ch... je projektował to muszą mieć coś wspólnego z rodeo:/

Jestem zła!!! Trzecią noc z rzędu nie spałam! Kurnaaa! moja psina ma rujkę, stada spragnionych miłości psów wyją pod moim oknem...
do tego przeżyłam inwazję pająków, które zagazowaniu muchozolem zwariowały i ganiały mnie po całym pokoju....wielkie, czarne, włochate bydlaki;/
Do tego moim panienkom przestawiły się godziny czuwania i spania:/ o trzeciej nad ranem trójka tłuściochów głośnym fufaniem i podgryzaniem palców domagała się uwagi i pieszczot...
A do tego ciągle nie ma wyników!! Wrr...AR ma wywieszenie listy przyjętych jako ostatnia uczelnia w Wielkopolsce! Wszyscy dookoła już mianują się studentami a ja ciągle obgryzam paznokcie...
[size=x-small]Jedyny pozytyw jest taki, że będąc ostatnio w bibliotece namierzyłam jedną z niewielu książek Pratchetta której jeszcze nie przeczytałam^^[/size]
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
killme
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 29, 2007 7:43 pm
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: killme »

Ja jestem przeciw mundurkom, ograniczają wolność a w sumie nic, naprawdę nic nie dają
Ostatnio zmieniony czw lip 19, 2007 11:48 am przez killme, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Tak jestem facetem! Jednym z niewielu na tym forum, ale jednak ;)
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

*naprawdę

dają. Dzieciakom w gimnazjum przewraca się w główkach. Wydaje im się, że skoro skończyły podstawówkę to są takieeee dorosłe. Mundurki chociaż trochę utrą im nosa.
Ostatnio zmieniony czw lip 19, 2007 10:54 am przez magda18, łącznie zmieniany 1 raz.
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
killme
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 29, 2007 7:43 pm
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: killme »

W jakim sensie?
Obrazek

Tak jestem facetem! Jednym z niewielu na tym forum, ale jednak ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”